Перевезення речей

перевезення речей київ
Швидко, акуратно, доступно

Перевезення речей Київ, замовлення 24/7

У нас є вантажники та машини. Перевеземо ваші особисті речі до будь-якого району Києва. Термінове перевезення одягу, техніки, меблів, предметів інтер’єру. Телефонуйте!


Потрібно терміново перевезти речі? Ви зайшли на правильний сайт. Пропонуємо скористатися послугами наших вантажників і замовити машину. У переліку наших послуг переїзди, перевезення меблів всіх видів, перевезення речей. Київ і найближчий передмістя – виїжджаємо в усі райони, в будь-який день і в будь-яку погоду.

Ми пропонуємо 3 способи перевезти речі по Києву

Тільки машина від 250 грн/год

Речі вантажте самостійно.

Водій не працює вантажником.

Оплата з водієм за фактом.

Мінімальне замовлення 2:00 + подача.

Усі райони Києва.

Тільки вантажники 180 грн/година

Перевозимо на транспорті.

1, 2 та більше вантажників.

Погодинна оплата.

Мінімальне замовлення 2:00.

Працюємо по всьому місту.

Машина + вантажник (і) від 430 грн.

Перевозимо “під ключ”.

Підберемо потрібну машину.1 або 2 вантажники.

Мінімальне замовлення 2 години вантажника та машини 2 год+подача.

Будь-якого дня, будь-коли.

  1.  Тільки машина. Якщо у вашому будинку є ліфт і помічники, готові занурити речі, краще вантажників не замовляти. Ви платите погодинну оплату тільки за машіну.Газель на 2 години буде коштувати близько 300 гривень.
  2.  Тільки вантажники. Якщо транспорт ваш, а возитися зі спуском речей немає бажання або фізичної можливості – замовте 2 вантажника у нас. Якщо хлопці встигнуть за 2:00 спустити і підняти речі в пункті призначення, вам це вийде 200 гривень.
  3.  Газель + 1 вантажник. У машині 2 посадочних місця і клієнт може їхати в салоні разом з водієм і вантажником. Так ви проконтролюєте процес перевезення і не будете витрачатися на самостійну дорогу. Газель і 1 робітник на мінімальне замовлення обійдуться близько 400 гривень.

Ваші питання при замовленні перевезення речей

Речей зовсім небагато. Чи буде дешевше?

Мінімальне замовлення 2 години одного вантажника та 2 години + подача у машини. Для економії коштів, якщо речей справді небагато, краще взяти 1 вантажника та авто меншого розміру.

Чи працюєте ви у вечірній/нічний час?

Так, ми працюємо у вечірній час. Тарифи на послуги після 23.00 уточнюйте у диспетчера.

Речі вирушають до іншого міста/країни…

У таких випадках замовте у нас лише вантажників. Вони правильно завантажать ваші речі, компактно розставлять і закріплять їх у кузові машини. Все доїде в цілісності та безпеці.

Що таке доплата за поверхи, як вона рахується?

Це ручне занесення предметів у квартиру без ліфта. Якщо у вашому будинку не працює ліфт, то за спуск/підйом без ліфта до 5 поверху ми можемо запропонувати годинний тариф (з включеною поверховістю). 6 поверх та вище – клієнт платить 10 грн за поверх за кожну річ.

Як швидко ви зможете приїхати та перевезти речі?

Розраховуйте, що машина з вантажниками будуть у вас на адресі через 1,5 години після вашого звернення.

Відмінність перевезення речей від переїзду

Під переїздом прийнято розуміти комплексний захід, звільнення квартири чи офісу від усього вмісту. Фактично, це повне переміщення предметів на нове місце. Переїзд триває від 3 до 12 години. У його організації беруть участь кілька осіб, обов’язково задіяний  транспорт .

Ми гарантуємо дбайливе та безпечне перевезення. Для цього ми маємо кваліфікований персонал. Замовлення можна зробити заздалегідь, а можна зателефонувати за 1,5-2 години до перевезення.

перевезти речі Київ

Перевезення речей  Київ – це по суті перевезення сумок, пакетів та коробочок. Жодної великої техніки та предметів меблів. Часто перевезення речей замовляють жінки або люди, які переїжджають зі орендованих квартир. Переносити важкі сумки поверхами дуже складно, та й у звичайне легкове таксі всі речі можуть не поміститися.


Під перевезенням речей ще можна розуміти доставку одягу та предметів першої потреби за місто, на дачу. Це актуально на літній період, коли мешканці Києва залишають місто та їдуть з дітьми на дачу. Перевезення речей, допустимо в гості, або доставка багажу з аеропорту, з вокзалу – причин може бути безліч.


Усі, хто замовляють цю послугу, очікують від перевізника одне – 100% гарантію збереження речей під час перевезення. Забезпечити її зможе лише перевірена фірма, яка має рекомендації та позитивні відгуки. Який із запропонованих варіантів підходить вам більше – дивіться самі. Зі свого боку ми гарантуємо своєчасну подачу, компетентний персонал та адекватні розцінки. Перевезти речі Києвом разом з нами завжди швидко і недорого.

перевезення речей київ

Вам потрібно перевезти речі зараз?

Набирайте або пишіть у месенджер

Call Now Button