Послуги вантажників

послуги вантажників
Переносимо, перевозимо, розвантажуємо практично усе …

Замовте послуги вантажників прямо зараз!

Надамо вантажників в будь-який район Києва.

Развантажуємо усе

що розвантажується: коробки, меблі, обладнання, товар. Наших вантажників можна замовити для розвантаження фур і контейнерів.

Перевозимо усе

Квартирні та офісні переїзди. Перевозимо меблі, особисті речі, побутову техніку. Акуратно перевеземо ваше майно.

Заносимо усе

Заносимо в приміщення габаритні і важкі предмети та меблі, сейфи, банкомати, холодильне обладнання, піаніно.

Ціні на послуги вантажників

Види робітТариф 130 грн/годТариф 150 грн/год
Переїзди квартири, офісу++
Розвантаження фури, контейнеру++
Спуск / підйом ліфтом++
Робота без ліфта10 грн/поверх+ подвал/другий поверх
Розвантаження будматеріалів+
Збирання меблів+
Час роботи з 8: 00-21: 00Час роботи з 7: 00-23: 00

Додатково оплачується переміщення предметів масою понад 80 кг + 3грн / кг повна маса.

А ще ми працюємо по безналу!

Складські роботи, розвантаження фур і офісні переїзди

Ми надаємо комплексні вантажно-розвантажувальні роботи: вивантаження фур, контейнерів, занос матеріалу в приміщення, складські роботи, переїзди всіх видів. Ми заносимо все, що можна занести вручну.

Вантажники приїжджають без машини. Транспорт потрібно замовляти додатково. Якщо вам потрібна машина – повідомте нам при оформленні заявки. Це ж стосується і пакувального матеріалу. Якщо він потрібен – прохання попередити заздалегідь.

Про умови оплати по безготівці через розрахунковий рахунок читайте докладно тут.

У нас є вантажники в усіх районах Києва. Орієнтовний час подачі вантажників – через 1,5 години після вашого дзвінка.

Всі замовлення індивідуальні. Розкажіть що саме вам потрібно, яка робота. Наш менеджер підкаже скільки вантажників необхідно, а також прорахуємо суму вашого замовлення.

Наша відповідь

Covd-19

Наші вантажники дотримуються всіх заходів безпеки: носять маски, рукавички і витримують дистанцію. Ми продовжуємо працювати в період карантинних обмежень, пов’язаних з епідемією коронавірусу.

вантажники київ

Чому замовити вантажників краще у нас?

Основний напрямок нашої діяльності – якісні послуги вантажників в Києві. Ми зайшли на ринок вантажоперевезень ще в далекому 2008 році. Найголовнішою умовою для нас було і залишається високий сервіс розвантажувальних робіт за доступними цінами. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб клієнту замовити вантажників не склало труднощів. Для цього працюємо без вихідних і цілодобово приймаємо замовлення.

Для нас дуже важлива репутація. Хороший колектив – головний ключ до успіху. До підбору персоналу керівництво пред’являє високі вимоги:

  • Вік вантажників від 25 – 40 років;
  • Відсутність шкідливих звичок;
  • Навички аналогічній посаді, вміння користуватися такелажними пристосуваннями;
  • Пунктуальність, вміння орієнтуватися по Києву.

В команді є хлопці, які працюють з перших днів заснування компанії. При наймі в штат співробітники проходять інструктаж, знайомляться з правилами безпеки при поводженні з важкими і крихкими предметами. Нашим вантажниками можна сміливо довірити перевезення дорогих антикварних меблів, транспортування дзеркал і скла, переміщення торгового і промислового устаткування. Найскладніший і нестандартне замовлення буде виконано на відмінно. Нічого не пошкодиться і не розіб’ється.

3 способи зробити виклик вантажників на будинок або офіс

Наші диспетчери готові прийняти заявку на виклик вантажників в будь-який час доби. Працюємо в вихідні та свята. Навіть в разі форс-мажору ви не залишитеся без послуги вантажників. Отже, як залишити замовлення:

  1. У телефонному режимі. Це найшвидший і дієвий спосіб зв’язатися з менеджером і відразу дізнатися скільки буде коштувати виклик вантажників.
  2. Заповнивши форму на сторінці контакти. У цьому випадком оператор подзвонить, як тільки побачить заявку. Зазвичай протягом години.
  3. Через електронну пошту 3417676@ukr.net.