Перевезення меблів Київ

перевезення меблів київ
Складання, перевезення, розстановка меблів у Києві. Занесення без ліфта.

Потрібне перевезення меблів Київ? Телефонуйте нам!

Ми підберемо машину, дамо потрібну кількість вантажників та пакувальний матеріал. Швидко, акуратно, доступно.


Перевезення меблів – найбільш затребувана послуга серед наших клієнтів. Левова частка дзвінків припадає саме на неї. Домашній або офісний переїзд обов’язково включає в себе перевезення меблів. Ми працюємо з 2008 року і точно знаємо, як правильно потрібно все організувати, підберемо транспорт і бригаду робітників. Добре, що ви зараз на цій сторінці. Ми допоможемо перевезти меблі. Київ, передмістя – будь-який маршрут.

На чому возимо

вантажний бус

Бус стандарт

250 грн за годину
 • Габарити, м 3/1,80/1,80
 • Вантажопідйомність до 1,20 т.
 • Об’єм 12 куб. м.
 • Подання 250 грн.
 • Мінімальне замовлення 2:00 + подача = 750 грн.
бус максі база

Бус максі база

300 грн за годину
 • Габарити, м 4/1,80/1,80
 • Вантажопідйомність 1,5 т.
 • Об’єм 16 куб. м.
 • Подання 300 грн.
 • Мінімальне замовлення 2:00 + подача = 900 гр.
машина 20 кубів

Платформа 20 кубів

300 грн за годину
 • Габарити, м 4,5/2,20/2,20
 • Вантажопідйомність 2 тонни.
 • Об’єм 20 кубів.
 • Подання 350 грн.
 • Мінімальне замовлення 2:00 + подача = 1050 грн.

Як перевезти меблі Київ. Замовлення машини з вантажниками

.Для комфортного та дбайливого перевезення у нас є:

 • Акуратні вантажники та збирачі. Персонал укомплектований ременями для перенесення шаф, диванів та комодів, інструментом для збирання та розбирання.
 • Великий автопарк. Машини від 9 до 36 куб. У кузові обов’язково є картон та кріпильні троси. Меблі доїде ціла і неушкоджена.
 • Досвідчені водії. Наші машини не спізнюються, без збоїв пройде і ваше перевезення меблів. Київ та міські дороги персонал знає на зубок, прокладаючи оптимальний маршрут.
 • Можливість безготівкового розрахунку. Фірмам, ТОВам, ФОПам ми пропонуємо співпрацю з безготівкового доступу.

Перевезення меблів Київ: часті питання

Моє перевезення меблів займає не більше однієї години. Як платити?

Мінімальне замовлення у вантажників 2 години кожної людини. Мінімальне замовлення машини 2:00 + подача. Навіть якщо перевезення меблів зайняло півгодини, оплачується мінімальне замовлення.

Я не впевнений, чи потрібна мені збирання та розбирання меблів.

Якщо ваші меблі проходять по габаритах у дверні отвори та ліфт, то ми не будемо її розбирати. Розбирання потрібне лише при перевезенні габаритних предметів (меблеві стіни, кутові дивани, модульні конструкції).

Ви надаєте упаковку?

Вантажники привозять пакувальний матеріал тільки на замовлення клієнта. Якщо вам потрібно пакувати меблі, прохання повідомити про це перед оформленням заявки.

Як відстань перевезення впливає на ціни?

Якщо меблі потрібно перевозити Києвом, то ви платите тільки погодинний тариф. Не важливо, який кілометраж по місту виходить. Якщо ж меблі потрібно везти за межі Києва, в радіусі до 15 км від КП, то оплачується подвійна подача транспорту.

Які ще надбавки на мене можуть чекати?

Якщо у вас у квартирі є важкі предмети (понад 80 кг), їхнє переміщення оплачується виходячи з тарифу 3 грн/кг повна маса предмета. Наприклад, завантажити та вивантажити сервант із натурального дерева вагою 150 кг коштуватиме додатково 150 кг*3 грн = 450 грн до загальної суми замовлення. Спуск/підйом меблів без ліфта також може вплинути на ціну. Найкраще ці моменти уточнити у диспетчера.

І тільки у нас немає доплат за збирання меблів!

Так, ми не беремо доплату за збирання кожного меблевого елементу. Тарифікація збирачів погодинна і ніяк не залежить від вартості, розміру та стану предмета, що збирається.

Стандартна оплата – 180 грн за годину роботи одного збирача. Мінімальне замовлення 2:00. Тарифікація після 2 годин йде з округлення до півгодини.

Вантажник-збиральник 180 грн/година

У ціну входить збирання, розбирання, послуга упаковки меблів та розвантажувальні роботи.

збиральник меблів

Перевезення меблів недорого: 5 діючих способів заощадити.

 1. Купуйте пакувальний матеріал у будь-якому будівельному супермаркеті. У Києві з ними точно проблем немає. Ми можемо привезти свій, але він вийде дорожче.
 2. Якщо потрібне розбирання – замовте збирачів на пару годин раніше, ніж машину. За цей час вони все підготують і не треба буде платити машині за просту.
 3. Зробіть замовлення на вихідні. Тарифи ті самі, що й у будні. У суботу та неділю Київ не стоїть у пробках. Машина доїде якнайшвидше.
 4. Ви можете замовити лише вантажників без машини, якщо у вас є своє авто. Або тільки машину, якщо готові самостійно вантажити меблі.
 5. Докладно розкажіть менеджеру якого обсягу буде перевезення меблів. Йому стане простіше підібрати машину потрібного розміру. Так ви не платитимете за повітря, що перевозиться, у великому кузові. Або робити дві ходки маленьким Бусом.

Ми докладно описали способи, як відбувається перевезення меблів недорого в цій статті блогу. А якщо немає часу читати, натискайте кнопку виклику. Ми вас проконсультуємо.

перевезення меблів київ

Замовити перевезення меблів

на будь-який зручний час

Call Now Button