Мувінгова компанія Київ: опис послуг

Мувінг – американський термін. Переклад буквально звучить як «рух». Який стосунок має це поняття до переїзду та як працює мувінгова компанія Київ? Розберемо мувінг по українські.

Мувінг – переїзд під ключ, перевезення майна із залученням транспорту та робітників. Мувінгова компанія – фірма з надання комплексного переїзду. Мувінгова компанія Київ займається переїздами всередині міста. Сюди входять усі маніпуляції з меблями, а також упаковка та перевезення.

Як побудована робота в мувінговій компанії

У цій сфері все має бути спрямоване на зручність для клієнта. Він диктує свої побажання, призначає час та дату переїзду. Менеджери мувінгової компанії не можуть нав’язувати замовнику свої вимоги, вони можуть лише пропонувати, як зробити переїзд максимально швидко та без зайвих фінансових витрат.

Що входить до компетенції працівника мувінгової компанії:

  • Консультація з транспорту. Підбір оптимальної машини за габаритами та вантажопідйомністю.
  • Уточнення умов збирання. Якщо простіше — скільки предметів потрібно розбирати/збирати і скільки займе час.
  • Планування маршруту. Взаємодія із водієм.
  • Підбір пакувального матеріалу, прорахунок коробок, скотчу та плівки.

В ідеалі клієнт не докладає жодних зусиль. Упаковку речей, підготовку меблів, знос ліфтом та розміщення речей у новому місці роблять вантажники мувінгової компанії. Це схоже на переїзд під ключ і на практиці мувінг та комплексний переїзд не розрізняють.

мувінгова компанія

Мувінгова компанія Київ: ціни та умови замовлення

По суті, всі фірми по переїзду можна віднести до мувінгових. Не особлива категорія послуг. Мувінг розраховується за ціною переїзду. Пакувальний матеріал коштує стільки ж, як і на звичайних замовленнях. До вас приїдуть ті ж меблярі, що при замовленні перевезення меблів. Транспорт, як і за будь-якої роботи з речами, має бути орієнтований на меблі: чистий, з простилковим матеріалом (картоном), ременями для кріплення.

Наша ціна на мувінг у Києві:

  • Робота одного мувера: 150-180 грн / год.
  • Підйом поверхами + 10 грн/поверх за кожну річ.
  • Перенесення предметів важче за 80 кг — 3 грн/кг повна маса.
  • Транспорт — на запит.
  • Послуги з упаковки речей входять до ціни.

Якщо вам потрібна мувінгова компанія Київ — телефонуйте зараз. Ми працюємо 24/7. Готові оперативно виїхати до будь-якої точки міста. Завжди з собою інструменти для збирання та розбирання. Підберемо машину для вашого обсягу речей.

Call Now Button