Вантажоперевезення Київ

вантажоперевезення київ
Вантажні перевезення у Києві на авто компанії. На вибір транспорт вантажністю від 0,5 до 10 тонн. Швидка подача до будь-якої точки Києва.

Вантажоперевезення Київ

Машина для переїзду, транспортування меблів, доставки матеріалу. Доступні ціни без посередників. Підберемо вантажівку під габарити вантажу. Надамо вантажників та пакувальний матеріал.

Замовлення вантажоперевезення в режимі 24/7

Вантажні перевезення потрібні всім. Навряд чи знайдеться людина, яка ніколи не переїжджав. Перевозити можна абсолютно різні вантажі: домашнє начиння, меблі, кімнатні квіти, побутову техніку, будматеріали.
Наша компанія здійснює вантажні перевезення Київ та область. Ведемо свою діяльність з 2008 року. Пропонуємо послуги перевезення вантажу фізичним і юридичним особам.

Вантажоперевезення, наш транспорт

Автопарк нашої компанії складається з найбільш зручних і популярних для міських вантажоперевезень автомобілів. Каталог транспорту, який ви можете замовити, включає:

  • Газель стандартна;
  • Газель подовжена;
  • Газель-Фермер (кабіна «Дует»);
  • Машина для паркінгу;
  • Бус 3 метри;
  • Бус максі база 4 метри;
  • Автомобілі з гідробортом (вантажопідйомність від 1,5 до 5 тонн);
  • Mercedes-Benz: Sprinter (вантажопідйомність до 3 тонн);
  • Mercedes і MAN ( до 5 тонн).

Міські вантажоперевезення мають свою специфіку: арки, незручні під’їзди та вузькі паркування. Не завжди шестиметровий автомобіль може заїхати до центру Києва. Прохання враховувати ці моменти під час замовлення вантажоперевезення. Можливо, вам простіше замовити більш маневрену машину та зробити дві ходки, ніж гнати “десятку”.

вантажні перевезення київ

Машина для переїзду. Вибираємо разом

Самий мініатюрний автомобіль для вантажоперевезення – Бус об’ємом 11 м3 – одночасно є найпопулярнішою моделлю. На другому місці Бус максі з об’ємом 16 кубічних метрів. Це ідеальна машина для переїзду однокімнатної квартири. Ну а п’ятитонник обирають для переїзду великого офісу чи квартири.

Ми ретельно перевіряємо стан транспорту перед рейсом. Основний напрямок роботи компанії – перевезення меблів, вантажні перевезення домашніх речей. Тому водії приділяють особливу увагу чистоті автомобільних кузовів, наявності кріплень для меблів та матеріалу для пакування.

машина для переїзду

Перевезення вантажу: маршрути і тарифи

Наша фірма пропонує вантажоперевезення Київ та області в радіусі до 20 км. Всі водії мають дозвіл на в’їзд до центру Києва.
У межах Києва на вантажоперевезення діє погодинна тарифікація. За містом оплата розраховується за пройдені кілометри.

Намисто вантажне 11 м 3 (3м*1,8*1,8)300 грн/година. Мінімум 2:00 + подача = 900 грн.
Бус Максі база 16 м 3300 грн/година. Мінімальне замовлення 900 грн (2години+подача)
20 кубів платформа400 грн год. 1200 грн мінімальне замовлення (2 години + подача)
П’ятитонник1800 грн за 3 години, далі 450 грн за годину.
*виїзд за місто + подача, вантажники не входять у вартість


Ми працюємо цілодобово, тож замовити послуги можна у будь-який час. Ми завжди маємо вільні машини. Не пізніше ніж через 2 години автомобіль прибуде на вказану адресу. Якщо у вашому районі знаходиться потрібний вільний транспорт, то час очікування скоротиться до 30 хвилин.
Перевезення вантажів розраховується індивідуально із кожним замовником. Мінімальна вартість замовлення для кожного транспортного засобу своя, але не менше сум двогодинної оплати та ціни подачі автомобіля.

А як же вантажники?

Потрібна допомога в розвантаженні? Замовте послуги вантажників. На один виїзд можуть приїхати двоє фахівців, завдяки чому Вам не доведеться ризикувати своїм здоров’ям і цілісністю майна, шукати самостійно робочу силу.
Дуже важливо вирішити, яка машина Вам потрібно для вантажоперевезення в Києві. Якщо Ви точно знаєте – відмінно, якщо є сумніви дзвоніть. Повідомте максимальні габарити, вага і приблизний обсяг вантажу, і доброзичливі менеджери підберуть ідеальний автомобіль.

У нас є все, щоб здійснити перевезення вантажу в будь-яку точку Києва і області!

Питання по транспорту

Чи можна замовити вантажоперевезення по Києву без вантажників?

Так. Якщо у вас є працівники, ми можемо надати тільки транспорт без вантажників.

По Київській області та Україні як рахується кілометраж?

Перевезення вантажів Києвом вважається за годинниковим тарифом. Як тільки ви виїжджаєте за КП, вмикається кілометраж. Для кожної машини ціна є різною. Від 16 грн/км кругорейс. Київ не враховуємо.

Упаковка у машині є?

У кузові прокладено картон і є ремені для кріплення шаф, холодильників, вітрин. Якщо вам потрібні стрейч плівка, скотч, коробки-попередьте, і водій придбає пакувальні матеріали.

Я можу їхати разом із машиною? Хочу супроводжувати свої речі.

У машині окрім водія 2 посадочні місця. Зазвичай з водієм поряд їдуть вантажники. Якщо ви замовили двох вантажників та хочете особисто контролювати перевезення, то варіанти два: 1) замовити машину з дубль кабіною (5 посадочних місць) або взяти таксі для вантажників.

Потрібне вантажоперевезення по безготівці.

Ми можемо провести вантажоперевезення за безготівковим розрахунком. Від вас потрібні реквізити компанії. Після закінчення замовлення ми виставляємо рахунок і ви оплачуєте його протягом двох робочих днів.

вантажоперевезення київ

Замовити вантажоперевезення у Києві

Наберіть нас, ми підберемо авто

Call Now Button