Вантажники цілодобово. Огляд послуги

Одна з головних переваг компанії «Вантажники Київ» – готовність до роботи в будь-який час дня та ночі. Найчастіше інші мувінгові компанії не хочуть приймати замовлення, які потрапляють у часовий проміжок 0:00 – 7:00. Натомість наші професійні вантажники цілодобово готові до виїзду на квартирний, офісний переїзд, вантажоперевезення, складську роботу.

В яких ситуаціях потрібні вантажники цілодобово

У багатьох виникає питання, чому люди не можуть просто замовити вантажників на денний час доби. За час існування компанії (14 років), ми виконали безліч нічних замовлень і знаємо, що існує безліч причин, про які ви могли не здогадуватися:

  • Вантажникам потрібно цілодобово на склад, щоб підготувати приміщення до ранкового прийому товару.
  • Переїзд дачі, квартири легко організувати вночі, щоб уникнути пробок на дорозі.
  • Замовник не може з якоїсь причини бути присутнім на замовлення вдень, тому йому легше проконтролювати вантажоперевезення та розрахуватися з бригадою після робочого дня.
  • Потрібно допомогти перенести обладнання до закладів, які працюють уночі.
  • Вночі підприємствам, офісам не потрібно розбудовувати графік роботи, бо після 20:00 весь персонал залишає будинок.
Вантажники цілодобово

Вартість нічної роботи вантажників

Ви глибоко помиляєтеся, якщо думаєте, що вантажники цілодобово працюють за одним тарифом. Насправді вантажники, що працюють вночі, оплачуються дорожче, адже нічна робота завжди важча за денну. Який сенс вантажнику приїжджати до вас о 3 годині ночі, якщо таку суму за таку ж роботу він міг би заробити о 3 годині дня? Саме тому ціна значно змінюється залежно від часу. Якщо вдень вантажник отримує 150 гривень, тоді вночі ви заплатите йому за таку ж роботу вдвічі дорожче. Також не варто забувати, що вночі громадський транспорт не їздить, а вантажникам потрібно якось добиратися на замовлення додому. Саме тому замовник також, крім послуги вантажника, оплачує йому таксі в дві сторони.

Вантажники цілодобово працюють за власною ініціативою. Було б некоректно з боку менеджера змушувати бригаду працювати більше за норму таким чином перевтомлюючи її.

Менеджери нашої компанії приймає замовлення 24/7 навіть у вихідні дні. Надати вантажників, меблярів, вантажну машину на будь-який зручний для замовника час – не проблема, але виникає питання, чи вигідно вам платити суму більше вдвічі, якщо є можливість організувати замовлення і вдень. Радимо порівняти всі за і проти і остаточно вирішити який варіант вам прийнятніший.

Зателефонуйте менеджеру компанії «Вантажники Київ» за дві години до замовлення, і ми організуємо вантажоперевезення, переїзд на будь-який час.

Call Now Button