Перевезення піаніно

Перевезення піаніно київ
Носимо піаніно, роялі, фортепіано

Перевезення піаніно Київ і область.

Допоможемо вам перевезти піаніно вагою до 700 кг. Наші вантажники носять інструменти вручну на ременях. Є транспорт з гідроботом

Перевезення піаніно вимагає особливої акуратності. Тут важлива не тільки фізична сила, а й досвід транспортування габаритних речей. Неправильний спуск загрожує сколами і псуванням інструменту. Не варто намагатися самостійно перевезти піаніно тим, хто раніше цього не робив. Залиште ризики і замовте перевезення у нас!

Допоможемо перевезти піаніно за всіма правилами

При організації квартирного переїзду часто виникає питання як і хто буде нести піаніно? Правильно зробити це зможуть навчені вантажники. Є кілька моментів перевезення рояля або піаніно:

  • Пакування. Без нього нікуди. Піаніно необхідно обгорнути пухирчастою плівкою. Так ми уникнемо зовнішніх подряпин і забруднень.
  • Фіксація в машині. Обов’язково потрібно прив’язати кріпильним тросом, фортепіано буде їхати в зафіксованому положенні і обов’язково стоячи. Класти набік піаніно не можна ні в якому разі!
  • Спуск і занос на ременях. Тягти в руках двухсоткілограммовий предмет неможливо. Вантажники несуть його на ременях. На них же заносять в ліфт, ставлять в машину, заносять в квартиру.
Перевезти піаніно Київ

Перевезення піаніно ціна: приблизний розрахунок

Скільки буде коштувати перевезти піаніно? Ціна залежить від декількох факторів:
  • Марка і вага піаніно. Для зручності ми привели таблицю з найбільш популярними моделями.
  • Наявність ліфта. Якщо вантажний ліфт не працює (а в пасажирський рояль природно не зайде), то до ціни додається оплата за поверх.
  • Додатково перевозяться речі і меблі. Якщо крім піаніно потрібно перевозити ще щось, то вантажникам оплачується погодинний тариф + 3 гривні за кілограм на двох (загальна вага піаніно).
  • Якщо веземо лише 1 фортепіано – фіксована ціна за перевезення. Її озвучить менеджер в телефонній розмові.
МаркаВага, кг
Україна коричневе230
Україна чорне260
Зоря, Ластівка250
Білорусь, Десна, Ноктюрн240
Електропіаніно80-100
Беккер, Бартоломео Крістофорі350
Концертний рояль300-400
Німецькі професійні Вагнер, Гайер, Рослер, Шольц і т.ддо 600

Ми займаємося не тільки перевезенням. У нас можна замовити окремо вантажників для переміщення (перестановки) піаніно всередині одного приміщення. При замовленні просимо повідомити, чи потрібен спуск / підйом піаніно по поверхах.

Оскільки піаніно відноситься до тяжких і габаритних вантажів, то вартість ручного занесення по поверхах буде дорожче. ніж у легкій меблів і коробок. В середньому тариф йде 50 грн / поверх. У будь-якому випадку подробиці краще уточнити у диспетчера.

Ви можете самостійно знайти інформацію про цікавить вас марку піаніно в інтернеті. Або наш диспетчер з’єднає вас з бригадиром такелажників. Вони мають великий досвід в перенесенні роялів і зможуть вас зорієнтувати по вазі і ціні замовлення.

Ні в якому разі. Піаніно не розбирається, але обертається транспортировочной плівкою. Вантажники несуть його на ременях.

Раніше така послуга була. На жаль, в даний момент ми не надаємо послугинастроювача.

Ідеально буде, якщо ви звернетеся до нас за 1-2дні до замовлення. Так ми зарезервуємо для вас такелажників і машину.

Умови замовлення

Ми приймаємо заявки в телефонному режимі, або за допомогою онлайн заявки на сайті. Просимо клієнтів назвати марку піаніно, саме від цього буде залежати кількість вантажників і вибір транспорту. Моделі до 150 кг носять двоє, більш габаритні – вчотирьох. Вся робота проходить з використанням ременів. Візки з собою не возимо.

У нас великий автопарк. Для невеликих домашніх моделей підійде Бус, а ось концертні професійні роялі перевозяться на машинах з гідробортами. Ми підберемо потрібне авто саме для вашого інструменту. Термінова подача машини – через годину-два після вашого дзвінка, але краще зробити замовлення завчасно (за 1 -2 дні).

Телефонуйте нам в будь-який час. Ми завжди на зв’язку і готові допомогти перевезти піаніно по Києву.

Замовити перевезення піаніно

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button