Вантажники Троєщина

Компанія Вантажники Київ готова запропонувати комплексні мувінгові послуги для жителів району Троєщина. Ми ведемо свою діяльність більше 13 років. У нас величезний досвід в організації переїздів, перевезень а також розвантажувальних роботах. Вантажники приїдуть до вас на об’єкт в будь-який зручний для вас час.

Чому треба дзвонити нам?

Ми маємо в своєму розпорядженні власним штат співробітників. Це означає, що до вас на замовлення приїдуть перевірені вантажники, за якість послуг яких ми несемо повну відповідальність, в тому числі матеріальну. У нас є вантажники по всьому Києву, Троєщина не виняток. Ви можете розраховувати на те, що вантажник приїде до вас на виклик протягом максимум півтори години.

Кожен наш вантажник укомплектований інструментом для збирання і розбирання меблів, ременем для перенесення габаритних предметів. Якщо в процесі перевезення виникне необхідність розібрати меблевий елемент, вантажники зроблять це. Крім того, ми маємо в своєму розпорядженні великий автопарк. У нас є транспорт під будь-які завдання: починаючи від перевезення сумочок і коробочок, закінчуючи вантажівками для промислового переїзду.

Вантажники Троєщина: види наших робіт

  • Перевезення меблів Троєщина. Перевеземо домашню або офісні меблі за Троєщині, в будь-яку точку Києва або в передмістя. Більш детально про цю послугу читайте тут.
  • Доставка, занесення в квартиру будівельних матеріалів. Винос будівельного сміття. Якщо в під’їзді немає ліфта – обговорюємо ціну без урахування Поповерхова.
  • Розвантаження машин, фур. Допоможемо вивантажити абсолютно будь-яку продукцію на склад, в ангар або торговий контейнер. Також вивантажуємо або вантажимо машину при переїзді в інше місто.
gruzchiki troeshhina 1

Як оформити заявку на виклик вантажників?

У нас можна замовити вантажників на Троєщину на будь-який день тижня. Ми працюємо і у вихідні і святкові дні. При цьому у нас немає додаткових надбавок за вихід в державне свято. Робота в вечірній час тарифікується також, як і в будь-якому іншому районі. Навіть якщо ви живете в самому кінці Троєщини, ми доїдемо до вас максимально швидко, не більше 2 годин після вашого дзвінка.

Виїжджаємо за телефонним дзвінком. Прийом заявок відбувається в режимі 24/7. Телефонуйте!

Call Now Button