Вантажники Троєщина

Компанія Вантажники Київ готова запропонувати комплексні мувінгові послуги для мешканців району Троєщина. Ми ведемо свою діяльність понад 13 років. У нас величезний досвід в організації переїздів, перевезень і розвантажувальних роботах. Вантажники приїдуть до вас на об’єкт у будь-який зручний для вас час.

Чому варто дзвонити нам?

Ми маємо власний штат співробітників. Це означає, що до вас на замовлення приїдуть перевірені вантажники, за якість послуг яких ми несемо повну відповідальність, у тому числі матеріальну. У нас є вантажники по всьому Києву, Троєщина – не виняток. Ви можете розраховувати на те, що вантажник приїде до вас на виклик протягом максимум півтори години.

Кожен наш вантажник укомплектований інструментом для збирання та розбирання меблів, ременем для перенесення габаритних предметів. Якщо в процесі перевезення з’явиться необхідність розібрати меблевий елемент, вантажники зроблять це. Крім того, ми маємо великий автопарк. Ми маємо транспорт під будь-які завдання: починаючи від перевезення сумочок і коробочок, закінчуючи вантажівками для промислового переїзду.

Вантажники Троєщина: види наших робіт

  • Перевезення меблів Троєщина. Перевеземо домашні або офісні меблі Троєщиною, в будь-яку точку Києва або в передмістя. Докладніше про цю послугу читайте  тут .
  • Доставка, занесення в квартиру будівельних матеріалів. Винос будівельного сміття. Якщо у під’їзді немає ліфта – обговорюємо ціну без урахування поверховості.
  • Розвантаження машин, фур. Допоможемо вивантажити будь-яку продукцію на склад, в ангар або торговий контейнер. Також вивантажуємо або вантажимо машину під час переїзду в інше місто.
Замовити вантажників троєщина

Як оформити заявку на виклик вантажників?

У нас можна замовити вантажників на Троєщину будь-якого дня тижня. Ми працюємо і у вихідні та святкові дні. При цьому ми не маємо додаткових надбавок за вихід у державне свято. Робота у вечірній час тарифікується так само, як і в будь-якому іншому районі. Навіть якщо ви живете наприкінці Троєщини, ми доїдемо до вас максимально швидко, не більше 2 годин після вашого дзвінка.

Виїжджаємо за телефонним дзвінком. Прийом заявок відбувається у режимі 24/7. Телефонуйте!

Call Now Button