Переїзд із квартири на квартиру: правила, нюанси, ціни

Навряд чи серед нас знайдеться людина, яка хоч раз не пройшла через переїзд із квартири на квартиру. Купівля свого житла, переїзд до іншого міста або зміна проживання на новий район. Причин переїзду може бути багато. Але завжди це купа коробок з речами, меблі та техніка, обмотані скотчем, нескінченні пакети та сумки. Завжди згадується хаос і плутанина. Чи можна уникнути цього стресу? Давайте розберемо.

Як спланувати переїзд

Успіх будь-якого заходу залежить від чіткого плану. Добре, якщо переїзд із квартири на квартиру проходитиме протягом 1 дня. На практиці це зробити більш ніж реально. У день переїзду потрібно бути максимально готовим, щоб не гаяти час на збирання речей.

Поради щодо підготовки до переїзду:

  • Візьміть відгул на роботі на пару днів або заплануйте збори на вихідні. 1-2 достатньо, щоби повністю зібратися.
  • Купуйте скотч, коробки або стрейч плівку. Зробити це можна на касі у будівельному супермаркеті.
  • Обов’язково приготуйте маркер, ручку та зошит. Ви будете записувати на коробках їх вміст або номер. Зошит візьміть із собою у сумку. Коли заїдете до нової квартири знайти шампунь або набір спецій буде простіше: туалетне приладдя коробка № 5, одяг зелена сумка тощо. Порада здається дурною, але вона працює. Вам не доведеться хаотично перетрусювати всі пакети у пошуках потрібної речі.
  • Позбавтеся предметів, які не плануєте брати з собою на переїзд з квартири на квартиру. Продайте через дошку оголошень старий сервіз, непотрібний тренажер або килим, якщо не плануєте цим користуватися в новому будинку. Так вам не шкода залишати їх на старій адресі, плюс з’являться додаткові гроші.

Починайте з дрібниць. Першими укладайте статуетки, картини, біжутерію. Те, що вам не знадобиться терміново. Це стосується і сезонного одягу. Переїзд улітку? Тоді на дно валізи кладіть куртки та шапки, взимку – купальники та шльопанці. Збирайте речі так, щоб угорі лежали предмети першої необхідності: джинси, які одягнете на роботу, фен, аптечку, документи.

переїзд з квартири

Виклик машини та вантажників

Звичайно можна залишити роботу зі збирання та компонування речей для вантажників. В цьому випадку готуйтеся заплатити більше. Якщо у вас немає зайвих грошей – зберіть все, що можете зібрати самостійно. Не розбирайте меблі, якщо ви цього ніколи не робили. Непрофесійне розбирання зіпсує диван чи шафу. Цю послугу таки треба довірити вантажникам.

Заявку на переїзд із квартири на квартиру бажано залишати заздалегідь. Ні, не треба дзвонити за півроку. Оптимальний термін – за 2-3 дні до замовлення. Ми будемо тримати вам обрану машину і необхідну кількість вантажників. Обов’язково повідомте, чи працюють ліфти в під’їздах і чи потрібне збирання меблів. Кожному клієнту ми робимо попередній розрахунок послуги. Так у вас не буде неприємних сюрпризів у вигляді підвищення тарифу.

З нами переїзд із квартири на квартиру проходить швидко та без ексцесів. Звертайтесь!

Call Now Button