Вантажники та переїзди Вишгород

Послуги професійних вантажників у Вишгороді. Замовлення машини для переїзду та перевезення майна. Ціни, умови замовлення та оплати. Які послуги надають вантажники Вишгород скільки коштує квартирний переїзд цього року.

Послуги вантажників у Вишгороді

Компанія “Вантажники Київ” надає повний комплекс вантажно-розвантажувальних робіт у столиці. Окрім цього наші вантажники виїжджають до найближчого передмістя Києва – Вишгорода. У нас можна замовити комплексний переїзд під ключ, перевезення домашніх речей, складання та пакування меблів, занесення будівельних матеріалів. Загалом будь-які послуги, де потрібна чоловіча сила.

Умови замовлення:

  • Замовити вантажників можна заздалегідь (за 1-2 дні) або прямо в день звернення, але не менше ніж за 2-2,5 годин до замовлення.
  • Мінімальний час – 2 години. Навіть якщо розвантаження займе 30 хвилин, оплачується щонайменше 2 години.
  • Кількість людей від 1 особи.
  • Упаковка не входить у вартість, її потрібно замовити окремо.
  • Найраніший виїзд – на 7 ранку.

Якщо ви хочете замовити вантажників у Вишгороді, обов’язково уточніть, чи потрібен транспорт. У вартість не входить послуги машини, вони замовляються окремо. Додатково стягується оплата за підйом чи спуск речей без ліфта. За домовленістю це збільшений погодинний тариф (до 5 поверхів включно) чи оплата за кожен поверх. Наприклад, підняти диван удвох на 9 поверх без ліфта ціна + 180 грн. Момент непрацюючого ліфта обов’язково уточніть у оператора по телефону. Ціна за перенесення предметів важча 80 кг із розрахунку 3 грн/кг повна маса. Допустимо, сейф 150 кг – це +450 грн. до ціни протягом часу.

Дачний або квартирний переїзд Вишгород

вантажники вишгород

Надаємо послуги переїзду у Вишгороді. Будь-яка складність та обсяг: від маленької кімнати до переїзду промислового підприємства. Підберемо транспорт потрібної вантажопідйомності, замовимо потрібну кількість пакувального матеріалу, зробимо попередній розрахунок ціни та зафіксуємо тариф до початку роботи.

Чому вам варто замовити квартирний переїзд Вишгород у нас:

  • Ефективна організація переїзду.
  • Бережне пакування.
  • Акуратне перенесення на ременях.
  • Переїзд під ключ.

У нас за плечима майже 20 років роботи та тисячі переїздів. Нам ви можете довірити квартирний переїзд з дорогими меблями та технікою, складним складанням та нестандартними завданнями. Гарантуємо низькі ціни, послуги вантажників без запізнень, професійний підхід та акуратність.

Для замовлення набирайте нас будь-коли. Працюємо без вихідних. Дізнатися ціни на вантажників, послуги транспорту та переїзд можна в телефонному режимі. Чекаємо на ваш дзвінок.

Call Now Button