Допомога при переїзді

Часто нам потрібна допомога при переїзді. Неважливо це квартира, офіс або склад. У всіх перерахованих ситуаціях потрібна допомога професійних вантажників та вантажного транспорту.

З яким перевезенням можуть впоратися вантажники

Мувінгова компанія «Вантажники Київ» допомагає у перевезенні абсолютно різних речей, починаючи з тумбочки та закінчуючи піаніно.

Ми на 100% впораємося з:

 • Перевезення особистих речей. Це може бути одяг, посуд, крихкі колекційні фігурки та інша потрібна для комфортного проживання дрібниця.
 • Перевезення меблів. Найпопулярніша послуга. Як же розпочати нове життя без зручних крісел, диванів та шафи?
 • Перевезення техніки. Плазмовий телевізор, холодильник, пральну машинку ви не зможете віднести і не закріпити в машині самостійно. Довірте справу вантажникам, які вміють користуватися стяжним ременем і перевезли різну техніку без пошкодження.
 • Перевезення будматеріалів. Звичайно ж не можна розпочати будівництво без будматеріалів. Вантажники піднімуть і занесуть цеглу, суміші, гіпсокартон або будь-який інший будматеріал, навіть якщо у вас не працює ліфт.
 • Дачним переїздом. Дача – місце, яке містить у собі цінне, але непотрібне в квартирі майно. Дачний переїзд є цілим заходом, тому важливо, щоб його організацією зайнялася досвідчена компанія.
 • Квартирний переїзд. Квартирний переїзд – повне звільнення приміщення від майна та його перевезення на ваше місце проживання. Чи зможемо перевезти навіть п’ятикімнатну квартиру! Надамо будь-яку допомогу під час переїзду.
 • Офісний переїзд. Необхідна послуга для мешканців Києва, бо саме у столиці є найбільші бізнес-центри. Перевезення офісу значно відрізняється від квартирного переїзду кількістю речей, що перевозяться, складанням меблів і переміщенням сейфів.
 • Перевезення складської продукції. Вантажники вже мають досвід у розвантаженні, підйомі та завантаженні фури складською продукцією.

Крім вантажників, у нас також працюють і збирачі. Як додаткова послуга пропонуємо складання та розбирання меблів, адже часто без цього неможливо здійснити перевезення.

Допомога при переїзді

Скільки коштує допомога при переїзді

Навряд чи ви отримаєте точну ціну за переїзд або просте перевезення, тому що кожне замовлення індивідуальне. Ціна залежить від:

 • Кількість замовлених вантажників.
 • Час роботи вантажників. Природно перевезення гардеробу буде коштувати дешевше ніж перевезення кам’яної плитки, тому що в останньому випадку на підйом і замет вантажники витратить більше часу.
 • Необхідність у машині. Чим більша машина, тим більша і ціна. Так газель обійдеться замовнику 250 грн/год, а платформа 20 кубів – 300 грн/год. Для перевезення потрібні лише вантажники? Оплачуєте лише роботу вантажників.
 • Послуга збирання та розбирання меблів. Перевезення шафи-купе чи меблевої стінки неможливо здійснити без збирача? Ну, тоді це буде невеликим плюсом до доплати.

Допомога у перевезенні може надати лише кваліфікована компанія. Не можна довіряти цінні речі перехожому, якщо не хочете фінансових збитків після.

Компанія «Вантажники Київ» з 2008 року допомагає сім’ям переїжджати до нових затишних будинків. Ми змогли підібрати колектив працьовитих фахівців, які вміють акуратно поводитися з речами. Телефонуйте в будь-який зручний час, замовлення приймаються 24 години на добу.

Call Now Button