Офісний переїзд

Офісний переїзд
Переїзд офісу під ключ

Замовте офісний переїзд (Київ) у нас!

Вантажники, збирачі, транспорт, пакування

Якщо ви найближчим часом чекаєте на переїзд офісу – ви звернулися в потрібну фірму. Напрямок нашої діяльності – вантажно – розвантажувальні роботи, вантажоперевезення, перевезення меблів, в тому числі офісні переїзди. Ведемо свою діяльність з 2008 року. На нашому рахунку десятки тисяч задоволених клієнтів. Ми допоможемо і вам.

Що пропонуємо

Досвідчений персонал

Свій колектив вантажників. Тільки перевірені люди. Гарантуємо відповідальність та пунктуальність.

Вибір автотранспорту

У нас великий автопарк. Є маленькі, середні і великі машини. Підберемо авто під ваш офіс.

Збирання та пакування меблів

Наші збирачі акуратно розберуть і упакують офісні меблі. Послуга вже включена в тариф

Безготівковій розрахунок

Фірмам ми пропонуємо укладення договору та сплату на розрахунковий рахунок.

офісний переїзд київ

Офісний переїзд Київ: що входить в послугу

У нас ви можете замовити офісні переїзди під ключ. Це означає, що ми робимо всю роботу від початку і до кінця:

  • Пакуємо оргтехніку, складаємо документи в коробки, пакуємо канцелярію.
  • Розбираємо меблі, обмотуємо їх стрйч плівкою.
  • Вантажимо майно в машину, перевозимо на нове місце.
  • Заносимо в приміщення, розставляємо все по своїх місцях.
  • Збираємо меблі.
  • Викидаємо використаний пакувальний матеріал.
офісний переїзд київ

Ми займаємося збиранням і розбиранням офісних меблів з подальшою її упаковкою. Якщо у вашому кабінеті є предмети, які потрібно розібрати перед переїздом – повідомте про це заздалегідь.

Ні. На жаль дану послугу ми не надаємо. Ми можемо тільки перевезти і витягнути меблі в місце зберігання.

Більш докладно про умови безготівкового розрахунку написано в цьому розділі.

Ціни на офісний переїзд можуть бути дорожче в разі перенесення сейфів або інших важких предметів, відсутність ліфта в будинку, роботи в нічний час.

Офісний переїзд під ключ відбувається так: наші співробітники приїжджають до вас в офіс, пакують документи, оргтехніку, готують меблі, вантажать її в машину, перевозять і в новому приміщенні розставляють все на свої місця. Ви тільки вказуєте куди і що поставити.

Переїзд офісу з машиною. Або замовлення тільки вантажників.

Якщо вам не потрібна машина – замовте тільки вантажників. Наприклад, ви переїжджаєте в рамках однієї будівлі з кабінету в кабінет або з поверху на поверх. Наші вантажники приїдуть в призначений вами час, навіть в самий ранній ранок або після закінчення робочого дня. Потрібно щось розкрутити – не проблема. У всі наших співробітників є інструмент для збирання і розбирання меблів.

А ось якщо переїзд офісу буде на іншу вулицю або в інший район – то без машини вже не впоратися. Ми підберемо авто, відповідне конкретно під ваш обсяг речей. Наш автопарк дозволяє вибрати машину від 9 до 36 кубів. Ми впораємося з переїздом як офісу на 2 робочих мета, так і з переїздом великої фірми на 100-150 працівників.

Залишилися питання? Телефонуйте. Ми постараємося на них відповісти. А також сплануємо вам офісний переїзд так, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Не важливо переїжджаєте ви в сусідній кабінет, модний бізнес центр або просто вирішили зробити перестановку в кабінеті. Важливим є те, що ми зробимо ваш офісний переїзд максимально швидко і акуратно.

  • Наявності в будівлі ліфта. За спуск і підйом вручну стягуватиметься додаткова плата.
  • Послуги складальників. Ви не платите за кожен окремий предмет. Тарифікація збирачів рахується виходячи з витраченого на збірку часу.
  • Вибору машини. Тарифи на транспорт різняться і залежать від розміру машини, її вантажопідйомності, додаткових точок вивантаження, виїзду за межі Києва.
  • Переміщення сейфів, серверів та інших важких предметів. За перенесення предметів масою понад 80 кг також береться доплата виходячи з розрахунку 3 грн за 1 кг.

Замовити переїзд

067-702-40-38

095-341-76-76

093-341-76-76

Call Now Button