Вивіз офісу в Києві

Вивыз офісу в Києві з усім майном. У яких ситуаціях замовляють цю послугу та скільки коштує така робота. Розберемо наочно. Опишемо приклади перевезень, виходячи з практики.

Здебільшого фірми розташовуються в орендованих офісних приміщеннях Києва. Причин, з яких директори замовляють вивіз офісу, може бути кілька. Зупинимося на трьох найпопулярніших із них.

Вивіз офісу в інший район, вулицю чи кабінет

Компанія вирішує переїхати в більш зручний для неї бізнес-центр. Це пов’язано з дешевшими квадратними метрами, вигідним розташуванням та близькістю до метро, ​​транспортною розв’язкою. Або вивезення відбувається у тому самому будинку, але з переїздом до іншого кабінету чи інший поверх. Наприклад, інтернет-магазин зручніше розташовуватися на першому поверсі для швидкого занесення товару, або після скорочення співробітників фірмі дешевше з’їхати в приміщення меншої квадратури.

вивіз офісу

Релокація бізнесу у безпечні області

У сьогоднішній ситуації бізнес у Києві намагається убезпечити себе та замовляє вивіз офісу на західну Україну. Для одних цей тимчасовий захід, інші переїжджають назовні. У цьому випадку наші вантажники приїжджають на об’єкт та завантажують машину для перевезення офісних речей. Якщо предметів мало, є сенс замовити кур’єрське перевезення відомими поштовими перевізниками. Тоді у вказаний час вантажники приїдуть та завантажать авто комп’ютерами, меблями та оргтехнікою.

На практиці ми мали випадок, коли керівництво знаходилося не в Києві, а за кордоном. Ми спілкувалися за месенджером. Відповідальна особа офісної будівлі відкрила кабінет, а вантажники запакували та знесли майно до замовленого для перевезення намиста. Попутна машина до Львова доставила речі в безпеці.

Закриття та ліквідація підприємства

Часто вивіз офісу в Києві замовляють у зв’язку із закриттям бізнесу. Тоді ми купуємо пакувальний матеріал, складаємо та підписуємо майно. Припустимо, коробка “папки, файли”, замотані скотчем деталі корпусних меблів, де підписано найменування меблів “стіл малий”, “тумба приставна”. Далі нашою машиною ми вивозимо це на зберігання. Це може бути бокс, гараж, склад за Києвом. Замовник може продати або зберігати офісні предмети до відновлення діяльності.

Ціна на вивіз офісу не відрізняється від стандартних вантажних робіт. Перегляньте ціни тут або наберіть по телефону. Ми підкажемо вам по транспорту, підберемо оптимальний габарит авто та потрібну кількість вантажників. Вивіз офісу можемо організувати на ранок і пізній вечір, якщо власники БЦ не дозволяють користуватися ліфтом вдень.

Call Now Button