Вантажники Київ Оболонь

вантажники оболонь

Перевеземо меблі, розвантажимо матеріали, організуємо переїзд квартири чи офісу

Подача машини та вантажників до Оболонського району Києва.

Вантажоперевезення, вантажники Оболонь

Ми надаємо комплексні послуги вантажників по всьому Києву, в тому числі на Оболонь. Замовлення вантажників можна зробити в будь-який зручний для вас час. Ми працюємо без вихідних.

Які послуги надаємо

Компанія вантажники Київ Оболонь готова запропонувати вам повний перелік вантажно-розвантажувальних робіт. Нагадуємо, що ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Для фірм ми пропонуємо умови безготівкової оплати.

Що ми робимо:

  • Квартирний переїзд, перевезення домашніх меблів, особистих речей, побутової техніки.
  • Доставка будівельних матеріалів, вивантаження, підйом та занесення в квартиру. Докладніше за  посиланням .
  • Офісні перевезення, перестановка меблів в офісі, перенесення сейфів.
  • Вантажоперевезення Оболонь, замовлення тільки машини без вантажників.
  • Переїзд на дачу.

Наші збирачі дбайливо розберуть меблі та запакують її, перевезуть на нове місце та встановлять у приміщенні. Підберемо машину необхідних габаритів. Зробимо прорахунок послуг одразу по телефону.

Пропонуємо послуги вантажників в Оболонському районі для розвантаження фур та контейнерів: вантажники Мінська та Героїв Дніпра. Можемо надати до 10 осіб протягом 1,5 години після дзвінка.

вантажники оболонь київ

Ми поряд

Якщо ви живете поблизу станцій метро Оболонь, Героїв Дніпра чи Мінська – звертайтесь до нас. У нас є вільні люди та транспорт саме у вашому районі. Наші вантажники Оболонь знають напам’ять, тому дуже швидко знайдуть вашу адресу.

Також наша пропозиція є актуальною для орендарів торгових площ в одному з найбільших ТЦ Києва – Dream Town. Ми неодноразово працювали у цьому центрі, тому знаємо, що дуже часто розвантаження має відбуватися після 22.00. Сміливо телефонуйте нам, якщо вам потрібно розвантажити товар після закриття.

Послуги вантажників для жителів нових ЖК Оболонського району

Якщо ви живете або тільки плануєте переїхати в одну з новобудов Оболонського району: ЖК Obolon Plaza, «SKY», Lake House, Оазис, Residences, Bohatyrs’kyy і багатьох інших, то наш телефон вам точно стане в нагоді. Ми будемо корисні вам як на етапі будівництва (розвантаження будівельних матеріалів, покупки з строймагазіна, винос будівельного сміття), так і в дні новосілля (переїзд квартири, підйом меблів, занос холодильника та іншої техніки).

Вантажники Київ чекають вашого звернення. Ми на зв’язку 24/7.

вантажники оболонь

Замовлення вантажників на Оболонь

або вантажного транспорту

Call Now Button