Скільки коштує 1 година роботи вантажника?

Іноді послуги розвантаження потрібні буквально на 15 хвилин, а доводиться платити за 2 години. Чому фірми ставлять мінімальне замовлення та скільки коштує 1 година роботи вантажника? Давайте розглянемо.

Як розібратися у розцінках

Якщо вам складно зрозуміти ціни, краще набрати оператора. Він докладно пояснить, скільки коштує конкретна робота. Нюансів дуже багато. Буває, що річ важка та габаритна. Її незручно нести, потрібно передавати у сходовому прольоті. Така діяльність за 1 годину роботи вантажника буде дорожчою. Заносити коробки в магазин на 1 поверх відповідно буде дешевшим.

На ціну впливають:

  • Вид вантажу. Чисті коробки та особисті речі тарифікуються нижче, ніж будівельні суміші та старий мотлох.
  • Вага. Тяжкості масою від 80 кг і вище оцінюються крім стандартного тарифу ще й за кожен кг. Ціна поділяється на всіх вантажників.
  • Час доби. У нас на сайті написано, скільки коштує 1 година роботи вантажника в денний та нічний час. Після 22:00 ця цифра на 50% вища.
  • Ускладнюючі моменти. Підйом без ліфта, незручне та довге занесення в квартиру або виїзд на дачі в Києві піднімають ціни.

Виїзд за місто або область оплачується за домовленістю. Як варіант — додаткова година оплати, компенсація проїзду або збільшення мінімального замовлення з 2 до 3 або 4 годин.

Чому 2 години замість 1?

Улюблене питання наших клієнтів: «Навіщо мені платити за 2 години, якщо вантажник потрібен на півгодини чи навіть менше?». Відповідаємо. Щоб дістатися вантажнику до вас на адресу потрібно від 1 до 1,5 години. Стільки ж повернутись назад. Він витрачає час та гроші на проїзд. Сьогодні ніхто не поїде на інший кінець Києва, щоб занести диван чи холодильник за 100 гривень.

вантажник на годину

Це дуже просте пояснення. Мінімальні замовлення є у всіх контор без винятку. В одних це 2 години, в інших — 3, деякі взагалі виставляють 4-6 годин. Тому, обдзвонюючи диспетчерів, дізнавайтеся скільки коштує 1 година роботи вантажника і який мінімум за часом. Щоб потім не було сюрпризів.

Тарифи за 1 годину роботи вантажника в нашій компанії

Щоб зрозуміти, скільки коштуватиме ваша заявка, виберіть потрібний тип послуг зі списку нижче. Не забудьте про вечірній час та відсутність ліфта.

Ціна на роботу вантажника:

  • Розвантаження легких речей – 150 грн.
  • Вивантаження матеріалів, цегли, сумішей – 180 грн.
  • Ручний підйом або спуск – 10 грн/поверх.
  • Нічний виїзд – від 250 грн.

Якщо вас цікавить безготівкова плата, перейдіть за посиланням. За замовчуванням ціна написана за розрахунок готівкою. Телефонуйте нам, ми порахуємо ваше замовлення і надамо добрих вантажників.

Call Now Button