Розвантаження фур і контейнерів

Розвантаження фур Киїів
Виклик вантажників у Києві

Розвантаження фур Київ, розвантаження контейнерів

Погодинна оплата. Готівковий/безготівковий розрахунок. Термінова подача вантажників у будь-який район Києва. Свій персонал. Якість роботи гарантуємо!

Наша пропозиція зацікавить перш за все власників складів, оптових баз і виробничих приміщень. Розвантаження фур Київ відбувається цілодобово. Завдання керівництва – забезпечити безперебійну роботу, уникнути затримку транспорту, минути витрати за простій машин. Наше завдання – допомогти вам в цьому.

Потрібне навантаження фури або розвантаження контейнера? Викликайте нас

Найголовніша умова успішного розвантаження фури – оперативність. У нас завжди є бригада вільних вантажників. Надамо одночасно до 20 осіб.

Ми готові оперативно виїхати на замовлення в будь-який район Києва. Робочі укомплектовані ременями, спецодягом. Вони вміють користуватися роклою, знають специфіку логістичних терміналів і мають досвід складських робіт.

Розвантаження фур Київ

Розвантаження фури ціна і особливості замовлення

  • Терміновий виїзд. Вантажники приїдуть на адресу через 2 години після вашого дзвінка.
  • Без вихідних. Працюємо в будь-який день тижня і святкові дні.
  • Гнучкі тарифи. Знижки на великих обсягах (від 8 годин або від замовлення 8 вантажників).
  • Без запізнень. Гарантуємо тимчасову подачу бригади.
  • Готівковий або безготівковий розрахунок. Укладаємо договір для співпраці на постійній основі.
  • Носимо велику вагу. Оплата за ручне переміщення вантажів понад 80 кг тарифікується окремо.
Розвантаження контейнерів або фури:
1 вантажник на годину від 100 грн *
Мінімальне замовлення 2 години
Нічний час (після 22.00) + 50% від вартості на годину *
Безготівковий розрахунок +10% від ціни.
Виїзд за Київ – вартість проїзду компенсує замовник (розвозка або приміський автобус)
* Залежить від кількості осіб і часу

Укладаємо договір. Вартість розвантаження фури по безготівці

Запрошуємо до співпраці юридичні особи. Якщо специфіка вашого бізнесу має на увазі періодичну потребу в розвантажувальних послугах, вам точно потрібен надійний партнер. Ми надаємо послуги з розвантаження контейнерів і фур за безготівковим розрахунком. Не важливо як часто потрібні вантажники – раз на місяць, на тиждень або через день. Ми надамо робочих до вас на розвантаження фури в будь-який час доби.

У таблиці вище вказані ціни на стандартне розвантаження. Це звичайні коробки, мішки вагою до 30кг та розвантаження вручну в склад на перший поверх. Але так буває не завжди. У кожного замовлення є своя специфіка.

Тому при укладанні договору ми будемо звертати увагу на:

  • Особливості товару. Вивантаження важких або габаритних предметів (обладнання, скла, брус) незначно збільшує вартість розвантаження в годину.
  • Місцезнаходження. Виїзд за Київ, в Київську область теж впливає на ціну. Як правило, сторона замовника оплачує дорогу. У договорі ми прописуємо це пункт.
  • Терміни оплати. Індивідуально з кожною новою фірмою обмовляється і цей момент.

Ми націлені на довгострокове співробітництво. Завжди відкриті до діалогу. Звертайтеся за розвантаженням контейнера або фури до нас. Разом ми знайдемо компромісне рішення.

Якщо вам 100% буде потрібне розвантаження фури, але машина поки не розмитнилася – наберіть нас. Коли ви попередите, що на сьогодні чи завтра вам знадобляться вантажники, ми триматимемо для вас людей. Відразу після проходження митниці та оформлення всіх документів набирайте нас.

У нас погодинна оплата. Ціна на розвантаження контейнера залежить від кількості витраченого вантажниками часу. Швидкість розвантаження залежить від специфіки товару та від того, як близько знаходиться склад. Дрібні коробки розвантажуватимуться довше, ніж об’ємні короби або мішки.

Ви надсилаєте свої статутні документи на пошту 3417676@ukr.net. У листі у відповідь ми надсилаємо договір на послуги вантажників за безготівковим розрахунком. Рахунок на оплату виставляється за фактом виконаного замовлення. Оригінали документів надсилаються поштою.

Так, ми готові надати вантажників до передмістя Києва. Мінімальне замовлення при цьому 3 години. Оплату транспортних витрат до пункту призначення компенсує замовник.

Ні, ми не рахуємо кожен метр. Якщо машина коштує далеко від складу, то розвантаження на відстань понад 100 метрів буде на 20-30 грн на годину дорожче.

Замовити вантажників

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button