Вантажники Печерськ і Поділ

Ми готові надати якісні послуги вантажників у центральній частині Києва, а саме Печерськ та Поділ. Якщо ви знаходитесь у вказаному районі, то дорога до вас у вантажників займе не більше години. Також ми надаємо послуги вантажоперевезення на Печерськ. Здійснюємо подачу вантажного транспорту та на Поділ.

Замовити вантажників в Печерський район Києва.

Ми виконуємо комплексні мувінгові послуги у Києві. У нас можна замовити одного чи кількох вантажників практично для будь-якої розвантажувальної роботи. За запитом відправимо машину об’ємом від 9 кубометрів і закінчуючи десятитонними фурами.

Список наших послуг

  • Квартирні переїзди, перевезення особистих речей, занесення дивана, шафи, крісел.
  • Перевезення офісних меблів. Переїзд офісу Поділ, Печерськ, по всьому Києву за готівковий та безготівковий розрахунок.
  • Складання та розбирання меблів. Послуги досвідчених збирачів.
  • Розвантаження продукції магазин, склад. Вивантаження машин, контейнерів.
  • Послуги такелажників. Занесення до приміщення важких та габаритних предметів.
  • Замовлення вантажного транспорту з вантажниками або лише машину.
вантажники Печерськ та Поділ

Запрошуємо до співпраці власників бізнесу

Окрім рішень побутових завдань, таких як перевезення домашніх меблів, розвантаження будівельних матеріалів, виклик вантажників додому, надаємо допомогу з персоналом для юридичних осіб. Ми працюємо за готівку і безготівково.

Наші вантажники мають навички складської роботи, знають специфіку розвантаження фур, сортують та комплектують замовлення для магазинів. Якщо зараз на вашому підприємстві не вистачає робочої сили – телефонуйте. Ми допоможемо вам тимчасовими працівниками. Детальніше про замовлення вантажників на склад у Печерському районі читайте тут .

Незамінні ми будемо для офісного переїзду. Цю послугу ми робимо під ключ – починаючи від упаковки та розбирання меблів, закінчуючи перенесенням сейфів та серверів. Замовлення вантажників можна здійснити на будь-який день тижня. Підберемо вантажівку виходячи з ваших потреб.

Телефонуйте! Ми з радістю проконсультуємо вас за питань, що виникли.

Call Now Button