Підйом будматеріалів ціна Київ

Київ саме те місто України, де щодня відбувається безліч ремонтів та будівельних робіт. З чого починається будівництво будинку, кафе, ресторану? Звісно ж із будівельних матеріалів. Яка буде на підйом будматеріалів ціна Київ розбиратимемося.

Ви точно не впораєтеся з доставкою, підйомом та занесенням будівельних матеріалів самостійно (крім занесення банок з фарбою та цвяхами), тому що гіпсокартон, газоблок та профілю важать чимало. Найкращим варіантом для вас буде замовлення професійних вантажників, які мають досвід роботи у перевіреній компанії.

Різний будівельний матеріал має різні властивості транспортування, навантаження та підйому. З боку здається, що підняти на потрібний поверх матеріали, розфасовані по мішках не так вже й складно, хоча для цього вантажником потрібно багато зусиль. Завжди враховуйте, у якій великій кількості доставляються будматеріали та їх значну вагу. Іноді доводиться робити таке замовлення на підйом будматеріалів, для якого вантажнику потрібна не тільки сила, а й максимальна акуратність. Підйом скла для вітражів, керамічної плитки не можна довірити недосвідченій людині. Будь-який необережний рух спричинить фінансові збитки.

Що впливає на ціну

Компанія «Вантажники Київ» не буде вважати кожну вашу цеглу або пройдений крок вантажника. У нас діє погодинна оплата. Підйом будматеріалів ціна Київ буде від 150 гривень за годину. Хочемо зауважити, що на відміну від наших конкурентів компанія «Вантажники Київ» вважає безповерховою підйом вручну без ліфта до 5 поверху! Докладніше описували у цій статті. Таким чином, ми робимо замовлення за дуже вигідною для вас ціною. Обговорити вартість замовлення можна із менеджером, який завжди на зв’язку.

підйом будматеріалів ціна київ


Підйом будматеріалів з доставкою

Вам потрібне не тільки підйом, але й доставка будматеріалів? Не біда! Завдяки великому автопарку ми виконуємо доставку з будь-якого будівельного магазину Києва. Від вас вимагається:

  • Заздалегідь купити усі необхідні будматеріали.
  • Приготувати місце для їх розвантаження.
  • Зв’язатися з нами. Машина з вантажниками забере їх на потрібній адресі.

Чому ми:

  • Компанія «Вантажники Київ» зробить все можливе, щоб ваше будівництво та ремонт не сповільнювалися.
  • Організуємо підйом будматеріалів та їх доставку у будь-якому районі Києва за демократичною ціною.
  • Беремо на себе всю відповідальність за замовлення, навіть якщо ви залишили заявку того ж дня.
  • Щоб оформити замовлення на доставку, розвантаження або просто підйом будматеріалів, достатньо одного дзвінка від вас.
Call Now Button