Розвантаження фур і контейнерів

розвантаження фур київ
Виклик вантажників у Києві

Розвантаження фур Київ, розвантаження контейнерів

Погодинна оплата. Готівковий/безготівковий розрахунок. Термінова подача вантажників у будь-який район Києва. Свій персонал. Якість роботи гарантуємо!


Наша пропозиція зацікавить перш за все власників складів, оптових баз і виробничих приміщень. Розвантаження фур Київ відбувається цілодобово. Завдання керівництва – забезпечити безперебійну роботу, уникнути затримку транспорту, минути витрати за простій машин. Наше завдання – допомогти вам в цьому.

Телефонуйте, якщо потрібне навантаження фури або розвантаження контейнера

Найголовніша умова успішного розвантаження фури – оперативність. У нас завжди є бригада вільних вантажників. Надаємо одночасно до 20 осіб. Вантажники приїжджають вчасно. Вам не потрібно буде платити за просту машину і зайвий раз нервувати.

Ми готові оперативно виїхати на замовлення до будь-якого району Києва. Робітники укомплектовані ременями, спецодягом. Вони вміють користуватися роклою, знають специфіку логістичних терміналів та мають досвід складських робіт.

Розвантаження фури ціна та особливості замовлення

  • Терміновий виїзд . Вантажники будуть за адресою через 2 години після вашого дзвінка.
  • Без вихідних . Працюємо у будь-який день тижня та святкові дні.
  • Гнучкі тарифи.  Знижки на великих обсягах (від 8 годин або від замовлення 8 вантажників)
  • Без запізнень.  Гарантуємо тимчасове подання бригади.
  • Готівковий або безготівковий розрахунок . Укладаємо договір для співпраці.
  • Носимо великі ваги . Оплата за ручне переміщення ваги  понад 80 кг тарифікується окремо.
розвантаження фур

Укладаємо договір. Вартість розвантаження фури по безготівці

Розвантаження контейнерів або фури:
1 вантажник за годину від 150 грн*
Мінімальне замовлення 2 години
Нічний час (після 22.00) + 50% від вартості за годину*
Безготівковий розрахунок +10% від ціни
Виїзд за Київ – вартість проїзду компенсує замовник (розвезення чи приміський автобус)
*залежить від кількості людей і часу

Запрошуємо до співпраці юридичних осіб. Якщо ви відчуваєте періодичну потребу в розвантажувальних послугах, вам потрібний надійний партнер. Ми працюємо за безготівковим розрахунком. Не важливо як часто потрібні вантажники – раз на місяць, тиждень чи через день. Ми надамо робітників до вас на розвантаження фури у будь-який час доби.

У таблиці ви знайдете ціни на стандартне розвантаження. Це звичайні коробки, мішки вагою до 30 кг та розвантаження вручну до складу на перший поверх. Але так не завжди. Кожне замовлення має свою специфіку.

Тому при укладанні договору ми звертатимемо увагу на:

  • Особливості товару. Вивантаження важких чи габаритних предметів (обладнання, скла, брус) трохи збільшує вартість розвантаження на годину.
  • Місцезнаходження. Виїзд за Київ, на Київщину теж впливає на ціну. Як правило, сторона, що викликає, оплачує дорогу. У договорі ми прописуємо цей пункт.
  • Строки період оплати. Індивідуально з кожною новою фірмою обговорюється цей момент.

Ми націлені на довгострокову співпрацю. І завжди відкриті до діалогу. Звертайтеся за розвантаженням контейнера або фури до нас. Водночас ми знайдемо компромісне рішення.

Часті питання щодо навантаження фури:

Як впливає ціну особливості товарів, що у фурі?

Стандартна ціна вказана за коробки та інші предмети вагою до 80 кг. Якщо у вас борошно, вугілля, паливні брикети та інший вантаж, що забруднює – повідомте.

Скільки вантажників ви зможете організувати прямо зараз?

Зазвичай у нас завжди є 4-6 вільних людей. Багато людей краще замовляти за день або за 3-4 години. Телефонуйте, дізнавайтеся. Якщо вантажники не зайняті, вони одразу поїдуть до вас на замовлення.

Чи можна ваших людей залишити на складі для інших робіт?

Звісно. Стікерування, палетування, сортування, проведення інвентаризацій входить до наших послуг. Докладніше читайте на цій сторінці.

Якщо машина спізнюється, мені потрібно платити за те, що вантажники сидять та чекають?

Так, оплата йде з того моменту, коли ви викликали вантажників. Якщо транспорт затримується, час очікування оплачується за погодинним тарифом.

Ви можете зв’язатися з водієм і домовитися про час? Я надам його номер.

До наших обов’язків входять вантажно-розвантажувальні роботи. Стикуванням, нічними дзвінками, плануванням ми не займаємося. У нас є один замовник – той, хто залишав заявку. З ним ми тримаємо зв’язок.

розвантаження фур київ

Залишити заявку на розвантаження фури/контейнера

Телефонуйте, ми працюємо без вихідних

Call Now Button