Доставка будматеріалів

Доставка будматеріалів, підйом будматеріалів
Доставимо, розвантажимо, занесемо

Розвантаження, занесення та підйом будматеріалів у Києві

Розвантажуємо будівельні матеріали: цегла, суміші, профіль, гіпсокартон. Якщо не працює ліфт – піднімемо на поверхи. Оплата за години роботи не за тонну. Виїжджаємо по Києву та передмісті без вихідних.

Будівництво та ремонт не обходяться без підйому і занесення будівельних матеріалів. Ви затіяли будівництво. Перед вами стоїть завдання купити матеріал, перед будівельниками – зробити безпосередньо ремонт. А хто буде доставляти і заносити в квартиру? Будівельники? Не думаємо. Розвантаження і підйом будматеріалів, занесення в приміщення – завдання для вантажників.

Замовте підйом будматеріалів у нас

Що ми носимо:

 • Мішки із сумішами, клей, штукатурку, пісок.
 • Гіпсокартон та профілі.
 • Цеглу, газоблок.
 • Плитку, сантехніку.
 • Утеплювач, мінвату.
 • Все інше, чого немає в списку вище.

Як замовити занос будматеріалів:

 • Телефонуйте цілодобово.
 • Заявка день-у-день мінімум за 1,5 години до замовлення.
 • Тарифікація йде з того часу, на яке ви замовили вантажників.
 • Очікування машини (не нашої) теж оплачується.
 • Розрахунок із вантажниками після закінчення замовлення.

У нас погодинна оплата за розвантаження будматеріалів

Просимо звернути увагу, що у нас немає фіксованих цін тонну, прохід, кількість цегли, листів, панелей і т.д. Тарифікація за занос будівельних матеріалів йде відповідно до стандартних вантажно-розвантажувальних робіт.

Підйом вручну без ліфта до 5 поверху можемо рахувати без сплати за поверхи – просто дорожче погодинна оплата. Понад 5 поверху + доплата за кожен поверх.

Набирайте нас за день-два до бажаної дати замовлення. Так ми гарантовано будемо резервувати вам бригаду вантажників. Вони приїдуть у вказаний час. Якщо ви не знаєте во скільки точно буде доставка (наприклад, у певний день з 10 до 16) — зателефонуйте і попередьте нас. Так ми плануватимемо певну кількість вантажників у ваш район. Як тільки вам дзвонять із доставки – набирайте нас. Врахуйте, що вантажникам потрібно щонайменше півтори години, щоб доїхати до вас на адресу.

Доставка будматеріалів Київ. Послуги транспорту.

Виконуємо доставку з будівельних супермаркетів Епіцентр, Нова Лінія, Леру Мерлен. Готові під’їхати до будівельної бази у будь-яку точку Києва. Транспорт різного тоннажу: від 1 до 10 тонн.

Можна замовити лише одну машину без вантажників. У нас є невеликі бусики для перевезення дрібних матеріалів та великі фури для цегли, риштування, об’ємний партій. Виїжджаємо у всі райони Києва та найближче передмістя. Область обмовляється, там тариф на кілометр. Працюємо без запізнень. Оплата йде з того часу, на який ви викликали машину та працівників.

Просимо уточнювати наявність вантажного ліфта. Від цього залежить остаточна ціна на занесення будматеріалів.

Для юридичних пропонуємо безготівкову оплату на розрахунковий рахунок.

Якщо є сумніви, зв’яжіться з нашим менеджером. Він складе маршрут, підбере транспорт та організує прихід вантажників. Розвантажимо максимально швидко та акуратно.

підйом будматеріалів, занос будматеріалів

Якщо є сумніви – зв’яжіться з нашим менеджером. Він порадить як оптимально скласти маршрут, підбере транспорт і організовує прихід вантажників. Розвантажимо максимально швидко і акуратно.

Ми беремо погодинну оплату. Не відштовхуємося від ваги. Ви платите за фактично відпрацьований час вантажників. Після перших двох годин роботи (мінімальне замовлення) округляємо час до півгодини: 2, 2,5 години, 3 тощо.

Наберіть нас. Ціна залежить від поверху. Ми запропонуємо варіант із включеною поверховістю. Часовий тариф буде дорожчим, але при цьому вам не доведеться доплачувати по 10 грн за підйом на кожен сходовий отвір.

Ні, але наші вантажники зможуть зібрати залишки після ремонту в мішки та завантажити машину.

Звичайно. Ви приїжджаєте до гіпермаркету заздалегідь, оформляєте та оплачуєте товар. Потім у призначений час риє наша вантажівка з робітниками і забере матеріал і поїде до вашої оселі. В цьому випадку вам не потрібно чекати на доставку з магазину. Будматеріали будуть у вас у квартирі у день покупки.

У нас немає проносів, ми не рахуємо відстань до під’їзду або від ліфта до дверей.

Замовлення на вантажників

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button