Перевезення меблів Київ недорого з “Вантажники Київ”

Практично кожна людина змінювала місце проживання. Молоді пари заселяються в новобудови, люди похилого віку переїжджають у заміські будинки, а люди середнього віку планують облаштування офісу. Всі події, пов’язані зі зміною приміщення, об’єднані одним важливим пунктом – перевезення меблів Київ недоро.

Чому часто замовляють перевезення меблів

Перевезення меблів – одна з найпопулярніших послуг. Життя у столиці України б’є ключем, тож переїзди офісні, квартирні – часте явище. Якщо перевезти одяг, вазони, канцелярію людина може без сторонньої допомоги, тоді з диванами, телевізорами та холодильником їй точно не впорається. Саме тому ми готові надати вантажників, збирачів, машину будь-яких габаритів. Абсолютно безкоштовно ви можете проконсультуватися з менеджером нашої компанії, щоб уточнити ціну, розмір машини або інші питання, що вас цікавлять. Ми несемо повну відповідальність за збереження меблів та інших габаритних речей!

перевезення меблів київ недорого

Як перевезти меблі недорого

На остаточну ціну за переїзд впливає багато факторів, про які ви могли не знати. Зазвичай перевезення меблів не є витратним, якщо відповідає таким критеріям:

  1. Меблі малогабаритні. Через маленьку вагу та розмір її легко вантажити в машину і перевозити.
  2. Вид меблів зручний для перевезення. Завантажити м’які, корпусні меблі буде дешевше ніж дорогий антикваріат, адже друге вимагає більше часу та зусиль для фіксації в машині.
  3. Невелика відстань. Дуже добре якщо меблі потрібно перевозити Києвом, але мешканцям заміських будинків потрібно сплатити подвійну подачу транспорту.
  4. Відповідний час доби. Ми працюємо цілодобово, але від часу залежить ціна. За нічне замовлення ви заплатите дорожче, але й вдень краще не робити замовлення за годину пік, щоб вантажна машина не простояла в пробках.
  5. Вам не потрібна збирання-розбирання меблів. Послуги вантажника коштують трохи дешевше, ніж послуги вантажника-збирача. Складальнику знадобиться певний проміжок часу для того, щоб зібрати та розібрати меблі, що також впливає на ціну.
  6. У будинку є ліфт чи меблі не потрібно піднімати на верхні поверхи.
  7. У вас є свій пакувальний матеріал або він просто не потрібний. Наша компанія надає надійний пакувальний матеріал, але за додаткову плату, тому, якщо хочете заощадити – купіть його самі в будь-якому будівельному магазині.

З компанією «Вантажні Київ» у вас буде перевезення меблів Київ недорого. Ми працюємо точно з тарифікації вказаної на сайті та ніколи не завищуємо ціну. Телефонуйте у будь-який час, замовлення на перевезення меблів приймаємо цілодобово без вихідних.

Call Now Button