Вантажники Академмістечко

вантажники академмістечко

Переїзди квартир, меблеві перевезення, занесення матеріалу, послуги вантажників

Замовити вантажників та машину в режимі 24/7

Вантажоперевезення, вантажники Академмістечко

Понад 15 років компанія “Вантажники Київ” надає комплексні послуги вантажників та вантажні перевезення по Києву. Якщо вас цікавлять вантажники Академмістечко – сміливо набирайте. Оперативно подамо вантажників або машину в район Академмістечка. Набирати можна на день замовлення. Ви дзвоните – вантажники у вас на адресу протягом двох годин. Якщо зараз у вашому районі є вільні вантажники, вони приїдуть швидше.

Які послуги пропонують вантажники Академмістечко

Якщо коротко, то у нас можна замовити практично будь-які вантажно-розвантажувальні роботи, включаючи підйом та перенесення нестандартних та габаритних речей: обладнання, сейфів, генераторів. Швидко знайдемо потрібну вантажну машину. Скажіть, що і куди переїжджає, а “Вантажники Київ” підберуть оптимальний за габаритами та тоннажем транспорт.

  Для чого вам знадобляться вантажники Академмістечко:

  • Квартирні переїзди Дбайливо пакуємо меблі, складаємо речі, перевозимо і розставляємо в новій квартирі.
  • Офісний переїзд. Перевезення фірми в іншу будівлю або з кабінету до кабінету.
  • Занесення будматеріалу Академмістечко. Оплата не за тонну та поверхи, а за час, витрачений на роботу.
  • Розбирання та збирання меблів. Вантажники Академмістечко завжди мають при собі інструменти для збирання та розбирання.
  • Перестановка меблів та побутової техніки, занесення на поверхи. Якщо ви купили холодильник, диван, пральну машину, вантажники занесуть їх у будинок і поставлять у потрібному місці.
  вантажоперевезення академмістечко

  Вантажники та вантажоперевезення Академмістечко безготівково

  Для юридичних осіб, складів, фірм ми пропонуємо співпрацю на постійній основі за договором. Формат – періодичні чи постійні заявки. Мінімальне замовлення кожного вантажника 2 години, машини – 2:00 + подача. Укладаємо договір, виставляємо рахунок після закінчення робіт за фактом відпрацьованого часу. Можливий варіант разових послуг. Наприклад, переїзд офісу, занесення меблів, перестановка на складі або інвентаризація.

  Нагадуємо, що ми можемо надавати навчений персонал складу. Стікерування, палетування, сканування, розкладання та перевантаження товарів з палети на фуру. Детальніше написано тут . Термінове розвантаження фур та контейнерів Академмістечко. Зручно, коли не вистачає своїх працівників.

  Умови замовлення вантажників та вантажоперевезення Академмістечко

  Замовлення приймаються цілодобово та без вихідних. Наберіть нас або напишіть у месенджер. Ділову пропозицію можна надіслати електронною поштою.

  Що озвучити при замовленні вантажників:

  • Фронт роботи: що робимо, що носимо.
  • Точна адреса та час.
  • Чи потрібні вантажоперевезення, уточнити машиною.
  • Уточнити особливі обставини: відсутність ліфта, сходи, складнощі з паркуванням.

  Оператор запише ваше замовлення. Передзвонювати та уточнювати не потрібно. Якщо “Вантажники Київ” прийняли замовлення, значить точно обумовлений час вантажники будуть на Академмістечку. Передоплату вносити не потрібно. Розрахунок із вантажниками після закінчення замовлення. Розрахуватися на карту можна тільки попереджайте про це заздалегідь. Набирайте, якщо щось незрозуміло з розрахунком чи виникають питання у процесі послуг.

  вантажники академмістечко

  Викликати вантажників на Академмістечко

  Натисніть, щоб зателефонувати

  Call Now Button