Перевезення речей

Перевезення речей київ
Швидко, акуратно, недорого

Перевезення речей Київ, замовлення в режимі 24/7

У нас є вантажники і машини. Перевеземо ваші особисті речі в будь-який район Києва. Термінове перевезення одягу, техніки, меблів, предметів інтер’єру. Телефонуйте!

Потрібно терміново перевезти речі? Ви зайшли на правильний сайт. Пропонуємо скористатися послугами наших вантажників і замовити машину. У переліку наших послуг переїзди, перевезення меблів всіх видів, перевезення речей. Київ і найближчий передмістя – виїжджаємо в усі райони, в будь-який день і в будь-яку погоду.

Ми пропонуємо 3 способу перевезти речі по Києву:

Тільки машина

 • Речі вантажите самостійно.
 • Водій не працює вантажником.
 • Оплата з водієм по факту.
 • Мінімальний замовлення 2 години + подача.
 • Всі райони Києва

від 200 грн / година

Тільки вантажники

 • Перевозимо на вашому транспорті
 • 1, 2 і більше вантажників.
 • Погодинна оплата.
 • Мінімальний замовлення 2 години кожного вантажника.
 • Працюємо по всьому місту.

130 грн / година

Вантажник + машина

 • Перевозимо «під ключ».
 • Підберемо потрібну машину.
 • 1 або 2 вантажника.
 • Мінімальне замовлення 2 години вантажника і машини 2 ч + подача.
 • У будь-який час.

От 330 грн / година

 1.  Тільки машина. Якщо у вашому будинку є ліфт і помічники, готові занурити речі, краще вантажників не замовляти. Ви платите погодинну оплату тільки за машіну.Газель на 2 години буде коштувати близько 300 гривень.
 2.  Тільки вантажники. Якщо транспорт ваш, а возитися зі спуском речей немає бажання або фізичної можливості – замовте 2 вантажника у нас. Якщо хлопці встигнуть за 2:00 спустити і підняти речі в пункті призначення, вам це вийде 200 гривень.
 3.  Газель + 1 вантажник. У машині 2 посадочних місця і клієнт може їхати в салоні разом з водієм і вантажником. Так ви проконтролюєте процес перевезення і не будете витрачатися на самостійну дорогу. Газель і 1 робітник на мінімальне замовлення обійдуться близько 400 гривень.

Мінімальне замовлення 2 години одного вантажника і 2 години + подача у машини. Для економії коштів, якщо речей дійсно небагато, краще взяти 1 вантажника і авто меншого розміру.

Так, ми працюємо у вечірній час. Тарифи на послуги після 23:00 уточнюйте у диспетчера.

У таких випадках замовте у нас тільки вантажників. Вони правильно завантажать ваші речі, компактно розставлять і закріплять їх в кузові машини. Все доїде в цілісності й схоронності

Поповерхова – ручний занос предметів в квартиру без ліфта. Якщо у вашому будинку не працює ліфт, то за спуск / підйом без ліфта до 5 поверху ми можемо запропонувати годинний тариф (з урахуванням поверхів ). 6 поверх і вище – клієнт платить 10 грн за поверх за кожну річ.

Розраховуйте на те, що машина з вантажниками будуть у вас на адресі через 1,5 години після вашого звернення.

 Відмінності перевезення речей від переїзду

Під переїздом прийнято розуміти комплексний захід, звільнення квартири або офісу від всього вмісту. Фактично це повне переміщення предметів на нове місце. Переїзд триває від 3 до 12:00. У його організації беруть участь кілька людей і обов’язково задіяний вантажний транспорт.


перевезти речі

Ми гарантуємо дбайливе і безпечне перевезення. Для цього у нас є кваліфікований персонал. Замовлення можна зробити заздалегідь, а можна і зателефонувати за 1,5-2 години до запланованого перевезення організованої.

Перевезення речей – це по суті перевезення сумок, пакетів і коробочок. Ніякої великої техніки і предметів меблів. Частоперевозка речей перевезення речей замовляють жінки або люди, які переїжджають зі знімних квартир. Переносити важкі сумки по поверхах дуже складно, та й в звичайне легкове таксі всі речі можуть не поміститися.


Під перевезенням речей ще можна розуміти доставку одягу і предметів першої необхідності за місто, на дачу. Це актуально на літній період, коли жителі Києва залишають місто і їдуть з дітьми на дачу. Перевезення речей, припустимо в гості, або доставка багажу з аеропорту, з вокзалу – причин може бути безліч.


Всі, хто замовляють цю послугу, очікують від перевізника одне – 100% гарантію збереження речей при перевезенні. Забезпечити її зможе тільки перевірена фірма, що має рекомендації і позитивні відгуки. Який із запропонованих варіантів підходить вам більше – дивіться самі. Зі свого боку ми гарантуємо своєчасну подачу, компетентний персонал і адекватні розцінки. Перевезти речі по Києву разом з нами завжди швидко і недорого.

Потрібно перевезти речі зараз?

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button