Переїзд будинку

перевезти будинок
Вантажники та машина для переїзду

Переїзд будинку або котеджу у Києві

Допоможемо перевезти будинок. Послуги вантажників із машиною. Акуратний переїзд з розбиранням та збиранням меблів. Без вихідних. Від 1000 гривень. Виїжджаємо до передмістя та Київської області.

Крім офісних і квартирних переїздів компанія «Вантажники Київ» пропонує послугу «переїзд приватного будинку Київ». Більшість жителів Києва проживають в багатоповерхівках, але все-таки є невелика частка тих, хто живе у власному будинку. Переїзд котеджу має свої відмінності. Тому цю послуги ми винесли в окремий розділ.

Переїзд приватного будинку: нюанси

Для тих, хто переїжджає з свого будинку на іншу адресу, або ж в інше місто потрібно врахувати, що переїзд бажано замовити мінімум за 1-2 дня. Ми будемо тримати для вас потрібну машину і необхідну кількість вантажників.

На що варто звернути увагу перед переїздом:

 • У призначений вами час до вас приїжджають вантажники з машиною.
 • Оплата йде з того часу, на яке ви оформляли замовлення.
 • Якщо потрібне розбирання меблів – краще викликати складальників на пару годин раніше замовлення.
 • Якщо ви замовляєте велику машину – оціните зручно їй буде припаркуватися біля вашого будинку, чи є можливість заїхати їй у двір.
 • Повідомте диспетчеру про наявність важких предметів серед ваших речей. Це можуть бути опалювальні котли, підстанції, сейфи.
Переїзд будинку Київ

Ми надаємо машину та вантажників. У призначений час до вас на адресу приїдуть вантажники з машиною. Ми вантажимо меблі та речі, перевозимо на нову адресу та розставляємо все по своїх місцях. Коробки, упаковки викидаємо.

Ні, ми не братимемо доплату за кожен поверх. Погодинна оплата буде на 20-30 грн дорожче, до тарифу вже включено підйом чи спуск на поверх.

У нас немає додаткового тарифу на збирання або розбирання меблів. Вам не потрібно буде доплачувати за складання дивану чи ліжка, наприклад. Лише погодинна оплата.

Ми виїжджаємо до передмістя Києва. У радіусі 15 км від КП береться подвійне подання транспорту. Якщо відстань більша — доплата за кілометраж. Скільки буде коштувати виїзд залежить від обраної машини. Газель за одну ціну, п’ятитонник — за іншу. Диспетчер все розкаже перед оформленням замовлення.

Звісно. Якщо у вас є свій транспорт, замовте у нас тільки машину. І навпаки, якщо у вас є кому вантажити, але нема на чому везти меблі — замовте машину без вантажників.

Скільки коштує переїзд котеджу і як дізнатися точну ціну?

Фіксовану ціну на переїзд вам ніхто не скаже. Ви платите за фактично відпрацьований час вантажникам і водієві. Скільки буде коштувати перевезти будинок залежить перш за все:

 • Від кількості майна, яке потрібно перевезти.
 • Необхідності збирати і розбирати меблі.
 • Перенесення важких предметів.
 • Розміру машини. Перевозити один будинок можна десятітонніком, а для перевезення меблів з іншого буде досить і маленького буса.
 • Скільки вантажників ви замовте.
 • Віддаленості вашого будинку. Якщо це крайній шлюз дач на Осокрках – плюсуйте ще одну подачу машини. Виїзду за місто. Багато сучасних котеджів будуються в містах-супутниках Києва, садових товариствах або найближчих селах. У таких випадках переїзд вважається по приміському тарифу (вантажники на 10% дорожче, машина + 1 година).

Ми беремося за переїзди будь-якого обсягу та складності. Несемо гарантію за збереження речей і гарантуємо, що до вас на замовлення приїдуть досвідчені вантажники з ременями. Ми працюємо тільки своїми силами, своїм персоналом.

Залишилися питання? Телефонуйте в будь-який час. Ми завжди на зв’язку.

Замовити переїзд будинку

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button