Завантаження, занесення та підйом генератора у Києві

У зв’язку з ситуацією з електропостачання та регулярними відключеннями електрики у нас все частіше замовляють перевезення та занесення генератора в Києві. Давайте пояснимо, як це відбувається на практиці і скільки буде коштувати завантаження генератора.

Як відбувається розвантаження та підйом генератора

Зазвичай у нас замовляють лише вантажників. Генератор вже стоїть при вході в приміщення і від нас потрібно тільки його занести. Загвоздка в тому, що вага апарата може досягати до 900 кг і тоді для переміщення потрібно 6-8 осіб. Але це виняток із правил. Побутові генератори важать до 150 кг, а генератори в невеликі магазини – до 300. Скільки потрібно людина для занесення, залежатиме від кількох факторів.

Перед тим, як викликати вантажників на занесення генератора, вам потрібно визначитися:

  • Дізнатися точну вагу апарата. Він зазначений у тих паспортах або на сайті виробника.
  • Уточнити, чи є сходинки під час входу до будівлі. Від цього залежить кількість залучених вантажників.
  • Чи потрібна машина. Ми можемо надати транспорт із гідробортом або вантажний мікроавтобус.
  • Чи будуть ще речі, крім генератора.

Найпростіше не гадати, а подзвонити нам і розповісти простими словами, що, коли і де потрібно занести. Для довідки: генератор масою 100-150 кг несуть двоє, до 250 – четверо, якщо прилад важчий – приїжджає бригада такелажників із ременями. Вантажники обв’язують предмет ременями і на руках заносять його до кімнати.

підйом генератора

Чому залежить ціна на перевезення генератора в Києві

Якщо, крім бензогенератора, нічого заносити не потрібно, ми запропонуємо фіксовану вартість робіт. Вона не залежить від часу, витраченого на замет. Оплата йде за опцію. Ціна на підйом генератора стартує від 800 грн. за двох і може збільшуватися, якщо:

  • Піднімати доведеться на поверхи без ліфта.
  • Виїжджати потрібно за Київ.
  • Потрібна машина. Із гідробортом до 1 тонни буде дорожче.
  • Додатково потрібні інші роботи із завантаження та розвантаження.

Оплата вантажників за безготівковим розрахунком буде трохи дорожчою. Приблизно + 10-20% вартості. Точну суму вам озвучить працівник у телефонному режимі. Ми завжди називаємо ціну на перенесення генератора у Києві ще до початку замовлення. Порахувати кошторис можна у будь-який час доби. Ми приймаємо замовлення 24/7.

Call Now Button