Вантажники Борщагівка

Вантажники Київ пропонують вам замовити послуги переїзду, розвантаження та перевезення меблів у районі Борщагівка. У нас завжди є вільний транспорт та бригада вантажників. Ця пропозиція поширюється на сусідні райони:  Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та Південна Борщагівка.  Мінімальний час, протягом якого екіпаж може бути у вас – це година – півтори після дзвінка. Просимо зважити на це при замовленні.

Ми працюємо з 2008 року. У нас величезний досвід в організації переїздів квартир та офісів, розвантажувальних робіт та обслуговування складів. Від себе ми даємо гарантію збереження ваших речей, пунктуальності та дотримання цін, озвучених диспетчером.

Замовлення вантажників на Борщагівку. Перелік наших послуг

Наші пропозиції будуть корисними як фізичним, так і юридичним особам. Ми возимо, носимо та завантажуємо все, що можна перенести вручну. Для перевезень у нас є машини різного тоннажу та розміру. Докладніше про транспорт та розцінки читайте у цьому  розділі. Там же вказані умови подачі кожної конкретної машини на Петропавлівську та Софіївську Борщагівку.

Наші послуги:

  • Перевезення домашніх речей. Складання, розбирання меблів, її упаковка та розстановка.
  • Дачний переїзд. Вивіз меблів на дачу.
  • Занесення будматеріалів у квартиру. Доставка матеріалу, техніки, диванів із магазину. Наприклад, Леруа Мерлен Південна Бощагівка.
  • Перевезення сейфів, казанів, печей. Такелажні роботи. Перенесення тяжкості.
  • Вантажоперевезення по Району, на лівий берег та Київській області.
вантажники на борщагівці

Вантажники на Велику Окружну (Борщагівка)

Окреме посилання ми хочемо адресувати власникам та орендарям складів та ангарів у промзоні на Великій Окружній. Їздимо туди нерідко і знаємо специфіку роботи на складах. Наші вантажники відкриті для замовлення у будь-який час доби. Працюємо ми і у вихідні та святкові дні.

Отже, наші вантажники:

  • Знають складську роботу . Вміють стікерувати, комплектувати замовлення, знаються на маркуваннях. Надаємо одночасно до 20 осіб. Є безготівка.
  • Розвантажують фури та контейнери . Розвантажимо абсолютно будь-яку продукцію. У працівників завжди є ремені для перенесення габаритних предметів.
  • Допоможуть перевезти  ваш офіс чи виробничий цех. Перевеземо вашу фірму під ключ. Починаючи від вантажівки до упаковки.

Прийом заявок на виклик вантажників на Борщагівку здійснюється в будь-який зручний для вас час. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на цілодобову підтримку диспетчера.

Звертайтесь до нас! Ми несемо гарантію за якість послуг, що надаються нами.

Call Now Button