Перевезення Газель

Газель з тентом. Ціна – 80 грн / год.

Жоден вантажний автомобіль не зможе так добре справитися з роботою по квартирних або офісним переїздам як вантажівка ГАЗель з тентом. Він також дуже зручний при перевезенні невеликих партій товарів , будматеріалів та інших відповідних вантажів.

Такий автомобіль призначений для перевезення вантажів до півтора тонн. Відносно невелика вантажопідйомність ГАЗелі дозволяє машині проїжджати там , де великовантажним автомобілям в’їзд заборонений. Діючі знаки , що забороняють рух вантажних машин , на ГАЗель не поширюються , тому для неї відкриті всі вулиці Києва . Крім того , завдяки своїй маневреності , грузовичок досить комфортно почуває себе в щільному автомобільному потоці. Це враховується при виборі оптимального маршруту при перевезеннях по Києву .

Деякі модифікації Газелей мають закриті тентом кузова. Це захищає вантажі від зовнішнього впливу. При перевезенні по Києву товар і інші речі не постраждають від снігу , дощу , пилу і бруду. Кузов такой ГАЗелі виконаний у вигляді металевого каркаса , затягнутого тентом. Одной з переваг цього можна вважати те , що тент повністю або частково можна зняти , що дозволяє робити навантаження з будь-якого боку . Крім того , подібна конструкція допускає перевезення вантажів , які не вмістилися б за габаритами в кузов вантажної машини з металевою будкою .

Для перевезення великої кількості вантажів по Києву можна скористатися ГАЗеллю з тентом з подовженою базою. Такий кузов дає можливість здійснювати перевезення більшого обсягу речей і товарів за одну поїздку. А це економія часу і, відповідно , грошей .

Для використання ГАЗелі в своїх цілях , звичайно, немає необхідності її набувати у власність . Адже не кожному підприємству (особливо середньому і малому ) це під силу , та й навряд чи потрібно. Сьогодні є велика кількість транспортних компаній , які з готовністю нададуть такий автомобіль в оренду , але ціна в Києві може значно різнитися.

Замовити Газель по Києву можна у нас. Ціна – 80 грн / год.

Call Now Button