Вантажники Київ Оболонь

Ми надаємо комплексні послуги вантажників по всьому Києву, в тому числі на Оболонь. Замовлення вантажників можна зробити в будь-який зручний для вас час. Ми працюємо без вихідних.

Які послуги надаємо

Компанія вантажники Київ готова запропонувати вам повний перелік вантажно-розвантажувальних робіт. Нагадуємо, що ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Для фірм ми пропонуємо умови безготівкової оплати.

Що ми робимо:

  • Квартирний переїзд, перевезення домашніх меблів, особистий речей, побутової техніки.
  • Доставка будівельних матеріалів, вивантаження, підйом і занесення в квартиру. Детальніше за посиланням.
  • Офісні перевезення, перестановка меблів в офісі, перенесення сейфів.
  • Вантажоперевезення, замовлення тільки машини без вантажників.
  • Переїзд на дачу.
gruzchiki obolon 1

Ми поряд

Якщо ви живете поблизу станцій метро Оболонь, Героїв Дніпра або Мінська – звертайтеся до нас. У нас є вільні люди і транспорт саме в вашому районі. Наші вантажники Оболонь знають напам’ять, тому дуже швидко знайдуть вашу адресу.

Також наше пропозиція актуальна для орендарів торгових площ в одному з найбільших ТЦ Києва – Dream Town. Ми неодноразово працювали в цьому центрі, тому знаємо, що дуже часто розвантаження повинна проходити після 22.00. Сміливо телефонуйте нам, якщо вам потрібно розвантажити товар після закриття.

Послуги вантажників для жителів нових ЖК Оболонського району

Якщо ви живете або тільки плануєте переїхати в одну з новобудов Оболонського району: ЖК Obolon Plaza, «SKY», Lake House, Оазис, Residences, Bohatyrs’kyy і багатьох інших, то наш телефон вам точно стане в нагоді. Ми будемо корисні вам як на етапі будівництва (розвантаження будівельних матеріалів, покупки з строймагазіна, винос будівельного сміття), так і в дні новосілля (переїзд квартири, підйом меблів, занос холодильника та іншої техніки).

Вантажники Київ чекають вашого звернення. Ми на зв’язку 24/7.

Call Now Button