Вантажники по безготівковому розрахунку

Кожен третій дзвінок нам починається з питання: «У вас є вантажники по безготівці Київ? Цікавить тільки Київ і прямо на зараз ». Говоримо відразу – є. Ми працюємо за готівковий і безготівковий розрахунок. Офіційно зареєстровані в 2008 році і можемо співпрацювати як з фізичними, так і з юридичними особами.

За якими КВЕДами ми працюємо

З 2014 року ми не є платниками ПДВ. Наша реєстрація – ФОП 3 група, єдиний податок 5%, спрощена система оподаткування. По вашому запиту відправимо вам для ознайомлення на електронну пошту виписку з єдиного державного реєстру та свідоцтво платника єдиного податку.

Ми можемо співпрацювати з фірмами будь-яких форм власності: ТОВ, ДП, торговими підприємствами, МО, іншими ФОПамі. Перелік наших КВЕД:

  • Транспортне оброблення вантажів,
  • Надання послуг перевезення речей (переїзду),
  • Інша допоміжна діяльність у галузі транспорту,
  • Вантажний транспорт.

На відміну від наших конкурентів ми не збільшуємо рамки мінімального замовлення при оплаті за рахунком. Так само як і за готівку, виклик бригади оплачується мінімум на 2 години. Це ж поширюється і на вантажоперевезення.

Серед наших клієнтів багато банків, магазинів, виробничих підприємств, фірм, що займаються постачанням обладнання, холодильних установок. Працюємо ми і на оптових складах, базах будівельних матеріалів. Замовляють нас на розвантаження побутової техніки, фармацевтичних препаратів, косметики, делікатного товару, продуктів харчування.

Виїжджаємо в усі райони Києва. Є можливість доставити працівників в Київську область. Термінова подача персоналу до вас на точку. Також у нас є вантажний транспорт. Великий його вибір допоможе впоратися практично з будь-яким видом транспорту.

Наші послуги

Запрошуємо до співпраці юридичні особи. Будемо раді роботі на постійній основі. Ми несемо відповідальність за кожного нашого працівника і водія. Тому сміливо можемо гарантувати з нашого боку пунктуальність і виконання наших зобов’язань.

Що ми пропонуємо:

  • Розвантаження / завантаження фур і контейнерів.
  • Вантажники безнал на склад. Більше інформації ми написали тут.
  • Перевезення сейфів і банкоматів.
  • Офісний переїзд по безналу, сборка- розбирання меблів.
  • Перевезення виставок, виїзні заходи.
  • Вантажоперевезення від 1 до 10 тонн.
Розцінки, грн
Робота 1 вантажникавід 130 / год
Розбирання / збірка мебліввід 180 / год
Такелажні роботи3,30 / кг
Бус вантажний 4 м, 16 кубів250/ год
Машина 20 кубів, 4,5 м до 3 тонн350/год
Авто 5 тонн, гідроборт, 36 кубів450/год

Укладення договору – найголовніша умова

Залишилися питання? Наш менеджер надішле вам типовий договір на надання вантажно-розвантажувальних робіт, переїзд офісу або ж разові вантажоперевезення. Завжди відкриті до діалогу і готові внести ваші правки в договір і вислухати ваші побажання. Також готові обговорити розцінки в разі великого обсягу робіт. З усіма нашими партнерами ми на зв’язку 24/7.

Call Now Button