Такелажні роботи

Такелажні послуги
Носимо тяжкості на ременях

Такелажні роботи в Києві

Ми пропонуємо такелажні послуги: підйом і перенесення обладнання, верстатів, серверів. Працюємо вручну на ременях. Готівковий і безготівковий розрахунок. Акуратно, з гарантією.

Переїзд підприємства, модернізація цеху мають на увазі під собою такелажні роботи. Для монтажу і демонтажу обладнання, перенесення його на інше місце залучають спеціально навчений персонал. Вага верстатів, печей, котлів може досягати тонни. Зрозуміло, що самостійно носити таку вагу комірники не візьмуться. Такелажні послуги знизять ризики псування дорогих виробничих потужностей і побережуть здоров’я ваших співробітників.

Ми пропонуємо комплексні такелажні роботи. Київ і передмістя

Такелажники – не просто вантажники. І такелажні роботи відрізняються від звичних навантаження і розвантаження. Недостатньо просто мати велику фізичну силу. У роботі з вагами дуже важливий розрахунок. Необхідно правильно розподілити вагу між такелажниками, оцінити габарити предмета, продумати як мінімізувати навантаження на спину. Перенесення важких предметів відбувається вручну на ременях, тому всі ризики оцінює бригадир такелажників.

Що носять такелажники вручну:

  • Устаткування. Медичне, виробниче, торгівельне, швейне.
  • Сейфи, банкомати, вейдінг апарати, платіжні термінали.
  • Холодильники, вітрини, барні стійки, більярдні столи, акваріуми.
  • Печі, каміни, тандири.
  • Предмети ландшафту: каміння, дерева в діжках, плити, бруси, литі клумби.
Такелажні роботи

Серйозну вагу перевозять серйозні люди

Ми надаємо такелажні роботи Київ. Носимо, возимо, вантажимо нестандартні і важкі речі. Беремося за найскладніші замовлення. Працюємо вручну на ременях. У нас є бригади досвідчених такелажників, готові виїхати відразу після вашого дзвінка.

Також у нас є транспорт: низькі машини, авто з гідробортом, вантажно-пасажирські мікроавтобуси. Так ви відразу вирішуєте і проблему з транспортом.

На вартість такелажних робіт впливають:

  • Вага предмета. До 200 кг викликають 2 такелажника, 200-450 кг – трьох осіб, понад 500 кг – від 6 вантажників.
  • Його габарити і розміри.
  • Наявність сходинок, проноситься, ручних спусків, вузьких дверних прорізів.
  • Якщо потрібно перевезення, то тип машини (висока, низька завантаження), наявність у неї гідроборта.
  • Виїзд за Київ. Компенсація проїзду за Київ лягає на плечі замовника.
Такелажні послуги ціни
Робота такелажника (якщо є дрібні предмети і кілька важких) 130 грн / год.
Вага (2 людини, від 80 до 200 кг) – 3 грн / кг
Фіксована ціна за перенесення конкретного предмета без погодинної оплати – договірна
Безготівкова оплата (юр. Особи за рахунком) + 10% до вартості
Поверхи – від 10 грн / поверх

Такелажники носять речі вагою до 1000 кг. Сюди входять верстати та обладнання, сейфи, банкомати, апарати для кави, ігрові автомати, джакузі. Все, що можна нести на руках.

Вантажники працюють на розвантажувальних ременях. Якщо в машині є рокла, а в приміщення немає сходинок, ми будемо везти вантаж за допомогою рокли. Інших пристосувань у нас немає.

Ми працюємо в Києві і передмісті. Виїзд по області та в міста-супутники можливий за попереднім погодженням.

Дізнатися точну вагу предмета можна через інтернет. У пошуковому рядку вбити марку. Технічні характеристики, як правило, містять масу предмета. Ваги з собою ми не возимо.

Ми працюємо за готівковий і безготівковий розрахунок. Ціна по безготівковому розрахунку буде від 3,50 грн за кг. Але можливий варіант фіксованої вартості за обсяг послуги. Ми можемо домовитися про перенесення одного або декількох предметів за певну суму. Цей момент потрібно уточнити у менеджера.

Звісно. Ми надаємо комплексні такелажні послуги та послуги транспорту в Києві. Можемо надати відповідний за вантажопідйомністю та обсягом автомобіль. Також у нас є машини з гідро ліфтом. Він необхідний для підняття важких предметів в кузов.

Як правильно порахувати? І як замовити?

Якщо у вас виникли питання по розцінками – зателефонуйте нашому менеджеру. На остаточний розрахунок вартості такелажні роботи впливають безліч чинників. Так, такелаж одного або декількох предметів можна зробити за фіксовану ціну. А наявність такого предмета серед безлічі дрібниць (наприклад, сейф при офісному переїзді або піаніно під час перевезення квартири) оплачується за кг, причому повна його маса.

Ми працюємо за готівковий розрахунок і по безналу. Такелажники виїжджають в будь-який день тижня, в будь-який час доби. Заявки по телефону приймаються в режимі 24/7.

Замовити такелажні роботи в Києві

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button