Перевезення Мерседес Спринтер

Щоб перевезення майна з однієї квартири на іншу не було схожа за наслідками двом пожежам або декільком стихійним лихам, використовуйте оптимальний засіб транспорту. Так, нічого немає краще цього закритого фургона від концерну Мерседес, в якому без проблем поміщаються всі предмети інтер’єру, побутові прилади, сумки, коробки та інші речі клієнтів.

Вантажопідйомність малотоннажного автомобіля Спринтер дозволяє йому проїжджати в центр Києва без штрафів за перевищення тоннажу, в той же час місткий кузов ідеально підходить для швидкого завантаження меблями і будматеріалами. Мерседес Спринтер може легко розвернутися на вузьких вуличках або у дворах, уникнувши зіткнення з припаркованими автомобілями сусідів. Він легко під’їде до самого під’їзду і не застрягне в пробці, як більш габаритні вантажівки.

Переваги Мерседес Спринтер: надійний, маневрений, місткий

Вантажоперевезення Спринтером обійдуться вам значно дешевше оренди більш дорогого вантажівки. У той же час ви не будете знати проблем при його замовленні, які неминуче з’являться у вас при співпраці з маловідомими київськими компаніями. Автомобілі Мерседес відомі міцністю, довговічністю. Це правило стосується і фургонів до 3 тонн повною мірою. Вам не доведеться мучитися з речами і роздумувати помістяться вони всі в кузов. Завантажити меблі, габаритну техніку, шафи, коробки, сумки з речами в цю машину просто. Вантажоперевезення Спринтером прийнято замовляти для переїзду 1-2 кімнатної квартири. Розвантажити авто можна також оперативно. Цілісна металева конструкція кузова дозволяє перевозити вантаж навіть в негоду, не боячись його зіпсувати під дощем і снігом. Для самих пасажирів і водія передбачені комфортні місця в салоні.

Мерседес Спринтер створений для переїздів

При виборі перевізника, що здійснює вантажоперевезення в Києві, необхідно переконатися в його надійності, досвіді, відгуках клієнтів. Ми пропонуємо вам замовити послугу з перевезення будь-яких дрібних партій товарів, матеріалів для будівництва будинку і ремонту в квартирі, речей при переїзді на нове місце або при переїзді з міста на дачу в літній період.

Працюємо з 2008 року, маємо власний надійний автопарк, зібрали безліч позитивних відгуків клієнтів. Вибравши Мерседес Спринтер, ви можете бути впевнені, що зробили ставку на оптимальне співвідношення ціни і якості і не переплатили за транспортні послуги.

Call Now Button