Вантажники без машини. 3 найчастіші варіанти замовлення

Досить часто нашим замовникам потрібні вантажники без машини. Це стосується населення і фірми. Варіантів, коли потрібні лише люди без транспорту дуже багато. Зупинимося на 3 найпопулярніших замовленнях.

Розвантаження фури чи контейнера

До складу заїжджає багатотонна машина. Часто після розмитнення. Буває, що це глибока ніч і на місці немає комірника. Тоді вантажників замовляють на ранній ранок. Ближче до 7 – 8 ранку. Складські та промислові зони, як правило, знаходяться у передмісті. Ми чудово знайомі зі складами у Стоянці, Вишневому, Гатному, Білогородці.

Вантажників зазвичай беруть на цілий день або на 5-6 годин. Тариф на розвантаження стандартний, погодинний. 90% фірм працюють з нами безготівково. Якщо вам також цікавий такий варіант співпраці, рекомендуємо почитати розділ про умови безготівкового розрахунку. Якщо приїжджає маленька машина, враховуйте, що мінімальне замовлення має 2 години.

Вивантаження будматеріалів із занесенням

Найчастіша життєва ситуація. Машина будівельного гіпермаркету приїжджає та стає під під’їздом. Наші вантажники звільняють її та починають заносити матеріали до квартири. Якщо ліфт працює, розвантаження відбувається швидко. За кілька годин вантажники без машини спокійно вивантажують 1-2 тонни будівельних сумішей, цегли або інших матеріалів.

Єдина загвоздка — вгадати, коли машина приїде з магазину. Знаючи доставку, можемо вам сказати, що водії не турбують себе дзвінками клієнту і просто ставлять перед фактом, що авто під парадним. Як бути у цьому випадку? Просіть привезти матеріал під час. Інакше вам доведеться платити вантажникам за просту. Час очікування машини також сплачується.

вантажник без машини київ

Перенесення меблів та речей в одному приміщенні

Ще один досить поширений випадок. Клієнту потрібні вантажники без машини для конкретного завдання.

Наприклад:

  • Зробити перестановку у квартирі чи офісі.
  • Звільнити кімнату для ремонту.
  • Підняти побутову техніку, тренажер, ванну на поверх.
  • Винести на сміття диван, крісло або інші меблі.

У нас навіть були замовлення на занесення пакетів з їжею з машини в квартиру. Варіантів замовлення одних вантажників без транспорту можна згадати ціле море. Головне, щоб ви знали, що наші вантажники готові приїхати на будь-яку адресу протягом 1-2 годин. Просто зателефонуйте нам. Працюємо 24/7.

Call Now Button