Скільки коштує перевезення меблів з вантажниками 2023 року?

Порахувати скільки коштує перевезення меблів з вантажниками у Києві досить складно. В усіх різний обсяг майна і, відповідно, ціна перевезення буде різною. Ми спробуємо зробити приблизний розрахунок, виходячи з цін 2023 року.

З чого складається ціна перевезення по Києву 2023

Для початку визначимося з тим, яка машина потрібна і скільки вантажників потрібно, чи ліфт працює і на яку відстань потрібно везти. У будь-якому випадку мінімальне замовлення на транспорт буде 2 години + подача (дорівнює вартості роботи машини за годину). Якщо виїзд до передмістя, не більше 15 км від КП, то плюсуємо ще одну подачу. Але кілометраж не рахуємо.

Тепер все це спробуємо вкласти у цифри. Отже, скільки коштує перевезення меблів з вантажниками на основі типових завдань:

 • Перевезти диван: намиста 3 метри + два вантажники.
 • Перевезення офісних меблів: подовжений бус + 2-4 вантажники.
 • Перевезення меблевої стінки – машина 20 кубів та 2 особи на завантаження.
 • Переїзд складу, підприємства – перевезення 5 тон та бригада з 4-6 осіб.

Тепер про додаткові витрати:

 • Підйом вручну. Якщо ліфта немає зовсім (стосується хрущовок і сталінок) – не беремо оплату за поверх за кожну річ, а робимо дорожче за погодинну оплату. Наприклад, другий поверх без ліфта 250 грн/годину за одного вантажника, третій поверх – 280 грн тощо. У будівлях з високими стелями та технічними поверхами ціна перевезення меблів буде дорожчою. Там другий поверх як третій у звичайних будинках.
 • Спуск/занесення без ліфта одного предмета. Буває, що все входить до ліфта, а один предмет за габаритами фізично не проходить. Тоді ціна така: погодинний тариф + 20 грн/поверх за річ на двох. Припустимо, спускають диван із 9 поверху. Це буде +180 грн. до ціни.
 • Складання та розбирання меблів. Ми не беремо доплату за кожну річ. Ви платите трохи дорожче за годину вантажникам.
 • Упаковка, обгортання плівкою входить у ціну.

Важливо : Час у дорозі враховується. Розрахунок починається з того часу, на який ви замовили перевезення меблів з вантажниками і закривається, коли вивантажили останню одиницю. Іноді машина закінчує раніше. В цьому випадку замовник розраховується з водієм, авто їде, а вантажники продовжують заносити речі.

перевезення меблів з вантажниками

Скільки коштує перевезення меблів з вантажниками у різних випадках

Ціна перевезення по Києву 2023 року стартує від 1200 грн. Тепер давайте визначимося з ціною мінімального замовлення – ця сума, яку потрібно заплатити за виклик. Навіть якщо саме перевезення меблів зайняло менше, ніж дві години. За замовчуванням вважаємо двох вантажників, їм потрібно носити меблі на ременях, один з них не впорається. Виняток – розібрані меблі в коробках та стільці. У всіх інших ситуаціях замовляє від двох та більше вантажників.

Приклади вартості мінімальних замовлень у 2023 році:

 • Міні бус + 2 вантажники: 1200 грн.
 • Максі бус + 2 особи: 1400.
 • Машина 20 кубів та 2 людини – 1850, якщо 4 працівники, то 2600 грн.
 • 5 тонник (3 години + подача) та чотири особи – мінімум 3800 грн.

Коли замовлення перевищує дві години, то вважаємо кожні наступні півгодини із заокругленням у більшу сторону. Як варіант: відпрацювали 3:00 20 хвилин, закриваємо 3,5 години. Наступний час такий самий тариф. Ми не маємо доплат за подачу вантажників.

Для фірм, які працюють за безготівковим розрахунком свої умови. Детальніше написано тут . З юридичними особами можливе укладання договору із зазначенням того, скільки коштує перевезення меблів з вантажниками в Києві безготівковою. Працюємо по оплаті. За заявок, що перевищують підсумкову ціну понад 10 000 гривень, вноситься аванс у розмірі 20-50%.

Рекомендуємо заздалегідь уточнити вартість оператора. Він допоможе підібрати авто потрібних розмірів та підкаже оптимальну кількість працівників для виконання конкретного завдання. Для зручності заявки приймаються у режимі 24/7.

Call Now Button