Скільки коштує підйом на поверх плитки?

При замовленні занесення будматеріалів клієнти цікавляться, скільки коштує підйом на поверх плитки ? Намагатимемося докладно розповісти про ціну ручного підйому. З чого він складається, скільки потрібно заплатити за розвантаження плитки різних габаритів. Приклад розрахунку прикладаємо.

Як рахувати поверхи

Якщо у вас працює ліфт, то труднощів із розрахунком не виникне. Ви просто сплачуєте погодинний тариф вантажникам. Інша ситуація, якщо ви живете в п’ятиповерхівці та ліфт не працює, або він зламався. Тоді ми запропонуємо 2 варіанти оплати: за поверхи чи все включено. На перший погляд, це складно, розберемо для наочності на прикладі.

Отже, поверховість вважаємо так:

  1. 10 грн/поверх людині за річ. Приклад: Ви замовляєте один вантажник для розвантаження 5 пачок плитки. 3 поверх хрущовка. Вважаємо так: 2 години (мінімальне замовлення) * 150 грн/година + 5 підйомів * 3 поверхи * 10 грн. Разом 300 + 150 = 450 грн. загальна сума.
  2. Увімкнені поверхи. Ми можемо порахувати по-іншому: 200 грн/год одна людина, 3 поверх вже закладено в ціну. Виходить 400 грн. мінімальне замовлення.

Пропозиція за фіксованим годинним тарифом поширюється лише до п’ятого поверху включно. Якщо ви живете на шостому і вище, доведеться платити за кожне піднесення. Але й тут можуть бути винятки.

Життєва ситуація: новобуд, 21 поверх, ліфт ще не запустили. Як бути? Платити по 210 грн. за кожну пачку? А якщо приїде 50 одиниць? Розуміємо, що сума виходить непідйомна. Вихід: Наймаєте 4 особи по 300 грн/година кожен. Один носить із машини до 4 поверху, інший – з 4 по 9, третій – з 9 по 15, четвертий – до квартири. Виходить занесення по секторах. Має сенс замовляти, якщо приїжджає багато матеріалу.

Скільки коштує підйом на поверх плитки нестандартних габаритів?

занесення плитки

Зараз стало модним укладання керамограніту від метра до трьох завдовжки. Ми говоримо про італійські моделі, які кріпляться на стіну. Така плитка не увійде до жодного вантажного ліфта. У середньому одна пачка важить від 110 до 200 кг. Це залежить від товщини панелі. Показники дивіться в магазині безпосередньо для кожного артикула.

Як це відбувається на практиці:

  • Потрібно мінімум 4 вантажники.
  • Плитка не входить у розвороти та передається через перила.
  • Ви сплачуєте вартість за годину кожному вантажнику + поверх. Для таких розмірів поверх обійдеться від 50 до 100 гривень. Чим важче, тим дорожче.

Додатковою складністю можуть виступати замет на мансарду, по гвинтових сходах, відсутність коробки (плита крихка). Іноді машина не може припаркуватися поряд і вантажникам потрібно нести її через подвір’я ямами.

У будь-якому випадку, ми готові взятися за складні та нестандартні замовлення. Нюансів може бути безліч. Щоб ми змогли точно прорахувати скільки коштує підйом на поверх плитки, зателефонуйте диспетчеру. Рекомендуємо дзвонити, тому що в листуванні обговорювати деталі довго і не завжди можна врізати особливості вашої заявки.

Ми працюємо без вихідних. Про розвантаження іншого матеріалу читайте тут . Звертайтесь у будь-який час!

Call Now Button