Допомога у переїзді. 5 послуг, на які ви зможете розраховувати

Допомога у переїзді – клієнти по-різному бачать цю послугу. Одних влаштовує просто спуск меблів та його завантаження в машину. Інші хочуть, щоб компанія взяла на себе всі турботи щодо переїзду. Хто має рацію і на які послуги можуть розраховувати клієнти в стандартному тарифі? Давайте розкажемо.

Допомога під час переїзду. Набір стандартних послуг

Ми працюємо у переїздах Києвом з 2008 року. Перевозимо квартири, офіси, виробництва, склади. Беремося за складні та нестандартні замовлення. Свій штат вантажників, за яких несемо відповідальність. Готові допомогти вам переїхати Києвом або зібрати речі для відправки в інше місто або країну.

Допомога при переїзді складається з таких послуг:

  1. Доставка та розрахунок пакувального матеріалу.
  2. Пакування, складання речей у коробки.
  3. Розбирання меблів, обгортання плівкою.
  4. Завантаження в машину та переїзд.
  5. Вивантаження на новій адресі, розміщення меблів та її збирання. За бажанням — розклад одягу, посуду по полицях.

По суті, переїзд під ключ виглядає так: ви викликаєте наших працівників до себе, вони дивляться обсяг. Потім називають кількість пакувального матеріалу. Наприклад, вам потрібно 30 коробок, 2 рулони плівки, відріз пухирчастої плівки та мотка скотчу. У призначений день збирачі привозять упаковку, починають готувати меблі та пакувати речі.

Якщо квартира чи офіс невеликі, переїзд цілком реально здійснити за 1 день. З ранку почнемо підготовку, в обід приїде машина, а надвечір ви вже будете в новому приміщенні з розставленими меблями. Якщо у вас переїжджає багато речей, меблів, техніки, килими, посуд закладайте щонайменше два дні. Першого дня допомога при переїзді складатиметься з підготовки та упаковки, на ранок наступного дня буде саме перевезення.

переїзд ціна

Допомога при переїзді у цифрах. Скільки коштують послуги за кожен вид робіт

Зрозуміло, чим довше ви задіяєте вантажників, тим більшою буде ціна за переїзд. Повністю запакований офіс або квартира переїжджають швидко. Спустив, завантажив, вивантажив. Левову частку часу забирають дрібні речі та їх збирання. Якщо ви вирішите самі їх зібрати, заощадите до 50% свого бюджету. Це стосується і пакувального матеріалу. Його самостійна покупка також зменшить підсумкову ціну переїзду.

Ціни на допомогу при переїзді:

  • Навантаження та розвантаження без збирання меблів — 180 грн/година один вантажник.
  • Розбирання меблів, складання речей, перестилання папером — 200-220 грн/год.
  • Доставка коробок та іншої обгортки – близько 500 грн.
  • Машина – на запит. Мінімальне замовлення намиста на 2 години — 900 грн, 20-кубової машини — 1200, п’ятитонника — 1800.

Ціни на транспорт можуть змінюватись в залежності від вартості пального на сьогоднішній день. Вище вказані ціни для орієнтира. Ми зробимо знижку, якщо ви замовляєте допомогу при переїзді на кілька днів. Не забудьте про ускладнюючі фактори: відсутність ліфта, виїзд на передмістя, наявність важких предметів: піаніно, сейфи, обладнання. Вони можуть підвищити ціну.

Не соромтеся та набирайте нас для консультації. Є всі мобільні оператори та підключені месенджери. По телефону ми відразу озвучимо зразкову ціну і не підвищуватиме розцінки «по ходу дії». Дуже багато нюансів, які можуть знижувати чи підвищувати ціну переїзду. І у кожного замовника вони свої.

Працюємо без вихідних. Телефонуйте, коли вам зручно. Спілкування по телефону не зобов’язує робити замовлення, але для себе ви будете знати ціну переїзду.

Call Now Button