Перевезення піаніно

перевезення піаніно
Носимо піаніно, роялі, фортепіано

Перевезення піаніно Київ та область

Допоможемо вам перевезти піаніно вагою 700 кг. Наші вантажники носять інструменти вручну на ременях. Є транспорт із гідробортом

Телефонуйте, допоможемо перевезти піаніно

Перевезення піаніно вимагає особливої акуратності. Тут важлива не тільки фізична сила, а й досвід транспортування габаритних речей. Неправильний спуск загрожує сколами і псуванням інструменту. Не варто намагатися самостійно перевезти піаніно тим, хто раніше цього не робив. Залиште ризики і замовте перевезення у нас!

Допоможемо перевезти піаніно за всіма правилами

При організації  квартирного переїзду  часто виникає питання, як і хто нестиме піаніно? Правильно зробити це зможуть навчені вантажники. Є кілька моментів перевезення роялю чи піаніно:

  • Упаковка. Без неї нікуди. Піаніно необхідно обернути пухирчастою плівкою. Так ми уникнемо зовнішніх подряпин і забруднень
  • Фіксація у машині. Обов’язково потрібно прив’язати кріпильним тросом, фортепіано їхатиме в зафіксованому положенні і обов’язково стоячи. Класти набік піаніно не можна в жодному разі!
  • Спуск та замет на ременях. Тягти в руках двохсоткілограмовий предмет неможливо. Вантажники несуть його на ременях. На них же заносять у ліфт, ставлять у машину, заносять у квартиру.
перевезти піаніно київ

Перевезення піаніно ціна: зразок розрахунка

Скільки буде коштувати перевезти піаніно? Ціна залежить від кількох факторів:

  • Марка та вага піаніно. Для зручності ми навели таблицю з найпопулярнішими моделями.
  • Наявність ліфта. Якщо вантажний ліфт не працює (а пасажирський рояль природно не зайде), то до ціни додається оплата за поверх.
  • Додатково перевезені речі та меблі. Якщо, крім піаніно, потрібно перевозити ще щось, то вантажникам оплачується погодинний тариф + 3 гривні за кілограм на двох (загальна вага піаніно).
  • Якщо щастимо лише 1 фортепіано – фіксована ціна за перевезення. Її озвучить менеджер у телефонній розмові.
Маркавага, кг
Україна коричневе230
Україна чорне260
Зоря, ластівка250
Білорусь, Десна, Ноктюрн240
Електропіаніно80-100
Беккер, Бартоломео Крістофорі350
Концертний рояль300-400
Німецькі професійні Вагнер, Гайєр, Рослер, Шольц і т.д.до 600 кг

Перевезення рояля чи піаніно: відповідаємо на запитання

Чи можна переставити піаніно у квартирі? Перевезення не потрібне.

Ми займаємося не лише перевезенням. У нас можна замовити окремо вантажників для переміщення (перестановки) піаніно всередині одного приміщення. При замовленні просимо повідомити, чи потрібен спуск/підйом піаніно поверхами.

Яка ціна за поверх при ручному занесенні піаніно?

Т.к. піаніно відноситься до важких і габаритних вантажів, то вартість ручного занесення по поверхах буде дорожчою. ніж у легких меблів та коробок. У середньому тариф іде 50 грн/поверх. У будь-якому випадку, подробиці краще уточнити у диспетчера.

Як мені знайти вагу піаніно, якщо його назви немає у таблиці?

Ви можете самостійно знайти інформацію про цікаву для вас марку піаніно в інтернеті. Або наш диспетчер з’єднає вас із бригадиром такелажників. Вони мають великий досвід у перенесенні роялів і зможуть вас зорієнтувати за вагою та ціною замовлення.

Піаніно треба розбирати перед перевезенням?

Ні в якому разі. Піаніно не розуміється, але обертається транспортувальною плівкою.

У вас є налаштувач піаніно?

Раніше така послуга була. На жаль, на даний момент ми не надаємо послуги налаштувача.

Як і коли краще оформити заявку?

Ідеально буде, якщо ви звернетеся до нас за 1-2 дні до замовлення. Так ми зарезервуємо для вас такелажників та машину.

Умови замовлення

Ми приймаємо заявки в телефонному режимі або через онлайн заявки на сайті. Просимо клієнтів назвати марку піаніно, саме від цього залежатиме кількість вантажників та вибір транспорту. Моделі до 150 кг носять двоє, габаритніші – вчотирьох. Вся робота відбувається з використанням ременів. Візки із собою не возимо.

Ми маємо великий автопарк. Для невеликих домашніх моделей підійде Бус, а концертні професійні роялі перевозяться на машинах з гідробортами. Ми підберемо потрібне авто для вашого інструменту. Термінова подача машини – через годину-дві після вашого дзвінка, але краще зробити замовлення завчасно (за 1-2 дні).

Телефонуйте нам у будь-який час. Ми завжди на зв’язку та готові допомогти перевезти піаніно Києвом.

перевезення піаніно

Перевезення піаніно Київ. Замовлення по телефону

Зв’яжіться з нами по телефону або через Вайбер

Call Now Button