Перевезення Мерседес Спринтер

Мерседес спринтер перевезення
Міські вантажоперевезення у Києві

Вантажоперевезення Мерседес Спринтер

Квартирні та офісні переїзди, доставка вантажів по Києву. На вибір Спринтери 3 та 4 метри завдовжки. Єдина ціна для всіх машин – 300 грн за годину. Надамо вантажників та пакувальний матеріал. Власний автопарк із 8 вантажівок. Подача машини до будь-якого району Києва протягом 1,5 годин.

Працюємо 7 днів на тиждень . Є безготівка

Щоб перевезення майна з однієї квартири на іншу не було схоже через наслідки двох пожеж або кілька стихійних лих, використовуйте оптимальний засіб транспорту. Так, нічого немає кращого за цей закритий фургон від концерну Мерседес, в якому без проблем поміщаються всі предмети інтер’єру, побутові прилади, сумки, коробки та інші речі клієнтів.

Перевезення вантажів до 1,5 тонни. 3 варіанти машини

Габарити авто:

Бус стандарт – 3 * 1,8 * 1,8. Об’єм 12 кубів. Ціна 900 грн/2 години + 300 грн кожна наступна година.

Бус максі – 4*1,8*1,8. Об’єм 16 кубів. Ціна 300 грн/година. Мінімальне замовлення 2:00 + подача = 900 гр н.

Спринтер платформа – 20 кубів. Ціна 400 грн/година. Мінімум 2:00 + подача = 1200 грн.

Є безготівка з пост оплатою!

Вантажопідйомність малотоннажного автомобіля Спринтер дозволяє йому проїжджати до центру Києва без штрафів за перевищення тоннажу, водночас місткий кузов ідеально підходить для швидкого завантаження меблями та будматеріалами. Мерседес Спрінтер може легко розвернутися на вузьких вуличках або у дворах, уникнувши зіткнення з припаркованими автомобілями сусідів. Він легко під’їде до самого під’їзду і не застрягне в пробці, як габаритніші вантажівки.

Переваги Мерседес Спринтер: надійний, маневрений, місткий

Вантажоперевезення Спринтером обійдуться вам значно дешевше за оренду більш дорогої вантажівки. У той же час ви не знатимете проблем при його замовленні, які неминуче з’являться у вас при співпраці з маловідомими київськими компаніями.

Автомобілі Mercedes відомі міцністю, довговічністю. Це стосується і фургонів до 3 тонн повною мірою. Вам не доведеться мучитися з речами і роздумувати помістяться вони всі в кузов. Завантажити меблі, габаритну техніку, шафи, коробки, сумки з речами до цієї машини просто.

Вантажоперевезення Спринтером замовляють для переїзду 1-2 кімнатної квартири. Розвантажити авто можна також оперативно. Цілісна металева конструкція кузова дозволяє перевозити вантаж навіть у негоду, не боячись його зіпсувати під дощем та снігом. Для самих пасажирів та водія передбачені комфортні місця у салоні.

спринтер вантажоперевезення київ

Питання про вантажоперевезення Мерседес Спринтер по Києву

Спринтер 3 метри та 4 метри в одну ціну?

Так, вірно. Стандартний Спрінтер та Максі база у нас за однією ціною. Меншу машину є сенс замовляти, коли обсяг речей, що перевозяться, зовсім невеликий.

У чому відмінність спринтера платформи?

Ця вантажівка не має колісних дуг у кузові. Чистий об’єм 20 кубів. Вартість на 100 гривень на годину дорожча за буси.

Вантажники приїжджають із машиною?

Якщо ви замовили вантажників, вони приїдуть разом із водієм. Вантажники оплачуються окремо.

Ви рахуєте точки розвантаження?

Ціна вказана за перевезення з пункту А в пункт Б. Якщо дорогою потрібно заїхати ще на адресу – ми це не рахуємо. Але якщо у вас розвезення по всьому Києву, на 4 та більше адрес, за кожну точку доведеться заплатити по 100 гривень.

Скільки коштує оренда машини на цілий день?

За Києвом ціна йде за фактично відпрацьований час. Кілометраж та пробіг ми не враховуємо.

Мерседес Спринтер створений для переїздів

При виборі перевізника, що здійснює вантажоперевезення, необхідно переконатися в його надійності, досвіді, відгуках клієнтів. Ми пропонуємо вам замовити послугу з перевезення будь-яких дрібних партій товарів, матеріалів для будівництва будинку та ремонту в квартирі, речей при переїзді на нове місце або при переїзді з міста на дачу в літній період.

Працюємо з 2008 року, маємо власний надійний автопарк. Зібрали багато позитивних відгуків клієнтів. Вибравши Мерседес Спрінтер, ви можете бути впевнені, що зробили ставку на оптимальне співвідношення ціни та якості та не переплатили за транспортні послуги.

Мерседес спринтер

Замовити вантажоперевезення по Києву

наберіть нас

Call Now Button