Вантажники по безготівковому розрахунку

вантажники по безготівка
Запрошуємо до співпраці фірми всіх видів власності: ТОВ, ФОП, АТ, ДП. Укладаємо договір на постійні та разові послуги.

Вантажники безготівка Київ

Навантаження, розвантаження, переїзд безготівкА. Оплата на розрахунковий рахунок по закінченні замовлення за фактом відпрацьованого часу. Наберіть нас зараз, щоб дізнатися подробиці.


Кожен третій дзвінок нам починається з питання: «У вас є вантажники по безготівці Київ? Цікавить тільки Київ і прямо на зараз ». Говоримо відразу – є. Ми працюємо за готівковий і безготівковий розрахунок. Офіційно зареєстровані в 2008 році і можемо співпрацювати як з фізичними, так і з юридичними особами.

За якими КВЕДами ми працюємо

З 2014 року ми не є платниками ПДВ. Наша реєстрація – ФОП 3 група, єдиний податок 5%, спрощена система оподаткування. По вашому запиту відправимо вам для ознайомлення на електронну пошту виписку з єдиного державного реєстру та свідоцтво платника єдиного податку.

Ми можемо співпрацювати з фірмами будь-яких форм власності: ТОВ, ДП, торговими підприємствами, МО, іншими ФОПамі. Перелік наших КВЕД:

  • Транспортне оброблення вантажів,
  • Надання послуг перевезення речей (переїзду),
  • Інша допоміжна діяльність у галузі транспорту,
  • Вантажний транспорт.

На відміну від наших конкурентів ми не збільшуємо рамки мінімального замовлення при оплаті за рахунком. Так само як і за готівку, виклик бригади оплачується мінімум на 2 години. Це ж поширюється і на вантажоперевезення.

Серед наших клієнтів багато банків, магазинів, виробничих підприємств, фірм, що займаються постачанням обладнання, холодильних установок. Працюємо ми і на оптових складах, базах будівельних матеріалів. Замовляють нас на розвантаження побутової техніки, фармацевтичних препаратів, косметики, делікатного товару, продуктів харчування.

Виїжджаємо в усі райони Києва. Є можливість доставити працівників в Київську область. Термінова подача персоналу до вас на точку. Також у нас є вантажний транспорт. Великий його вибір допоможе впоратися практично з будь-яким видом транспорту.

Наші послуги

Запрошуємо до співпраці юридичні особи. Будемо раді роботі на постійній основі. Ми несемо відповідальність за кожного нашого працівника і водія. Тому сміливо можемо гарантувати з нашого боку пунктуальність і виконання наших зобов’язань.

Що ми пропонуємо:

  • Розвантаження/навантаження фур та контейнерів.
  • Вантажники безготівка на склад. Більше інформації ми написали  тут.
  • Перевезення сейфів та банкоматів.
  • Офісний переїзд безготівка, складання-розбирання меблів.
  • Перевезення виставок, виїзних заходів.
  • Вантажоперевезення від 1 до 10 тонн.
вантажники безготівка київ

Вантажники безготівка: що запитують клієнти

Ви маєте ПДВ?

Ні, але ми можемо працювати з фірмами-платниками ПДВ. Наша організація – ФОП 3 група, 5%.

Як відбувається надсилання актів виконаних робіт?

По закінченню переїзду по безготівковому або вантажоперевезенню безготівкових грошей ми виставляємо рахунок і акт. Скан надсилаємо на електронну пошту. Оригінали документів з печаткою та підписом директора відправляємо на вашу фактичну адресу Укрпоштою або Новою поштою. У листі у відповідь ви надсилаєте нам акти з вашим підписом.

Ми знаходимося не в Києві, але вантажники безготівково потрібні тут. Як оформити договір без фізичної зустрічі?

Все можна зробити за кілька годин. Від вас потрібні копії статутних документів, платіжні реквізити. Ми укладаємо договір, скануємо та надсилаємо вам. Оригінали прийдуть наступного дня Новою поштою. Ви можете замовити переїзд безготівково або вантажників з будь-якої точки України.

Чи можемо домовитися про разову роботу? Скласти договір на певний обсяг послуг/робіт?

Так. Ви замовляєте вантажоперевезення безготівкових чи вантажників на конкретний обсяг. Допустимо, розвантажити або занести 20 одиниць обладнання у Києві. Ми домовляємося не за часом, а за цей шматок роботи. Наприклад, договір буде на 5000 гривень. Вантажники відпрацьовують, ви сплачуєте рахунок, ми готуємо документи.

Нам періодично потрібні вантажники, транспорт, а може й те й інше. Як це прописується у договорі?

У пунктах договору будуть враховані погодинна послуга вантажників, замовлення транспорту певного тоннажу, додаткові витрати: поверхи, вага, нічні роботи, послуги розвезення. Вартість вантажників за безготівкою буде різною для кожного замовлення. Вважаємо за фактом.

Укладення договору – найголовніша умова

Залишилися питання? Наш менеджер надішле вам типовий договір на надання вантажно-розвантажувальних робіт, переїзд офісу або ж разові вантажоперевезення безготівка. Завжди відкриті до діалогу і готові внести ваші правки в договір і вислухати ваші побажання. Також готові обговорити розцінки в разі великого обсягу робіт. З усіма нашими партнерами ми на зв’язку 24/7.

вантажники безготівка київ

Вантажники безготівка: запитайте договір

Наберіть нас або надішліть інформацію на Вайбер

Call Now Button