Газель Дует

газель дует
Вантажоперевезення Газель із дубль кабіною

Газель дует вантажоперевезення

Замовте машину для переїзду квартири чи офісу. У кузові, крім водія, можуть розташовуватися 5 осіб. Ви можете супроводжувати свій вантаж без доплат за таксі.

Дует просимо замовляти заздалегідь

Залучення малотоннажного спеціального транспорту потрібне, коли необхідно перевезти Києвом якісь особисті речі, меблі, офісну оргтехніку, продукцію підприємств. Найоптимальнішим варіантом для такого виду вантажоперевезень вважається Газель Дует . Вона забезпечує надійне та оперативне транспортне сполучення між замовником послуг та перевізником.

Особливості вантажоперевезення Газель Дует

Вантажопасажирська газель Дует Київ настільки зручна, універсальна, динамічна та надійна, що її можна використовувати не лише для вантажоперевезень у міських умовах Києва, а й у приміських зонах. Вантажна платформа здатна витримати вагу близько 1 тонни та розмістити у просторому та комфортному салоні 6 осіб. У такому салоні легко зможуть розміститися вантажники, збирачі меблів, пасажири, які супроводжують вантаж. Переднє пасажирське сидіння можна легко зрушити, щоб люди змогли легко розміститися на задніх сидіннях.

Газель дует перевозить 5 осіб та вантаж до 1,5 тонн

Габарити машини: довжина 4 метри, висота 2,20, ширина – 2,20м.

Ціна за годину – 300 грн. Мінімум 2 години + подача = 900 грн.

Повнопривідна малогабаритна газель Дует, за кермом якої знаходиться досвідчений водій, зможе проїхати в будь-яке подвір’я Києва, а підвищена прохідність забезпечує проїзд в умовах заміського бездоріжжя. Замовляючи такий автомобіль для вантажоперевезення, можна не переживати за цілісність предметів, що перевозяться: машина надійно захищена від несприятливих погодних умов.

У яких випадках може знадобитися замовити Газель Київ:

  •  Квартирні та дачні переїзди;
  •  Зміна офісу;
  •  Доставка будівельних матеріалів , дзеркал, віконних конструкцій, дверей;
  •  Доставка продуктів харчування та товарів, що мають обмежені терміни придатності;
  •  Велосипеди, домашні бібліотеки, архіви та інше.
газель дубль кабіна

Ми пропонуємо послуги з вантажних перевезень в Києві, в тому числі, перевезення автомобілем Газель Дует. Наша компанія працює на ринку послуг з 2008 року, тому накопичила достатній досвід та знання, щоб пропонувати якісний сервіс.

Питання-відповідь про Газелі Дует

У вас тільки Газелі із дубль кабінами?

Не лише Газелі. У нас є машина більшого габариту (20 кубів) із п’ятьма посадковими місцями.

Ця машина коштує дорожче, ніж звичайна Газель?

Ціна така сама, як і у простої Газелі. Ви не доплачуєте за перевезення пасажирів.

Коли потрібно замовляти машину? За який час?

Ця модель дуже популярна. Рекомендуємо робити замовлення на перевезення вантажів Газель Дует мінімум за 2-3 дні до бажаної дати.

Газель чиста? Мені потрібно перевезти нові меблі.

Весь транспорт у нас обладнаний для перевезення кімнатних речей та меблів. Не хвилюйтеся, у вас нічого не забрудниться.

Я найняв чотирьох вантажників. Виходить, вони всі помістяться в одну машину?

Правильно. Для великих переїздів Газель дубль кабіна дуже зручна. Вантажники їдуть усі разом, однією бригадою.

Якщо вам потрібні оперативні та якісні вантажоперевезення – звертайтесь до нас: ми направимо на вашу адресу автомобіль та бригаду вантажників відразу після надходження заявки. У нашому розпорядженні велика матеріально-технічна база, оснащена вантажними автомобілями, обладнаними для перевезення меблів, оргтехніки та інших малотоннажних вантажів. Штат компанії укомплектований досвідченими вантажниками, які знають всі особливості проведення вантажно-розвантажувальних робіт будь-якої складності, що дозволяє нам гарантувати безпеку вантажів та високу якість послуг.

газель дует

Замовити вантажоперевезення у Києві

Наберіть нас у будь-який зручний час

Call Now Button