Послуги переїзду у Києві

послуги переїзду
Організуємо переїзд у Києві. Швидко. Недорого. Із гарантією.

Послуги переїзду для всіх

Ми доведемо, що переїзд Києвом можна зробити максимально зручним. Ми маємо машини, вантажники, упаковка. Величезний досвід у переїздах. Працюємо дбайливо, гарантуємо швидку подачу транспорту до будь-якого району Києва.

Замовте переїзд

Багато років ми надаємо послуги переїзду у Києві. Змогли вдало здійснити понад 1000 квартирних та офісних переїздів. Знаємо, як правильно пакувати та вантажити меблі, коробки. Вміємо поводитися з тендітним вантажем. Приймаємо заявки на складні переїзди, беремося до виконання нестандартних заявок. Робимо все, щоби під час переїзду ви відпочивали. Працюємо під ключ.

Професійні послуги переїзду у Києві

Професійна допомога вантажників для переїзду. Підберемо машину. 

Що у вас переїжджає?

пакування речей

Квартирний переїзд

Переїзд квартири, домашніх речей Дбайливо запакуємо речі і розставимо їх у новій квартирі. Складання/розбирання меблів.

офісний переїзд київ

Офісний переїзд

Переїзд офісу в одній будівлі або на нову адресу. Перенесення техніки, меблів, сейфів. Готівковий/безготівковий розрахунок.

переїзд будинку

Переїзд будинку

Переїзд будинку зі всім вмістом. Велика машина та вантажники. Перевеземо меблі із приватного сектора. Переїзд на дачу.

Як зробити заявку на переїзд?

Замовити переїзд у Києві ви зможете на будь-який зручний для вас день. Ми працюємо щодня включаючи вихідні та святкові дні. Для замовлення переїзду вам необхідно повідомити таку інформацію:

  • Об’єм і кількість речей, техніки, меблів, що перевозяться.
  • Адреси завантаження та вивантаження.
  • Бажану дату та час переїзду.
  • Необхідність в упаковці.

Не забудьте уточнити моменти ліфту. Від цього залежить ціна на переїзд у Київ. Якщо в будівлі немає ліфта, або лише пасажирська ціна переїзду може збільшитись. До вартості додадуться ручні спуски чи підйоми без ліфта. Ми запропонуємо вам фіксовану ціну переїзду, якщо потрібно носити до 5 поверхів включно. У будь-якому разі перед поданням заявки наберіть нас та проконсультуйтеся. Дуже багато моментів, від яких залежить тривалість та вартість переїзду у Києві.

Послуги переїзду. часті питання

Ви робите оцінку переїзда?

Так, ми можемо зробити попередню калькуляцію. Для цього до вас на адресу приїде оцінювач. Він порахує кількість пакувального матеріалу та розпише, яка приблизна ціна переїзду буде.

Як вибрати машину для переїзду?

Зателефонуйте нам та озвучте плануємо обсяг речей до вивезення. Ми запропонуємо кілька варіантів транспорту та порадимо оптимальний. Важливо, щоб усе увійшло до машини і при цьому ви не переплачували.

Чи може фірма оплатити офісний переїзд безготівково?

Звісно. Приймаємо платежі від юридичних осіб будь-якої форми власності. Працюємо по оплаті. Спочатку виконуємо переїзд у Києві, потім виставляємо рахунок, а ви його сплачуєте. Докладніше в  цьому розділі .

Скільки коштують послуги з упаковки речей та меблів?

Послуги складання та пакування включені до годинного тарифу. Вам не потрібно доплачувати за кожну річ. Фіксований тариф за годину. Упаковку купуєте самі, або ми привозимо її з собою, але тільки при попередньому замовленні.

Як довго триває переїзд Київ?

Все залежить від того, скільки у вас предметів та як вони зібрані. Якщо у вас все підготовлено, переїзд до Києва займе кілька годин. Почитайте поради про економію на переїзді у  цій статті .

Замовте відразу послуги переїзду під ключ і забудьте про клопіт

Це дуже зручно. Переїзд здійснюється нашими силами. Вантажники приїжджають на адресу, пакують та збирають усе майно. Якщо ви перевозите меблі, вони розберуть її та запакують у плівку. На новій адресі коробки розбираються, речі розкладаються по полицях. Меблі збираються і розставляються по місцях.

Вам не потрібно нічого робити!

Всю роботу роблять наші мувери. Ми підбираємо машину так, щоби все помістилося. Диспетчер підбере час і ви не платитимете за простий автомобіля.

переїзд під ключ

Відпочивайте під час переїзду. Наші мувери запакують речі, розберуть та обмотають меблі, перевезуть та розставлять усе на новому місці. Ви п’єте каву та спостерігаєте за всім збоку. Переїзд під ключ у Києві – це мінімум клопоту. Перевозимо під ключ квартири, офіси, магазини та виробництва.

переїзд київ

Замовити послуги переїзду

Наберіть нас у будь-який час

Call Now Button