Вантажники Печерськ і Поділ

Ми готові надати якісні послуги вантажників в центральній частині Києва, а саме Печерськ і Поділ. Якщо ви перебуваєте в зазначеному районі, то дорога до вас у вантажників займе не більше години. Також ми надаємо послуги вантажоперевезення на Печерськ. Здійснюємо подачу вантажного транспорту і на Поділ.

Замовити вантажників в Печерський район Києва

Ми виконуємо комплексні мувінгові послуги в Києві. У нас можна замовити одного або декількох вантажників практично для будь-якої розвантажувальної роботи. За запитом відправимо машину об’ємом починаючи від 9 кубометрів і закінчуючи десятитонними фурами.

Список наших послуг

  • Квартирні переїзди, перевезення особистих речей, занос дивана, шафи, крісел.
  • Перевезення офісних меблів. Переїзд офісу Поділ, Печерськ, по всьому Києву за готівковий і безготівковий розрахунок.
  • Збірка і розбирання меблів. Послуги досвідчених збирачів.
  • Розвантаження продукції в магазин, склад. Вивантаження машин, контейнерів.
  • Послуги такелажників. Занесення в приміщення важких і габаритних предметів.
  • Замовлення вантажного транспорту з вантажниками або тільки машину.
general workers3 1

Запрошуємо до співпраці власників бізнесу

Крім рішень побутових завдань, таких як перевезення домашніх меблів, розвантаження будівельних матеріалів, виклик вантажників на будинок, надаємо допомогу з персоналом для юридичних осіб. Ми працюємо за готівку і за безготівковим розрахунком.

Наші вантажники мають навички складської роботи, знають специфіку розвантаження фур, сортують і комплектують замовлення для магазинів. Якщо в даний момент на вашому підприємстві не вистачає робочої сили – телефонуйте. Ми допоможемо вам тимчасовими працівниками. Більш докладно про замовлення вантажників на склад в Печерському районі читайте тут.

Незамінні ми будемо і для офісного переїзду. Цю послугу ми робимо під ключ – починаючи від упаковки і розбирання меблів, закінчуючи перенесенням сейфів і серверів. Замовлення вантажників можна здійснити на будь-який день тижня. Підберемо вантажівка виходячи з ваших потреб.

Телефонуйте! Ми з радістю надамо вам пораду при виниклих питаннях.

Call Now Button