Офісний переїзд

офісний переїзд київ

Замовте офісний переїзд у нас!

Вантажники, збирачі меблів, великий вибір транспорту.

Офісні переїзди за готівковий та безготівковий розрахунок

Терміновий виїзд, працюємо 24/7. Всі райони Києва

Якщо ви найближчим часом чекаєте на переїзд офісу – ви звернулися в потрібну фірму. Напрямок нашої діяльності – вантажно – розвантажувальні роботи, вантажоперевезення, перевезення меблів, в тому числі офісні переїзди. Ведемо свою діяльність з 2008 року. На нашому рахунку десятки тисяч задоволених клієнтів. Ми допоможемо і вам.


Що ми пропонуємо

Досвідчений персонал

Свій колектив вантажників. Лише перевірені люди. Гарантуємо відповідальність та пунктуальність

Вибір транспорту

Ми маємо великий автопарк. Є маленькі, середні та великі машини. Підберемо авто.

Складання меблів

Наші збирачі розберуть та запакують офісні меблі. Послуга включена до тарифу.

Безготівковий розрахунок

Укладання договору. Оплата на розрахунковий рахунок за фактом виконаного переїзду

Офісний переїзд Київ: що входить в послугу

У нас ви можете замовити офісні переїзди під ключ. Це означає, що ми робимо всю роботу від початку і до кінця:

  • Упаковуємо оргтехніку, складаємо документи в коробки, пакуємо канцелярію.
  • Розбираємо меблі, обмотуємо її стрйч плівкою,
  • Вантажимо майно в машину, перевозимо на нове місце.
  • Заносимо в приміщення, розставляємо все на свої місця.
  • Збираємо меблі.
  • Викидаємо використаний пакувальний матеріал.

Від вас потрібно лише прийняти роботу та підтвердити кількість робочих годин вантажників. Якщо машина звільняється раніше, її відпускаєте. Складачі залишаються та готують меблі, розставляють столи, стільці, закінчують роботу.

офісний переїзд в Києві

Часті питання щодо офісного переїзду

Ви можете розібрати та запакувати меблі?

Ми займаємося збиранням та розбиранням офісних меблів з подальшим її упаковкою. Якщо у вашому кабінеті є предмети, які потрібно розібрати перед переїздом, – повідомте про це заздалегідь.

У вас є склади для зберігання?

Ні. На жаль, цю послугу ми не надаємо. Ми можемо тільки перевезти та вивантажити меблі у місце зберігання.

Які умови безготівкової сплати?

Докладніше про умови безготівкового розрахунку написано у цьому  розділі.

У яких випадках ціна на переїзд може зрости?

Ціни на офісний переїзд можуть бути дорожчими у разі перенесення сейфів або інших тягарів, відсутності ліфта в будівлі, роботи в нічний час.

Що означає “під ключ”?

Офісний переїзд під ключ відбувається так: наші співробітники приїжджають до вас в офіс, пакують документи, оргтехніку, готують меблі, вантажать їх у машину, перевозять і в новому приміщенні розставляють все на свої місця. Ви тільки вказуєте куди та що поставити.

Переїзд офісу з машиною. Або замовлення тільки вантажників

Якщо вам не потрібна машина – замовте лише вантажників. Наприклад, ви переїжджаєте у межах однієї будівлі. З кабінету до кабінету чи з поверху на поверх. Наші вантажники приїдуть у призначений вами час, навіть у ранній ранок або після закінчення робочого дня. Потрібно щось розкрутити – не проблема. У всіх наших співробітників є інструмент для збирання та розбирання меблів.

А от якщо переїзд офісу буде на іншу вулицю чи в інший район – то без машини вже не впоратися. Ми підберемо автомобіль, що підходить саме під ваш обсяг речей. Наш автопарк дозволяє вибрати машину від 9 до 36 кубів. Ми впораємося з переїздом як офісу на 2 робочі цілі, так і з переїздом великої фірми на 100-150 працівників.

Залишились питання? Телефонуйте. Ми постараємось на них відповісти. А також сплануємо офісний переїзд так, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Не важливо, чи переїжджаєте ви до сусіднього кабінету, модного бізнес-центру, чи просто вирішили зробити перестановку в кабінеті. Важливо те, що ми зробимо ваш офісний переїзд максимально швидко та акуратно.

Офісний переїзд: ціна безготівково

Ми працюємо як за готівку, так і безготівково. Працюємо з фірмами будь-якої форми власності. Документально оформлюємо послуги. Запросіть у нашого менеджера типовий договір на офісний переїзд безготівково. Розглядаємо варіант передоплати (у разі великого обсягу роботи) та після оплати, за фактом виконаної роботи. Як правило, офісний переїзд ціна за безготівковим розрахунком буде на 10 % вищою, ніж за готівку.

Як замовити та скільки коштують перевезення?

Прийом заявок здійснюється у режимі 24/7. Зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті або заповніть форму. Наші менеджери в телефонному режимі намагатимуться максимально точно озвучити кошторис на офісний переїзд. Ціна складається з:

  • Наявність у будівлі ліфта . За спуск та підйом вручну стягуватиметься додаткова плата.
  • Послуги збирачів . Ви не сплачуєте за кожен окремий предмет. Тарифікація збирачів вважається виходячи із витраченого на складання часу.
  • Вибір машини . Тарифи на транспорт відрізняються і залежать від розміру машини, її вантажопідйомності, додаткових точок вивантаження, виїзду за межі Києва.
  • Переміщення сейфів,  серверів та інших вантажів. За перенесення предметів масою понад 80 кг також береться доплата, виходячи з розрахунку 3 грн за 1 кг.
офісний переїзд київ

Замовити офісний переїзд

Зателефонуйте прямо зараз. Ми на зв’язку

Call Now Button