Складський аутсорсинг: стікерування, палетування

Замовлення залучених тимчасових працівників складу називається складський аутсорсинг. Сюди входить палетування, стікерування на складі, інвентаризація на складі, збирання інтернет замовлень. Аутсорсинг складського персоналу має багато плюсів для керівництва фірми. Послуга досить популярна у Києві і наша компанія її надає.

Складський аутсорсинг, що це?

Іноді компанія не встигає обробити вантаж силами своїх працівників. Найчастіше це стосується сезонних періодів та передсвяткових днів. Коли фізично не вистачає рук на складі, можна і потрібно замовити вантажників на склад у Києві.

Переваги аутсорсингу на склад:

  • Найняти вантажників можна на кілька годин. Наприклад, на обід, коли очікується пік відвантаження.
  • Не потрібно оформлювати працівника за трудовим договором та сплачувати податки.
  • Оплата за аутсорсинг йде за безготівковим розрахунком.
  • Немає фіксованих змін по 8 чи 12 годин. Мінімальне замовлення вантажників на склад у Києві – від 2 годин.
  • Вантажники приїжджають оперативно – за 1-2 години після звернення.
  • Це чудова підстраховка на випадок, коли штатний працівник захворіє або просто не вийде на роботу.

Складський аутсорсинг дозволяє виконати широкий фронт робіт починаючи від навантаження та розвантаження, закінчуючи стікеруванням та збиранням готових замовлень. Ще один плюс – залучені за аутсорсингом працівники складу знають свої обов’язки, їх не потрібно вчити з нуля.

складський аутсорсинг

Стікерування на складі, палетування, інвентаризація та інші послуги

Стікерування на складі – це наклеювання на упаковку спеціального штрих-коду – стікера, що містить вичерпну інформацію про товар. Обов’язкова частина складського обліку. Стікерувальники у Києві потрібні завжди. Будь-який вантаж відправляється промаркованим. Гаші вантажники вміють стікерувати та обов’язково допоможуть вам у цьому.

Палетування – компактне розміщення товару на піддоні з подальшим його фіксуванням. Коробки, ящики встановлюються на євро палету і зазвичай обмотуються транспортувальною плівкою. Головне завдання – заощадити місце та правильно розподілити продукцію. До того ж вона має бути грамотно упакована, щоб не розбитися і не пом’ятися під час перевезення.

Інвентаризація на складі – перевірка та підрахунок складського майна, складання звітності та кількісного списку товарів. Загвоздка в тому, що іноді предмети, що знаходяться в приміщенні, можуть вести 100 і більше кг. Наші вантажники будуть відсувати, переносити та допомагати з підрахунком. Зазвичай інвентаризація складі триває кілька робочих днів, тому доцільно найняти вантажників складу на цей час.

Збір інтернет замовлень – упаковка та складання продукції згідно товарної накладної. Інтернет-магазин замовляє одного чи кількох працівників на повний день. На стрічці він збирає та формує посилки. Актуально це у передноворічний період, на 8 березня, на період літніх відпусток, коли власні працівники відпочивають.

Всі перелічені вище роботи, складський аутсорсинг виконують наші Вантажники Київ. Ми готові надати до 30 осіб одночасно до будь-якої точки Києва. За бажанням укладаємо договір та працюємо за безготівковим розрахунком. Умови вантажників з безготівкового доступу читайте тут . Набирайте нас у будь-який час. Ми підрахуємо вартість послуг фіксовано або за годину. Розкажемо про нюанси складського аутсорсингу.

Call Now Button