Вантажники Борщагівка

Вантажники Київ пропонують вам замовити послуги переїзду, розвантаження і перевезення меблів в районі Борщагівка. У нас завжди є вільний транспорт і бригада вантажників. Ця пропозиція поширюється на сусідні райони: Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та Південна Борщагівка. Мінімальний час, протягом якого екіпаж може бути у вас – це година – півтори після вашого дзвінка. Просимо врахувати це при замовленні.

Ми працюємо з 2008 року. У нас величезний досвід в організації переїздів квартир і офісів, розвантажувальних роботах і обслуговуванні складів. Від себе ми даємо гарантію збереження ваших речей, пунктуальності і дотриманні розцінок, озвучених диспетчером.

Замовлення вантажників на Борщагівку. Перелік наших послуг

Наші пропозиції будуть корисні як фізичним, так і юридичним особам. Ми возимо, носимо і завантажуємо все, що можна перенести вручну. Для перевезень у нас є машини різного тоннажу і розміру. Більш докладно про транспорт і розцінках читайте в цьому розділі. Там же зазначені умови подачі кожної конкретної машини на Петропавлівську Борщагівку і Софіївську Борщагівку.

Наші послуги:

  • Перевезення домашніх речей. Збірка, розбирання меблів, її упаковка і розстановка.
  • Дачний переїзд. Вивіз меблів на дачу.
  • Занесення будматеріалів в квартиру. Доставка матеріалу, техніки, диванів з магазину. Наприклад, Леруа Мерлен Південна Бощаговка.
  • Перевезення сейфів, котлів, печей. Такелажні роботи. Перенесення важких предметів.
  • Вантажоперевезення по району, на лівий берег і по Київській області.
razgruzka fur3 1

Вантажники на Велику Окружну (Борщагівка)

Окремий посил ми хочемо адресувати власникам та орендарям складів і ангарів в промзоні на Великій Окружній. Їздимо туди часто і знаємо специфіку роботи на складах. Наші вантажники відкриті до замовлення в будь-який час доби. Працюємо ми і на вихідних і святкові дні.

Отже, наші вантажники:

  • Знають складську роботу. Уміють стікеровать, комплектувати замовлення, розбираються в маркуваннях. Надаємо одночасно до 20 осіб. Є безнал.
  • Розвантажують фури і контейнери. Розвантажимо абсолютно будь-яку продукцію. У працівників з собою завжди є ремені для перенесення габаритних предметів.
  • Допоможуть перевезти ваш офіс або виробничий цех. Перевеземо вашу фірму під ключ. Починаючи від вантажівки, закінчуючи упаковкою.

Прийом заявок на виклик вантажників на Борщагівку здійснюється в будь-який зручний для вас час. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на цілодобову підтримку диспетчера. Звертайтеся до нас! Ми несемо гарантію за якість надаваних нами послуг.

Call Now Button