Дачний переїзд. Опис послуги

Дачний переїзд Київ зазвичай замовляють наприкінці весни – на початку літа. Закінчується школа та кияни на три місяці перебираються на дачу. Давайте розкриємо особливості дачного переїзду та розповімо, на що можна розраховувати при замовленні цієї послуги.

Дачний переїзд Київ

Втікаючи від міської метушні, люди різного віку все частіше і частіше вибирають замість галасливих гулянок відпочинок у затишному дачному будиночку. На жаль, але вивезти старі меблі, техніку і поставити на їх місці щось новіше і комфортабельніше не вийде без сторонньої допомоги. Вихід один: звернутися до мувінгової компанії, яка саме займається дачними переїздами Києвом.

Дачний переїзд київ

Організація дачного переїзду

Як правило, головною особливістю дачного переїзду від офісного або квартирного є відсутність хорошого дорожнього покриття, що і робить дачний переїзд у Києві таким клопітким. За наявності великогабаритних меблів ми не радимо вам займатися дачним переїздом самостійно, адже не знаючи всіх тонкощів роботи у вантажоперевезеннях, ви можете завдати шкоди не тільки побутовому майну, а й собі. Замовляючи організацію дачного переїзду в хорошій компанії, ви гарантовано отримуєте:

  1. Упаковка речей. Особливо вимогливі до упаковки дзеркала, м’які меблі та інші речі з матеріалу, що б’ється.
  2. Розбирання меблів. Шафи, ліжка та інші великі меблі вантажники обов’язково розбирають.
  3. Завантаження всіх речей у вантажну машину найбільш відповідного розміру.
  4. Розвантаження речей та їх розміщення на потрібних місцях. Ви, як замовник повинні підказати вантажникам, де повинен стояти той чи інший предмет меблів.
  5. Зняття захисної плівки з усіх речей та збирання меблів.

Як ви молі зрозуміти, мувінгова компанія бере на себе повну відповідальність за дачний переїзд, надаючи досвідчену бригаду вантажників зі своїми інструментами для збирання/розбирання меблів і водія з машиною. Перевезти речі на дачу можна за кілька годин.

Від чого залежить ціна за дачний переїзд у Києві

Кожен переїзд вирізняється своїми нюансами, за які часто замовникам доводиться доплачувати. Не дивуйтеся, коли почуєте, що переїзд дачі обійшовся в рази дешевше, адже на кінцеву ціну впливають такі фактори:

  • Кількість дачного майна. Очевидно, що перевезти речі на дачу, шафу та тумбочку коштуватиме дешевше, ніж вивезти три кімнати, заповнені радянськими шафами, диванами та іншим майном.
  • Наявність складання/розбирання.
  • Перегляд вантажної машини. Для перевезення речей у невеликій кількості замовляти вантажівку 5 тонн просто не має сенсу, то ви лише зайвий раз переплатите.
  • Виїзд за межі Києва. Велика кількість дач знаходиться саме за містом, тому будьте готові до невеликої доплати за відстань.

Звертаючись до професіоналів, не потрібно більше боятися за збереження речей і в принципі переживати за проведення дачного переїзду. Ваше завдання: сказати точний час та точну адресу.

Call Now Button