Перестановка меблів у квартирі. Замовлення вантажників

Ми надаємо послуги з перенесення предметів усередині кімнати чи приміщення. Перестановка меблів у квартирі займає не більше двох годин і коштує приблизно 700 гривень. Район Києва не є важливим.

Перестановка меблів у квартирі з вантажниками

Часто у нас замовляють вантажників для пересування диванів, ліжок, тренажерів усередині однієї квартири. Самостійно це робити важко, а залучені вантажники перенесуть за годину і коштує це недорого. Деякі предмети потрібно розбирати чи носити лише на ременях. Це громіздкі шафи, серванти, меблеві стінки. Двоспальні ліжка фізично не проходять у дверний отвір і їх потрібно розбирати.

Причин, через які потрібна перестановка меблів у квартирі може бути кілька:

  • Оновити інтер’єр, поміняти місцями меблі.
  • Звільнити кімнату для ремонту та перенести речі у коридор, на балкон чи іншу кімнату.
  • Змінити кімнати. Зробити з дитячої кабінет або з вітальні кухню-студію.

У нас ви можете замовити послугу перестановки. Приїдемо в будь-який район Києва чи передмістя: Софіївську чи Петропавлівську Борщагівку, Ірпінь, Гостомель, Вишневий, Гатний та Бориспільський напрямок. Робити замовлення на вантажників бажано заздалегідь – за 1-2 дні. Можливий виїзд відразу після дзвінка, щодня, за умови, що зараз будуть вільні працівники.

Вантажники приїжджають з ременями та всім необхідним інструментом для збирання меблів. Щоб процес не затягувався, бажано звільнити шафи перед виносом, зняти білизну та ковдри з ліжка, вийняти посуд чи речі з комода. Попередьте, якщо потрібне складне розбирання із застосуванням шуруповерта або перфоратора.

Буває, що меблі робляться на замовлення і при встановленні буквально «намертво» прикручуються до стіни. Наприклад, шведські стінки, вітальні та вбиральні. У цьому випадку перестановка меблів у квартирі може затягнутися. Ну а якщо у вас дивани та шафи, сміливо розраховуйте на мінімальне замовлення. Воно у нас дві години.

переставити меблі у квартирі

Скільки коштує переставити меблі у квартирі

Ціна на перестановку меблів береться за стандартним тарифом вантажно-розвантажувальних робіт. У вас не буде поверхів та нічної роботи. За готівковим розрахунком робота одного вантажника — 180 грн/год. Мінімальне замовлення двох вантажників на дві години – 720 грн. Ви зможете попросити вантажників зробити ту роботу, до якої не доходили руки: винести на балкон коробки, розібрати та скласти велотренажер, віднести дошки до гаража тощо.

У яких випадках ціна може зрости:

  • Розбирання меблів, зроблених на замовлення.
  • Наявність важких предметів понад 80 кг: шаф із натурального дерева шириною від 3 метрів, медичних металевих ліжок, бігових доріжок.
  • Перенесення піаніно. Піаніно, фортепіано, роялі вважаються окремо. Докладніше у цьому розділі.
  • Виїзд за межі Києва – компенсація приміського транспорту.

Перестановка меблів у квартирі може бути здійснена у вихідні, коли ви знаходитесь вдома. Вантажники приїдуть будь-якого дня тижня, з самого ранку чи навіть увечері. Працюємо щодня, звертайтеся до нас у будь-який час. Вам достатньо вказати бажану дату, залишити точну адресу та контактний номер для зв’язку. Телефонуйте!

Call Now Button