Перевезення холодильника. 3 правила успішного перевезення

Коли клієнти замовляють квартирний переїзд чи перевезення меблів, ми обов’язково запитуємо про наявність холодильника. Його транспортування має свої нюанси. Перевезення холодильника Київ це чи інше місто має здійснюватися за трьома правилами: тільки стоячи, тільки на ременях та у високій машині. Зараз докладніше.

Перше питання нашого диспетчера: «Яка висота холодильника?». Це дуже важливо. Лежачи холодильник везти не можна. Масло з двигуна може вилитися в дорозі. Фреон може витекти. Зовні привезений холодильник буде цілим. Він навіть увімкнеться і почне гудіти. Ось тільки не факт, що він морозитиме.

Перша умова – перевезення холодильника лише вертикально

Холодильник не можна перевозити лежачи. Вантажники на це не підуть, навіть коли клієнт хоче заощадити і просить буквально впхнути техніку в низьку машину. Потім цей же клієнт доводитиме, що це вантажники навмисно зіпсували дорогий холодильник.

Стандартний двокамерний холодильник має висоту 1,80 метри. Висота намиста — теж 1,80 м. Але техніку потрібно якось поставити туди, має бути зазор мінімум 20 см для комфортного завантаження. Робимо висновок, що бус не підходить. Перевезення холодильника Київ має бути зроблено на високо машині.

Найбільше для перевезення підходять:

  • Газелі.
  • Спринтери із високим кузовом.
  • Трьох та п’ятитонники.

Будь-яка марка вантажівки з висотою бортів від 2 метрів підійде. Колісні дуги не завада. Досвідчені вантажники закріплять предмет, щоб той не катався кузовом під час їзди.

Якщо холодильник нижче 170 см або це морозильна скриня — сміливо замовляйте намист. У нього точно поміститься така висота. Якщо сумніваєтеся – поміряйте кравцем, рулеткою або забіть марку в інтернеті, там видасть характеристики приладу.


Друга вимога – винос на ременях

Настійно не рекомендується нести холодильник у руках. Це незручно та іноді небезпечно. Від тяжкості руки потіють і зісковзують із корпусу. Техніка буквально вислизне з рук і може впасти на людину. Краще спускати на ременях. Це спеціальні троси, що перекидаються через спину вантажників. Вони обмотують себе та предмет ременем. Вага розподіляється по всьому тілу. Нести простіше.

перевезення холодильника вантажники

Наші вантажники працюють у ременях. Навіть якщо холодильник важить понад 100 кг, це не буде проблемою. 2 особи сміливо несуть вагу до 200 кг удвох. На сайті є спеціальний розділ про великі ваги.
Перевезення холодильника Київ, правила упаковки

Подбайте про дбайливе перевезення заздалегідь. Найкраще за день до майбутнього переїзду.

Правильна підготовка виглядає так:

  • Зрозуміло, що весь вміст потрібно вийняти, залишити прилад на розморожування на 5-6 годин.
  • Полички знімаються. Якщо це скло – ще й обертаються пухирчастою плівкою.
  • Дверцята фіксуються транспортувальним скотчем. Так вони не відкриються під час перевезення.
  • Добре додатково обернути стрейчем. Це роблять, щоб уникнути подряпин.

Коли холодильник буде доставлений на нове місце, його потрібно залишити на кілька годин у спокої. Не вмикайте його відразу. Нехай фреон стіче на місце. Якщо на вулиці зима – нехай він постоїть ніч не ввімкненим. Щоб не було перепаду температури.

І на останок. Не беріться за цю справу самостійно. Ви маєте всі ризики пошкодити дорогу апаратуру. Замовте перевезення холодильника у нашій компанії. Ми працюємо щодня.

Call Now Button