Вантажоперевезення до 5 тонн

Вантажоперевезення по Києву автомобілем вантажопідйомністю 5 тонн – дана послуга є дуже затребуваною для перевезення домашніх речей, переїздів, доставки великогабаритної побутової техніки, будматеріалів з магазинів.

Перевезення п`ятитонними Man, Mercedes в Києві

 

Наша компанія надає послуги з вантажоперевезень до 5 тонн з 2008 року. В автопарку серед іншої техніки є машини моделей Mercedes, MAN з гідро вантажопідйомністю 5 тонн, призначені для транспортування як звичайних так і складних вантажів. Надійні та працьовиті машини можуть долати чималі відстані як по трасі, так і по поганій дорозі. Пятитонними Mercedes, MAN в основному задіяні для транспортування:

  •  Різноманітних великогабаритних виробів;
  •   Негабаритних конструкцій;
  •   Меблів;
  •   Обладнання для магазинів: вітрин, стендів;
  •   Спортивних тренажерів і багато чого іншого. 

Транспортування вантажів п’ятитонними машинами популярна серед компаній, що переїжджають в інші офіси і серед приватних осіб, які здійснюють квартирні переїзди. Наш транспорт орієнтований на перевезення вантажів до 5 тонн по Києву і області. Це означає, що кузов завжди чистий, в ньому застелен картон і є ремені для закріплення предметів меблів.

Переваги вантажоперевезень на автомобілях 5 тонн

 

Транспортування вантажів автомобілями вантажопідйомністю 5 т з гідро має такі переваги:

  • Велика місткість. Вантажопідйомність 5 т, довжина кузова 6 м, об’єм кузова 35-42 м3 дають можливість застосовувати Mercedes, MAN для комерційних перевезень, а наявність гідроборта значно полегшує розвантажувально-навантажувальні процеси;
  •    Універсальність автомобілів. Ці машини незамінні при транспортуванні меблів, обладнання, інших вантажів. Вони користуються попитом в транспортних і будівельних фірмах при офісних і квартирних переїздах, як в міській межі, так і по області;
  • Безпечна і якісна доставка. Кузов транспортного засобу оснащений особливими ременями, кільцями і петлями, що забезпечують надійну фіксацію вантажу. М’яка підвіска автомобілів Mercedes і MAN забезпечує йому плавність ходу по поганій дорозі, зменшує тряску.

Для акуратного і грамотного навантаження ми надаємо послуги вантажників з великим досвідом вантажно-розвантажувальних робіт, які знають як правильно завантажувати автомобіль і що укласти в першу чергу, а які предмети в кінці. І ці знання мають важливе значення. Через неправильну завантаження можна пошкодити вантаж і укласти меншу його кількість.

Вантажівки нашої компанії здійснили сотні рейсів, ми даємо гарантію на швидку, якісну і акуратну доставку вашого вантажу по Києву і області.
Співпрацюючи з нами, ви значно економите свій час і кошти.


Call Now Button