Скільки коштує занести будматеріали у Києві? Приклад розрахунку

Багато наших клієнтів цікавляться скільки коштує занести будматеріали у Києві. Це актуально під час будівництва чи косметичного ремонту. На практиці будівельні бригади неохоче роблять підйом, або просять за це неймовірну суму. Тоді замовники дзвонять нам і замовляють наших вантажників для підйому та занесення матеріалу в квартиру.

Як рахують вартість розвантаження будматеріалів інші фірми та як рахуємо ми

До категорії будматеріалів відносяться цегла, газоблок, суміші, сипучка, гіпсокартон, профіль. Додайте сюди ще й сантехніку, плитку, шпалери, клей. Власник приміщення завозить матеріали партіями. Наприклад, мішки для заливання підлоги та штукатурку. Другою машиною за тиждень-два поїдуть листи гіпсу, профіль, відра з водоемульсіонкою. Наприкінці чистових робіт докуповують шпалери, ванні, раковини, побутову техніку та меблі.

Середня вага машини з будматеріалами коливається не більше 1,5 – 2 тонн. Це близько 80 мішків сипучих матеріалів по 25 кг. Розвантажити такий обсяг ліфтом можуть 2 особи за 2-3 години. Скільки коштує занести будматеріали порівняємо у таблиці.

Вид послугінші фірмиВантажники Київ
1 тонна піску або матеріалу в мішках450-600150 грн/год
Гіпсокартонвід 20 грн/лист150 грн/година 1 вантажник
Плиткавід 40 грн/пачка150 грн/год
Проноси понад 20 метрів 20 грн кожному вантажникуне рахуємо

Тепер давайте зробимо розрахунок з конкретних випадків:

  • Занести мішки 80 шт. у конкурентів приблизно 1200 грн., у нас — 750 шт.
  • Підняти 50 пачок плитки – 2000 у інших, ми це зробимо за 900.
  • Цегла червона 1000 штук. Фірми беруть 3,5 за штуку. Це 3,5 тисяч. Замовте у нас 6 вантажників та заплатіть 2700 грн.
розвантажити будматеріали

І це ще не всі витрати. Під час замовлення в інших компаній диспетчери не озвучують інших умов. Потім вам їх порахують вантажники. Повірте, сума може просто шокувати. Спочатку ціна підвищується до 500%. Зараз ми вам розповімо, на чому заробляють недобросовісні компанії.

Поверхи, проноси та інші «неприємності»

Найчастіший спосіб викрутити у клієнта останні гроші – оплата за проноси. Машина паркується неподалік під’їзду. Іти метрів 10-15. Потім потрібно донести до ліфта, з ліфта до дверей та у квартиру. Якщо ця відстань перевищує 20 метрів – просять доплатити по 10 грн за кожні 20 метрів. У результаті за кожен пакет або 3 цеглини доведеться зверху доплатити по 20 грн. Це може потягнути до 2000 обсягом.

Вантажники Київ не беруть доплати за відстань та так звані проноси. Лише тариф за годину!

Тепер про поверхи. Ви навіть не уявляєте, скільки коштує занести будматеріали без ліфта. Відразу озвучимо, що до 5 поверху ми не беремо поверховість, просто дорожча погодинна оплата. Це вигідно, якщо у вас є п’ятиповерхівка без ліфта. У будь-якому випадку, дзвоніть і дізнавайтеся скільки юудет коштувати занос у вашому конкретно випадку.

Ми на зв’язку цілодобово та без вихідних. Виїжджаємо до передмістя. Набирайте, домовимося про занесення.

Call Now Button