Вантажоперевезення Київ

Вантажні перевезення потрібні всім. Навряд чи знайдеться людина, яка ніколи не переїжджав. Перевозити можна абсолютно різні вантажі: домашнє начиння, меблі, кімнатні квіти, побутову техніку, будматеріали.
Наша компанія здійснює вантажні перевезення Київ та область. Ведемо свою діяльність з 2008 року. Пропонуємо послуги перевезення вантажу фізичним і юридичним особам.

Вантажоперевезення, наш транспорт

Автопарк нашої компанії складається з найбільш зручних і популярних для міських вантажоперевезень автомобілів. Каталог транспорту, який Ви можете замовити, включає:

  • Газель стандартна;
  • Газель подовжена;
  • Газель-Фермер (кабіна «Дует»);
  • Машина для паркінгу;
  • Бус 3 метри;
  • Бус максі база 4 метри;
  • Автомобілі з гідробортом (вантажопідйомність від 1,5 до 5 тонн);
  • Mercedes-Benz: Sprinter (вантажопідйомність до 3 тонн);
  • Mercedes і MAN (вантажопідйомність до 5 тонн).

Машина для переїзду. Вибираємо разом

Самий мініатюрний автомобіль для вантажоперевезення – Бус об’ємом 11 м3 – одночасно є найбільш затребуваною моделлю. На другому місці – Бус максі з об’ємом 16 кубічних метрів. Це ідеальна машина для переїзду однокімнатної квартири. Ну а пятитонними вибирають для переїзду великого офісу або квартири.

Ми ретельно перевіряємо стан транспорту перед рейсом. Основний напрямок роботи компанії – перевезення меблів, вантажні перевезення домашніх речей. Тому водії приділяють особливу увагу чистоті автомобільних кузовів, наявності кріплень для меблів і картону.

Мерседес вантажний

Перевезення вантажу: маршрути і тарифи

Наша фірма пропонує вантажоперевезення Київ і області в радіусі до 20 км. У всіх водіїв є дозвіл на в’їзд в центр Києва.
В межах Києва на вантажоперевезення діє погодинна тарифікація. За містом оплата розраховується за пройдені кілометри.
Ми працюємо цілодобово, тому замовити послуги можна в будь-який час. У нас завжди є вільні машини. Чи не пізніше, ніж через 2 години автомобіль прибуде за вказаною адресою. Якщо у вашому районі знаходиться відповідний вільний транспорт, то час очікування скоротиться до 30 хвилин.
Перевезення вантажів розраховується індивідуально з кожним замовником. Мінімальна вартість замовлення для кожного транспортного засобу своя, але становить не менше сум двогодинний оплати і ціни подачі автомобіля.

А як же вантажники?

Потрібна допомога в розвантаженні? Замовте послуги вантажників. На один виїзд можуть приїхати двоє фахівців, завдяки чому Вам не доведеться ризикувати своїм здоров’ям і цілісністю майна, шукати самостійно робочу силу.
Дуже важливо вирішити, яка машина Вам потрібно для вантажоперевезення в Києві. Якщо Ви точно знаєте – відмінно, якщо є сумніви дзвоніть. Повідомте максимальні габарити, вага і приблизний обсяг вантажу, і доброзичливі менеджери підберуть ідеальний автомобіль.

У нас є все, щоб здійснити перевезення вантажу в будь-яку точку Києва і області!

Call Now Button