Доставка та підйом будматеріалів

розвантаження будматеріалів Київ
Доставимо, розвантажимо, занесемо

Розвантаження, занесення та підйом будматеріалів у Києві

Розвантажуємо будівельні матеріали: цегла, суміші, профілю, гіпсокартон. Якщо не працює ліфт – піднімемо поверхами. Оплата за час роботи не за тонну. Виїжджаємо по Києву та передмісті без вихідних.


Будівництво та ремонт не обходяться без підйому і занесення будівельних матеріалів. Ви затіяли будівництво. Перед вами стоїть завдання купити матеріал, перед будівельниками – зробити безпосередньо ремонт. А хто буде доставляти і заносити в квартиру? Будівельники? Не думаємо. Розвантаження і підйом будматеріалів, занесення в приміщення – завдання для вантажників.

Замовте підйом будматеріалів Київ у нас

Що ми носимо:
  • Мішки із сумішами, клей, штукатурку, пісок;
  • Гіпсокартон та профілі;
  • Цегла, газоблок;
  • Плитку, сантехніку;
  • Утеплювач, мінвату;
  • Решта, чого немає у списку вище.
Як замовити занесення будматеріалів:
  • Телефонуйте цілодобово.
  • Заявка щодня мінімум за 1,5 години до замовлення.
  • Тарифікація йде з того часу, на який ви замовили вантажників. Очікування машини (не нашої) також оплачується.
  • Розрахунок із вантажниками після закінчення замовлення.
підйом будматеріалів, вантажники будматеріали

У нас погодинна оплата за розвантаження будматеріалів

Просимо звернути увагу, що у нас немає фіксованих цін тонну, прохід, кількість цегли, листів, панелей і т.д. Тарифікація за занос будівельних матеріалів йде відповідно до стандартних вантажно-розвантажувальних робіт.

Підйом вручну без ліфта до 5 поверху можемо рахувати без сплати за поверхи – просто дорожче погодинна оплата. Понад 5 поверху + доплата за кожен поверх.

Набирайте нас за день-два до бажаної дати замовлення. Так ми гарантовано будемо резервувати вам бригаду вантажників. Вони приїдуть у вказаний час. Якщо ви не знаєте во скільки точно буде доставка (наприклад, у певний день з 10 до 16) — зателефонуйте і попередьте нас. Так ми плануватимемо певну кількість вантажників у ваш район. Як тільки вам дзвонять із доставки – набирайте нас. Врахуйте, що вантажникам потрібно щонайменше півтори години, щоб доїхати до вас на адресу.

Підйом будматріалів у Києві: відповідаємо на запитання

Як порахувати замет, наприклад, 2 тонни матеріалу?

Ми беремо погодинну оплату. Чи не відштовхуємося від ваги. Ви платите за фактично відпрацьований час вантажників. Після перших двох годин роботи (мінімальне замовлення) округляємо час до півгодини: 2, 2,5 години, 3 і т.д.

Новобудова, ліфт ще не запустили. Рахуємо кожен поверх?

Наберіть нас за номером  067-702-40-38 . Ціна залежить від поверху. Ми запропонуємо варіант із включеною поверховістю. Годинний тариф буде дорожчим, але при цьому вам не доведеться доплачувати по 10 грн за підйом на кожен сходовий отвір.

Будсміття вивозите?

Ні, але наші вантажники зможуть зібрати залишки після ремонту в мішки та завантажити машину.

Чи можна замовити машину з вантажниками прямо до магазину? Не хочу чекати на їх доставку.

Звісно. Ви приїжджаєте до гіпермаркету заздалегідь, оформляєте та оплачуєте товар. Потім у призначений час риє наша вантажівка з робітниками і забере матеріал і поїде до вашої оселі. В цьому випадку вам не потрібно чекати на доставку з магазину. Будматеріали будуть у вас у квартирі в день покупки.

Багато хто рахує метри, кроки, розвороти. У вас так само?

У нас немає проносів, ми не рахуємо відстань до під’їзду або від ліфта до дверей.

Доставка будматеріалів Київ. Послуги транспорту

Виконуємо доставку з будівельних супермаркетів Епіцентр, Нова Лінія, Леру Мерлен. Готові під’їхати до будівельної бази у будь-яку точку Києва. Транспорт різного тоннажу: від 1 до 10 тонн.

Можна замовити лише одну машину без вантажників. У нас є невеликі бусики для перевезення дрібних матеріалів та великі фури для цегли, лісу, об’ємних партій. Виїжджаємо у всі райони Києва та найближче передмістя. Область обмовляється, там тариф на кілометраж. Працюємо без запізнень. Оплата йде з того часу, на який ви викликали машину та працівників.

Просимо уточнювати наявність вантажного ліфта. Від цього залежить остаточна ціна на занесення будматеріалів.

Для юридичних осіб пропонуємо безготівкову оплату на розрахунковий рахунок. Не беремо передплату. Ви сплачуєте за фактом виконанних робіт по акту наданних послуг.

Якщо є сумніви – зв’яжіться з нашим менеджером. Він порадить як оптимально скласти маршрут, підбере транспорт і організовує прихід вантажників. Розвантажимо максимально швидко і акуратно.

розвантаження будматеріалів Київ

Замовити занесення будматеріалів

Будемо через 1,5 години після дзвінка

Call Now Button