Скільки коштує перевезти меблі у Києві?

Перевезення меблів – часта та затребувана послуга. Її замовляють населення та бізнес. Комусь треба перевезти диван на дачу, а хтось з’їжджає цілим офісом. Розгляне докладніше, скільки коштує перевезти меблі у Києві і з чого складається підсумкова вартість.

Як формується ціна

Судячи з назви, зрозуміло, що головне — це замовлення машини. З вантажниками чи без вже на вибір. У 90% випадках замовник погано орієнтується в обсягах, тонажі та кубатурі вантажівок. На допомогу приходять диспетчери. Буквально «на пальцях» вони пояснюють у чому різниця тієї чи іншої машини. Описуючи габарити транспорту, диспетчер попутно озвучує, скільки коштує перевезти меблі на конкретному автомобілі. Допомагає зорієнтуватися у ціні.

Є кілька варіантів транспорту:

  • Міні Бус. Це вантажний автомобіль з довжиною кузова 3 м. Підходить для перевезення дивану, ліжка, крісел.
  • Максі Бус 4 метри. Машина вміщує шафи, м’які меблі, килими та тумби.
  • Подовжена Газель. Високий транспорт візьме крім габаритних меблів ще холодильник.
  • П’ятитонник. Сюди увійде вміст 2-3 кімнатної квартири.
Скільки коштує перевезти меблі у Києві

Розцінки машини розраховуються на основі погодинного тарифу. Чим масивніше авто, тим дорожче воно за годину. Головне правильно підібрати корисний обсяг вантажівки. Для економії немає сенсу ганяти по Києву велику напівпорожню машину. Найвигідніше замовити мікроавтобус. Це якщо у вас мало меблів. Вибирайте велику машину лише для великих переїздів.

Машина з вантажниками

Перевезення меблів із вантажниками вирішує питання з вантажними роботами. Для зручності у нас можна найняти одразу 1-2 або чотири вантажники. Вони самі спускатимуть, завантажуватимуть вантажівку і розставлятимуть меблі на новому місці. Стандартні тарифи ви бачили на веб-сайті. Ціни можуть змінюватись в залежності від складності перевезення.

Збільшують вартість:

  • Робота без ліфтів. За кожен поверх вантажникам доведеться доплатити.
  • Виїзд за Київ. Відстань до 15 км. оплачується як додаткова подача авто.
  • Складання та розбирання. Якщо меблі потрібно розкручувати, це займе додатковий час.
  • Тяжкості. Предмети понад 80 кг тарифікуються із розрахунку 3-4 грн за кг.

Отже, скільки коштує перевезти меблі по Києву, можна порахувати на прикладі. Перевезення дивана з 2 вантажниками та підйом на ліфті – 1200 грн. Перевезти стінку та підняти без ліфта – від 1500. Дачний переїзд – в районі 2000. Зателефонуйте нам і ми зробимо детальний кошторис вашого замовлення. Працюємо без вихідних.

Call Now Button