Такелажні роботи

ТАКЕЛАЖНІ РОБОТИ
Носимо тяжкості на ременях

Такелажні роботи у Києві

Ми пропонуємо такелажні послуги: підйом та перенесення обладнання, верстатів, серверів. Працюємо вручну на ременях. Готівковий та безготівковий розрахунок. Акуратно, із гарантією.

Переїзд підприємства, модернізація цеху мають на увазі під собою такелажні роботи. Для монтажу і демонтажу обладнання, перенесення його на інше місце залучають спеціально навчений персонал. Вага верстатів, печей, котлів може досягати тонни. Зрозуміло, що самостійно носити таку вагу комірники не візьмуться. Такелажні послуги знизять ризики псування дорогих виробничих потужностей і побережуть здоров’я ваших співробітників.

Ми пропонуємо комплексні такелажні роботи. Київ і передмістя

Такелажники – не просто вантажники. І такелажні роботи відрізняються від звичних навантаження і розвантаження. Недостатньо просто мати велику фізичну силу. У роботі з вагами дуже важливий розрахунок. Необхідно правильно розподілити вагу між такелажниками, оцінити габарити предмета, продумати як мінімізувати навантаження на спину. Перенесення важких предметів відбувається вручну на ременях, тому всі ризики оцінює бригадир такелажників.

Що носять такелажники вручну:

  • Устаткування. Медичне, виробниче, торгове, швейне.
  • Сейфи, банкомати , вейдинг апарати, платіжні термінали.
  • Холодильники, вітрини, барні стійки, більярдні столи, акваріуми.
  • Печі, каміни, тандири.
  • Предмети ландшафту: каміння, дерева в діжках, плити, бруси, литі клумби.
ТАКЕЛАЖНИКИ КИЇВ

Серйозну вагу перевозять серйозні люди

Ми надаємо такелажні роботи Київ. Носимо, возимо, вантажимо нестандартні і важкі речі. Беремося за найскладніші замовлення. Працюємо вручну на ременях. У нас є бригади досвідчених такелажників, готові виїхати відразу після вашого дзвінка.

Також у нас є транспорт: низькі машини, авто з гідробортом, вантажно-пасажирські мікроавтобуси. Так ви відразу вирішуєте і проблему з транспортом.

На вартість такелажних робіт впливають:

  • Вага предмета. До 200 кг викликають 2 такелажники, 200-450 кг – трьох осіб, понад 500 кг – від 6 вантажників.
  • Його габарити та розміри.
  • Наявність сходів, проносів, ручних спусків, вузьких дверних отворів.
  • Якщо потрібне перевезення, то тип машини (високе, низьке завантаження), наявність у неї гідроборту.
  • Виїзд за Київ. Компенсація проїзду за Київ лягає на плечі замовника.
Такелажні послуги ціни
Робота такелажника (якщо є дрібні предмети та кілька важких) 130 грн/година
Вага (2 особи, від 80 до 200 кг) 3 грн/кг
Фіксована ціна за перенесення конкретного предмета без погодинної оплати – договірна
Безготівкова оплата (юр. особи за рахунком) + 10% до вартості
Поверх від 10 грн/поверх

Такелажні роботи Київ: питання-відповідь

Що входить у такелажні роботи?

Такелажники носять речі вагою до 1000 кг. Сюди входять верстати та обладнання, сейфи, банкомати, апарати для кави, ігрові автомати, джакузі. Все що можна нести на руках.

У вас є спецтехніка, чи все носиться на руках?

Вантажники працюють на такелажних ременях. Якщо в машині є рокла, а в приміщення немає сходинок, ми везтимемо вантаж на роклі. Інших пристроїв у нас немає.

Україною виїжджаєте?

Ми працюємо в Києві та передмісті. Виїзд по області та до міст-супутників можливий за попереднім погодженням.

Як дізнатися вагу обладнання чи апарата? Ви привозите ваги?

Дізнатися точну вагу предмета можна через інтернет. У пошуковому рядку вбити марку. Технічні характеристики зазвичай містять масу предмета. Ваги з собою ми не возимо.

Яка ціна послуг по безготівці?

Ми працюємо за готівковий та безготівковий розрахунок. Ціна безготівково буде від 3,50 грн за кг. Але можливим є варіант фіксованої вартості за обсяг послуги. Ми можемо домовитись про перенесення одного чи кількох предметів за певну суму. Цей момент слід уточнити у менеджера.

Мені ще потрібна машина. Ви знайдете транспорт?

Звісно. Ми надаємо комплексні такелажні послуги та послуги транспорту у Києві. Можемо надати відповідний за вантажопідйомністю та обсягом автомобіль. Також у нас є машини з гідроліфтом. Він необхідний для підняття ваги до кузова.

Як правильно порахувати? І як замовити?

Якщо у вас виникли питання по розцінками – зателефонуйте нашому менеджеру. На остаточний розрахунок вартості такелажні роботи впливають безліч чинників. Так, такелаж одного або декількох предметів можна зробити за фіксовану ціну. А наявність такого предмета серед безлічі дрібниць (наприклад, сейф при офісному переїзді або піаніно під час перевезення квартири) оплачується за кг, причому повна його маса.

Ми працюємо за готівковий розрахунок і по безготівці. Такелажники виїжджають в будь-який день тижня, в будь-який час доби. Заявки по телефону приймаються в режимі 24/7.

ТАКЕЛАЖНІ РОБОТИ

Замовити такелажні роботи в Києві

Телефонуйте у будь-який час

Call Now Button