Газель Дует

Залучення малотоннажного спеціального транспорту потрібно, коли необхідно перевезти по Києву якісь особисті речі, меблі, офісну оргтехніку, продукцію підприємств. Найоптимальнішим варіантом для такого виду вантажоперевезень вважається Газель Дует, що забезпечує надійне і оперативне транспортне сполучення між замовником послуг і перевізником.


Особливості вантажоперевезення Газель Дует

Вантажопасажирська газель Дует настільки зручна, універсальна, динамічна і надійна, що її можна використовувати не тільки для вантажоперевезень в міських умовах Києва, а й у приміських зонах. Вантажна платформа здатна витримати вагу близько 1 тонни і розмістити в просторому і комфортному салоні 6 чоловік. У такому салоні легко зможуть розміститися вантажники, складальники меблів, пасажири, що супроводжують вантаж. Переднє пасажирське сидіння можна легко зрушити, щоб люди змогли без праці розміститися на задніх сидіннях.

Повнопривідна малогабаритна газель Дует, за кермом якої знаходиться досвідчений водій, зможе проїхати в будь газель дуетдвор Києва, а підвищена прохідність забезпечує проїзд в умовах заміського бездоріжжя. Замовляючи такий автомобіль для вантажоперевезення, можна не переживати за цілісність предметів, що перевозяться: машина надійно захищена від несприятливих погодних умов.
У яких випадках може знадобитися Газель «Дует»:газель дует

  • Квартирні і дачні переїзди;
  • Зміна офісу;
  • Доставка будівельних матеріалів, дзеркал, віконних конструкцій, дверей;
  • Доставка продуктів харчування і товарів, які мають обмежені терміни придатності;
  • Велосипеди, домашні бібліотеки, архіви та інше; 

Ми пропонуємо послуги з вантажоперевезень в Києві, в тому числі, перевезення автомобілем Газель Дует. Наша компанія працює на ринку послуг з 2008 року, тому накопичила достатній досвід і знання, щоб пропонувати якісний сервіс.

Якщо вам потрібні оперативні та якісні вантажоперевезення – звертайтеся до нас: ми направимо за вашою адресою автомобіль і бригаду вантажників відразу ж після надходження заявки. У нашому розпорядженні обширна матеріально-технічна база, оснащена вантажними автомобілями, обладнаними для перевезення меблів, оргтехніки та інших малотоннажних вантажів. Штат компанії укомплектований досвідченими вантажниками, знаючими всі особливості проведення вантажно-розвантажувальних робіт будь-якої складності, що дозволяє нам гарантувати збереження вантажів та високу якість послуг.

Call Now Button