Вантажники Київ Позняки та Осокорки

Наша фірма пропонує комплексні послуги вантажників по всьому Києву. Ми однаково швидко приїжджаємо як на лівий, так і на правий берег. Наші вантажники є у всіх районах. Часто нас викликають на Позняки та Осокорки.

У цих двох районах тільки за офіційною статистикою проживають близько 350 тисяч населення. І природно, що кожен день хтось переїжджає, робить доставку з будівельних магазинів, купує велику побутову техніку. А хто буде розвантажувати? Правильно, вантажники.

Які послуги доступні в районі Позняки та Осокорки

Якщо коротко, то ми займаємося розвантажувально – вантажними роботами і перевезеннями по Києву. Можемо вантажити і вивантажувати практично усе. У нас є великий вибір вантажного транспорту. Якщо терміново потрібне вантажне перевезення – телефонуйте. Підберемо машину конкретно під ваші потреби.

Наша допомога на Позняках і Осокорках

  • Квартирні переїзди. Більше інформації та ціни на переїзд читайте тут.
  • Переїзд офісу, в тому числі в одній будівлі (з кабінету в кабінет або на інший поверх)
  • Розвантаження контейнерів. До речі, Позняки НЕ пром.зона, тому цю послугу замовляють вкрай рідко.
  • Підйом будматеріалів. Хто хоч раз самостійно носив мішки з сумішами, зрозуміє як сильно потрібні вантажники для занесення матеріалу.
14985631 2 1

Пропозиції юридичним особам

Знаємо точно, що в радіусі кілометра від станцій метро Позняки, а також Осокорки розташовані десятки офісних і торгових центрів. Це і Рівер Молл, Аладдін, Паралель, БЦ Колізей. Серед власників сотень магазинів і компаній вже точно знайдуться ті, кому потрібні вантажники по безналу.

Ми готові укласти договір про надання послуг за безготівковим розрахунком. Не важливо чи буде це невелика офісна перевезення, або щотижнева вивантаження товару в торговий зал, ми однаково і з усією відповідальністю ставимося до всіх наших партнерів. Отже, якщо вашому бізнесу найближчим часом знадобляться Вантажники Позняки – збережіть наш номер. У разі термінового замовлення ми будемо на адресу через годину після вашого звернення.

Вантажники Київ – замовлення в новобудови

Ну а якщо ви тільки майбутній мешканець району Осокорки і житло ваше поки на етапі будівництва, наші вантажники знадобляться вам в найближчому майбутньому. Ми придамося вам для занесення і підйому будівельних матеріалів, перевезення домашніх речей, шаф, холодильника. Ми приїдемо в нові будинки, що будуються на Осокорках: ЖК Seven, патріотики, або ж Лебединий на Позняки.

Викликати вантажників можна на будь-який зручний для вас час. Ми працюємо 7 днів на тиждень, з ранку і до пізнього вечора. Прийом замовлень в телефонному режимі відбувається цілодобово.

Телефонуйте! Проконсультуємо вас в будь-який час.

Call Now Button