Квартирний переїзд

Квартирний переїзд Київ
Організуємо ваш переїзд від А до Я. Швидко, акуратно, недорого, з гарантією.

Замовте квартирний переїзд Київ у нас!

Надамо транспорт, вантажників, складальників меблів.

Ви плануєте квартирний переїзд і вам потрібна допомога? Ви звернулися за адресою. Наша команда з 2008 року допомагає жителям Києва переїхати. Ми беремося за переїзд квартири від А до Я. У нас є свій колектив вантажників і складальників меблів, свій вантажний автопарк і досвідчені менеджери, готові максимально точно підібрати для вас потрібний екіпаж.

Квартирний переїзд Київ – опис послуги

Переїзд включать в себе замовлення вантажників з машиною. Від кількості майна залежить число працівників і необхідний обсяг транспорту. Так, перевозити однокімнатну квартиру потрібно вдвох на вантажному бусі. Двокімнатну – на фургоні. Ну а пятитонниками зазвичай перевозять трикімнатні квартири і задіяні в цьому заході не менше чотирьох чоловік.

Квартирні переїзди включають в себе:

  • Упаковку речей, спуск ліфтом або без нього.
  • Навантаження автомобіля.
  • Саме перевезення.
  • Збирання меблів на новому місці.
  • Розстановку предметів в новій квартирі.

Порада: якщо у вас є меблі, які потрібно розбирати – замовте складальників на пару годин раніше, ніж машину. Так ви заощадите мінімум 500 гривень і не будете платити водієві за очікування.

квартирний переїзд

Квартирний переїзд ціна і приклад розрахунку

На квартирний переїзд не може бути фіксованої ціни. Все залежить від витраченого на переїзд часу. У одних це займає 1-2 години, а інші переїжджають цілий день. Ми можемо дати вам приблизний кошторис.

ЗВЕРТАЄМО УВАГА: Це приблизний розрахунок. За кожен конкретний квартирний переїзд ціна може змінитися як в більшу, так і меншу сторону.

Ми не можемо озвучити вам конкретну ціну за переїзд. Все залежить від того, скільки фактично часу буде витрачено вантажниками і машиною. Ви платите за фактом відпрацьованого часу виходячи з розцінок за годину.

Звісно. У нас можна замовити вантажників без машини або машину без вантажників.

Ми працюємо по Києву та передмістю. У нас можна замовити вантажників для завантаження машини в інше місто.

Зателефонуйте нам і перерахуйте кількість меблів, яка потребує пакування. Ми допоможемо визначитися з необхідним обсягом упаковки. До речі, наші працівники можуть обернути предмети вашим матеріалом. Ця послуга включена в погодинний тариф.

Екіпаж машини з вантажниками можуть бути у вас через 1-1.5 години після вашого дзвінка (за умови вільних працівників). Але ми рекомендуємо замовляти квартирний переїзд за пару днів до дати.

Квартирні переїзди з розбиранням меблів

У нашому штаті є збиральники. Вони зможуть розібрати і зібрати шафу, ліжко, стінку з модулів, будь-які інші елементи. Будь ласка, при замовленні повідомте менеджеру скільки і які меблі потребує збірці. Нам буде простіше спланувати переїзд квартири і зарезервувати для вас конкретну бригаду вантажників. Так, до вас на замовлення приїдуть співробітники з інструментом для збірки. При необхідності пакувальний матеріал вони візьмуть з собою.

Якщо ж переїзд квартири поки що в теорії і ви просто хочете порадитися, то просимо вас повідомити:

  • Скільки речей буде перевозитися.
  • Райони завантаження – вивантаження.
  • Потреба в послугах збирачів.
  • Чи будуть у вас піаніно, сейфи або інші предмети понад 100 кг.
  • Чи працює у вас ліфт.

Замовити переїзд

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button