Послуги переїзду у Києві

Багато років ми надаємо послуги переїзду у Києві. Змогли вдало здійснити понад 1000 квартирних та офісних переїздів. Знаємо, як правильно пакувати та вантажити меблі, коробки. Вміємо поводитися з тендітним вантажем. Приймаємо заявки на складні переїзди, беремося до виконання нестандартних заявок. Робимо все, щоби під час переїзду ви відпочивали. Працюємо під ключ.

Замовити переїзд Київ

Професійна допомога вантажників для переїзду. Підберемо машину. Що у Вас переїжджає?

квартирний переїзд київ

Квартирний переїзд

Переїзд квартири, домашніх речей Дбайливо запакуємо речі і розставимо їх у новій квартирі. Складання/розбирання меблів.

офісний переїзд київ

Офісний переїзд

Переїзд офісу в одній будівлі або на нову адресу. Перенесення техніки, меблів, сейфів. Готівковий/безготівковий розрахунок.

переїзд будинку

Переїзд будинку

Переїзд будинку зі всім вмістом. Велика машина та вантажники. Перевеземо меблі із приватного сектору. Переїзди на дачу чи інший район.

переїзд під ключ
Замовить

Переїзд під ключ

Відпочивайте під час переїзду. Наші мувери запакують речі, розберуть та обмотають меблі, перевезуть та розставлять усе на новому місці. Ви п’єте каву та спостерігаєте за всім збоку. Переїзд під ключ у Києві — це мінімум клопоту. Перевозимо під ключ квартири, офіси, магазини та виробництва.

Як зробити заявку на переїзд?

Замовити переїзд у Києві ви зможете на будь-який зручний для вас день. Ми працюємо щодня включаючи вихідні та святкові дні. Для замовлення переїзду вам необхідно повідомити таку інформацію:

  • Об’єм і кількість речей, техніки, меблів, що перевозяться.
  • Адреси завантаження та вивантаження.
  • Бажану дату та час переїзду.
  • Необхідність в упаковці.

Не забудьте уточнити моменти ліфту. Від цього залежить ціна на переїзд у Київ. Якщо в будівлі немає ліфта, або лише пасажирська ціна переїзду може збільшитись. До вартості додадуться ручні спуски чи підйоми без ліфта. Ми запропонуємо вам фіксовану ціну переїзду, якщо потрібно носити до 5 поверхів включно. У будь-якому разі перед поданням заявки наберіть нас та проконсультуйтеся. Дуже багато моментів, від яких залежить тривалість та вартість переїзду у Києві.

100%

Послуги переїзду у Києві

Акуратно та дбайливо організуємо переїзд у Києві. Гарантуємо збереження речей під час перевезення.

мувери київ

Мувери

транспорт переїзд

Транспорт

збирання меблів

Збирання меблів

пакування переїзд

Пакування

переїзд київ

24/7 весь Киїів

розрахунок за перееїзд

Зручна сплата

Часті питання про переїзд

Так, ми можемо зробити попередню калькуляцію. Для цього до вас на адресу приїде оцінювач. Він порахує кількість пакувального матеріалу та розпише, яка приблизна ціна переїзду буде.

Зателефонуйте нам та озвучте плануємо обсяг речей до вивезення. Ми запропонуємо кілька варіантів транспорту та порадимо оптимальний. Важливо щоб все увійшло в машину і при цьому ви не переплачували.

Звісно. Приймаємо платежі від юридичних будь-якої форми власності. Працюємо по оплаті. Спочатку виконуємо переїзд у Києві, потім виставляємо рахунок, а ви його оплачуєте. Докладніше у цьому розділі.

Послуги складання та пакування включені до годинного тарифу. Вам не потрібно доплачувати за кожну річ. Фіксований тариф за годину. Упаковку купуєте самі, або ми привозимо її з собою, але тільки при попередньому замовленні.

Все залежить від того, скільки у вас предметів та як вони зібрані. Якщо у вас все підготовлено, переїзд до Києва займе кілька годин. Прочитайте поради про економію на переїзді в цій статті.

Чи не знайшли відповідь на своє запитання?

Наберіть нас за будь-який номер, вони завжди включені. Або напишіть у Viber.