Найняти машину для перевезення речей

Усім нам періодично потрібна допомога транспорту. Ми переїжджаємо, замовляємо меблі, продаємо щось через дошку оголошень. Один пакетик чи сумочки можна перевезти у своїй машині чи таксі. А ось для перевезення великої кількості сумок та коробок краще найняти машину для перевезення речей.

Як вибрати машину, щоб не переплатити

Якщо ви вперше замовлятимете транспорт на фірмі, потрібно визначитися з габаритами авто. Варіанти два: тоннаж або об’єм кузова. На вантажопідйомність рідко звертають увагу під час перевезення речей. Звичайно, якщо у вас домашні тренажери, важкі холодильники, сейфи, потрібно шукати авто з гідробортом. Нам на практиці ми відштовхуємося від обсягу, кількості валіз, коробок, мішків з речами.

Варіанти машин:

  • Найменша – Рено Майстер та схожі. Довжина 2 м, висота 1,5, ширина – 1,8.
  • Середня до 12 кубів. Довжина 3 метри, ширина 2 метри, висота 1,8м.
  • Максі намиста – до 20 кубічних метрів. Довжина 4 м, ширина – 2,2, висота – 2,2.
  • Більше 36 кубів.

Різниця у цінах на транспорт у середньому 20%. Наприклад, машина для паркінгу коштує 600 грн. мінімальне замовлення, триметрова – 700, максі – 800, а п’ятитонник – 1500. Тому, щоб не переплачувати, потрібно найняти машину для перевезення речей потрібного габариту. У компанії ми підберемо транспорт під ваші потреби.

машина для перевезення речей

Як і коли найняти машину для перевезення речей

Найкраще зателефонувати нам по телефону. У живому спілкуванні легше вибрати авто. Вам достатньо перерахувати кількість та розміри коробів та ящиків, озвучити маршрут. Відразу по телефону диспетчер прийме заявку, запише адресу та точний час.

Нюанси замовлення:

  • Найшвидший термін подачі 1,5 години після дзвінка.
  • Найняти машину для перевезення речей можна Києву та найближчому передмістю.
  • Вантажники замовляються додатково.
  • Пакувального матеріалу в машині немає, його потрібно замовляти заздалегідь.

За бажанням ми надамо одного або двох вантажників. Оплата за них триває окремо. Машина тарифікується погодинно та по Києву не залежить від відстані. Мінімальне замовлення авто – 2 години + подача (вартість 1 години). На сьогодні мінімальна оплата за годину 200 грн., у буса – 250-300 грн. Тарифи можуть змінюватись в залежності від ціни пального. Точну ціну перевезення озвучить диспетчер. Сплатити можна готівкою та на карту.

Call Now Button